Ireland
Lanetli Konak 2017 izle
İncele
Lanetli Konak 2017 izle
Türkçe Dublaj
Lanetli konak izle, İrlandalı gotik bir korku filmi olan Lanetli konak Lodgers, David Turpin tarafından yazılmış ve Brian O’Malley tarafından yönetilmiş Lanetli konak’ın Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.2017 Molins de Rei korku filmi festivalinde en iyi korku filmi ödülü kazanmıştır. İkiz kardeşler olan Rachel (Charlotte Vega) ve Edward (Bill Milner) İrlanda’nın kırsal bir kesiminde, eski ve esrarengiz biçimde ölen ailelerinden kalan konakta yaşamlarını sürdürmektedir. Fakat geceleri şeytani ruhların sözünden dışarı çıkmamalılardır.Üç ana kural vardır; eve yabancıları sokmamalı, saat 12’yi vurduğunda yataktan çıkmamalı ve birbirlerinden ne olursa olsun ayrılmamalı, yalnız kalmamalıdırlar.Filmde bir kara leke söz konusu, geçmişte yapılan tuhaf bir yanlış soyun devamını lekeler ve cezalandırır. Ve bir melodi, Rachel’in söylediklerinde evin sahibinin sakinleştiği bir şarkı, ve çocuklara kuralları hatırlatan bir melodi. Lanetli konak onlara ait, onlar da konağa. Ayrılamazlar. Peki ya bu dengeyi ve kuralları bozacak biri gelseydi? Bir gazi olan Sean köye yeni gelir ve Rachel’le birbirlerine aşık olurlar. Fakat kurallar çiğnendiğinde olacakları kimse bilemezdi. İliklerinize kadar korkuyu hissedeceğiniz bu filmi tavsiye ediyorum.
 • 93
 • IMDb 5.1
 • 558
 • 0
Aşka Yolculuk (Leap Year) izle 2010
İncele
Aşka Yolculuk (Leap Year) izle 2010
Türkçe Dublaj
AŞKA YOLCULUK                          Aşka yolculuk izle, İrlanda – ABD yapımı olan romantik komedi 2010 yılında yapılmış, yönetmenliğini Anand Tucker’ın üstlendiği yapımda başrolleri Amy Adams, Matthew Goode, Adam Scott paylaşmaktadır. Aşka yolculuk filmini Full HD izleyebilirsiniz.Birbirine aşık bir çiftin aralarındaki tatlı diyaloglarla didişmelerine şahit olduğumuz aşka yolculuk filminde sevdiği erkekle evlenmeye kesin kararlı olan ama kaderin cilvesi sonucu başka bir erkekle tanışan genç bir kadının öyküsü anlatılacak.Bizdeki 14 Şubat gibi İrlandalılar için de 29 Şubatın özel bir anlamı vardır. Biz sevgililer günü olarak kutlarız, İrlanda mitine göre 5. Asırdan kalma bir gelenek gibi olan sevdiği erkeğe bir türlü evlilik teklifi edemeyen kadınlar için 4 yılda bir gelen bir şanstır. Anna sevdiği erkek arkadaşından evlilik teklifi bekler ama dört yıldır gelmeyen teklif yüzünden canı sıkkındır. İpleri eline alıp 29 şubat için hazırlığa başlar. Erkek arkadaşı Jeremy Dublin şehrine gideceği için kendisine hemen bir bilet alıp onu takip eder. Fakat kötü hava şartları yüzünden kendisini İrlanda’nın öbür ucunda bulan Anna, İrlandalı bir otelci olan Declan’ın yardımına başvurur. Yolculuk sırasında başlarına gelmedik kalmayan bu ikili birbirine aşık olmaya başlar.
 • 100
 • IMDb 6.5
 • 627
 • 0
Vivarium izle Türkçe Dublaj 702p
İncele
Vivarium izle Türkçe Dublaj 702p
Türkçe Dublaj
Vivarium izle, Emlakçının bir çifti eve kitlemesiyle başlayan hikayede ikili evde bir çocuğa bakmak zorunda kalacak, filmi türkçe dublaj filmmakinesi izle. Evlilik hazırlıkları sonrasında ev arayışına giren Gemme ile Tom uzun süre sonra karşıları çıkan bir emrakçı tarafında güzel bir eve giderler. Evin odalarını konumunu ve bahçesini oldukça beğenen Gemma bu ev ile gelecek hayalleri kurmaya başlamıştır. Odaları gezerken anidan bir kapı sesi duyarlar ve emrakçının kapıyı kilitleyip evden uzaklaştığını görürler. Mahsur kalan çift kurtulmaya çalışırken birden ağlama sesi duyar ve odanın birinde bebek olduğunu görürler. Tek dertleri evden çıkmak olan ikilinin artık bakması gereken bir bebek vardır. 2019 bilim kurgu türündeki Vivarium filmi 1 saat 39 dakika sürmektedir. 5.9 imdb puanıyla ödüllendirilen film 27 Mart 2020 tarihinde İrlanda'da vizyona girmiştir. Bilet gişesi 123.044 dolar olan sinemada yönetmen koltuğunda Lorcan Finnegan oturmaktadır, maksatfilm iyi seyirler diler.
 • 97
 • IMDb 5.8
 • 768
 • 0