China
Dikkat Şehvet izle (Lust Caution) 2007 Türkçe Dublaj
İncele
Dikkat Şehvet izle (Lust Caution) 2007 Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj
Dikkat şehvet izle, full HD Türkçe dublajını izleyin. Asya sinemasının baş tacı olarak kabul edilen Tony Leung oynadığı filmi buradan bulabilirsiniz. ABD, Çin ve Taylan ortak yapımı olan film Avrasya film festivalinde açılış filmi olarak gösterilmiştir. Türkçeye “Dikkat, Şehvet” diye geçen Anglee’nin yönettiği bir filmdir. Aşk, ihanet, entrika, şehvet, şiddet, savaş gibi içinde pek çok şey barındıran film, Şangay’da 1942 yılında dünya savaşında Japon işgali altında geçer.Mr. Yee karısının seksi arkadaşına âşık olur. Güçlü bir iş adamı olan mr. Yee, 2. Dünya savaşında zor zamanlar geçirir fakat tabii ki de aşkını da unutmaz. Hatta aşkı için cinayete bile bulaşır. Bakalım daha neler gelişecek ya da daha çok karışacaktır Dikkat, Şehvet’ te? Usta yönetmenlerden olan Anglee’ nin yönettiği filmimizde Tong Wei, Tony Leung, Joon Chen, Leehom Wang, Tou Chunghua, Kao Ying Hsuan, Jhonson Yuen, Lawrence Ko Chin Kalok, He Safei, Yan Su gibi isimler oyuncu kadrosunda bulunmaktadır.
 • 156
 • IMDb 7.5
 • 838
 • 0
Detective Chinatown 2 izle | Türkçe Dublaj 1080P
İncele
Detective Chinatown 2 izle | Türkçe Dublaj 1080P
Türkçe Altyazı
Detective Chinatown 2 izle, Qin Feng amcası Tang Ren’in düğününe katılmak için New York’a çağırılır ama asıl amaç düğün değildir. Baş rollerini Haoran Liu, Baoqiang Wang’ın oynadığı 121 dakikalık çin yapımı olan dedektiflik filmi Detective Chinatown 2 filmini Full HD izleyebilirsiniz.Düğün için New York’a çağırıldığını düşünen Qin aslında iyi bir dedektif olduğu için çağırılmıştı. Dünyanın en iyi dedektiflerini bir araya toplayıp torununun katilini bulmaya çalışan amca 5 milyon dolarlık ödüllü bir yarışma düzenler. Torunu bir tapınakta kalbi parçalanmış ve yanında bilinmeyen bir sembolle bulunur.Dünyanın en iyi dedektifleri toplanıp bu davayı çözmeye uğraşırlar. Qin Hudson nehrinde aynı bunun gibi bir vaka daha olduğunu fark eder. Suç mahalline giderek olayı araştırmaya başlar. Kamera kayıtlarından birinde adamın göründüğünü fark eder ve adamı aramaya başlar. Bulduğu adamın sağ elini kullandığını fakat katilin solak olduğunu fark eder ve adamın suçsuz olduğunu anlar. Araştırmaları sonucunda New York’un bir sunak olarak kullanıldığını, farklı yerlerdeki cesetler ve farklı organ kayıplarıyla sembol yapılmak istediğini çözer ve katile bir adım daha yaklaşır.
 • 121
 • IMDb 6.0
 • 379
 • 0
Venom: Zehirli Öfke izle – 1080p Full HD
İncele
Venom: Zehirli Öfke izle – 1080p Full HD
Türkçe Dublaj
Venom Full HD FilmSon zamanların en iyi yapıtları arasında yer alan Venom oldukça ilgi çekicidir. Eddie Brock’un hayatını anlatan yapıt sıra dışı bir hikayeyi izleyicilere sunmaktadır. Eddie Brock alanında oldukça iyi olan bir muhabirdir. Yönetmenliğini Roben Fleischer’in yaptığı film herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır. 5 Ekim 2018 tarihinde izleyiciler ile buluşan film özel bir senaryo sunmaktadır.Eddie Brock takıntılı bir muhabir olarak hayatına devam etmektedir. Her şey normal giderken sevgilisinin çalıştığı şirketin patronu enteresan gelmeye başlar. Eddie Brock geniş araştırmalar yaparak tuhaf uzaylılara rastlar. Adrenalin ile yaşamını sürdüren bu canlılar sevgilisinin şirketinin eline geçmiştir. Şirket bu canlıları farklı deneyler ile insanlar üzerinde kullanmaya başlayacaktır.Venom Filmi Konusu Ve OyuncularıSıra dışı hikâyenin sürdüğü başyapıt heyecanlı sahneleri ile herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. İzleyicilerin üzerinde heyecan ve merak uyandıran bir filmdir. Eddie Brock heyecanlı serüvenin başrolünü üstlenmektedir. Venom organizmalarının deneyine maruz kalarak, hayatına başka şekilde devam edecektir. Bu çıkmaz durumun içinden kurtulmaya çalışarak hayatın farklı alanlarında karşımıza çıkacaktır.Araştırdığı şirket bu durumdan huylanarak Eddie'nin peşine adamlarını takacaktır. Eddie koşturmalı ve farklı bir macerada kendini bulacaktır. Filmde Anne Weying rolüyle karışımıza Michelle Williams çıkmaktadır. Eddie Brock karakterini ise Tom hardy canlandırmaktadır. Konusu ve sıra dışı serüveni ile Venom akıcı bir fim olarak karşımıza çıkmaktadır. Eddie Brock ve bir anda değişen ilginç serüvenine ortak olacaksınız.
 • 112
 • IMDb 6.7
 • 308
 • 0
Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk izle (2019) Animasyon
İncele
Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk izle (2019) Animasyon
Türkçe Dublaj
AYI KARDEŞLER - ZAMANDA YOLCULUK   Ayı kardeşler: zamanda yolculuk izle, 16 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan film 90 dakika boyunca ailecek sizi güldürmeyi ve eğlendirmeyi hedefliyor. Çocuğunuzla beraber merakla izleyeceğiniz filmi Leon Ding yönetmiştir. Ayı kardeşler: zamanda yolculuk Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.Uzay – zaman sürekliliğinin bir boşluğunu keşfeden ve bundan yararlanıp zamanda geri giden Vick, Bramble ve Briar’ın maceralarını izleyeceğiz. Tabi oynadıkları şeyin onları zamanda geri götürerek tarih öncesi çağa atacağını kimse bilemezdi. Gittikleri zamanda tanıştıkları arkadaşları bakalım onların derdine deva olabilecek mi? Tehlikelerle dolu ormandan geçip cesaret meyvesini bularak planlarını gerçekleştirebilecekler mi? Tabi yabani ve oldukça farklı bitkilerden, vahşi tarih öncesi çağ hayvanlarından, yaban domuzlarından, dev kaplumbağalardan ve sevimli pandalardan bir sürü egzotik ve tehlikeli canlıdan bahsetmiyorum bile. Oldukça merak uyandırıcı Ayı kardeşler: zamanda yolculuk filmini full HD Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Filmde çocuklarımıza örnek olacak cesaret, arkadaşlık, yardımseverlik gibi duygular işlenmiştir.Xiago Tan Vick rolünde, Bingjun Zhang Bramble rolünde, Thang Wei Briar rolünde Ayı kardeşler: zamanda yolculuk filminde karşımızdadırlar.
 • 90
 • IMDb 5.4
 • 324
 • 0
Bir Zamanlar Hollywood’da izle Türkçe Dublaj 720p (Netflix)
İncele
Bir Zamanlar Hollywood’da izle Türkçe Dublaj 720p (Netflix)
Türkçe Dublaj
Bir Zamanlar Hollywood’da Film İzleYönetmenliğini ve de senaristliğini Quentin Tarantino’nun yaptığı Bir Zamanlar Hollywood’da çıkmadan önce ve de sonradan gündemde oldukça konuşulmuş olan filmlerdendir. Başrollerinde de önemli yıldızların oynadığı filminde Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie isimlerini görmekteyiz. ABD yapımı olan film 26 Temmuz 29019’da vizyona girmiştir. Film popüleliği bir televizyon dizisinde oynamış olmakla gerçekleşen Rick Dalton isimli bir televizyon oyuncusunun ve de onun dublörünün sinema sektörüne girmeye çalışmasını konu edinir. Başarılı olan aktör sektör değiştirme konusunda bocalar çünkü yaşlarını almış olan ikilin aslında Hollywood’da pek de şansları yoktur. Bu serüven aynı zamanda da 1960’lı senelerde geçmektedir ve de bu zamanlarda yaşanan Charles Manson tarikatı katliamları ile filmin ışıltılı ve de gösterişli dünyası seyir değiştirecektir. Filmin diğer başrol karakteri olan ve de Hollywood’un en yeni gözdelerinde olan Sharon tate ise hem Rick’in komşusu olmakta hem de Charles Manson tarikatı katliamına kurban gitmiş bir isimdir. Bu isim aynı zamanda da 8 aylık hamile olmaktadır. Konu olarak film; Charlie Manson tarafından Los Angeles’ta bir çiftlikte başlamış olan tarikatın birçok ismi öldürmesi üzerine ilerlemektedir.Bir Zamanlar Hollywood’da Film KonusuBir Zamanlar Hollywood’da aynı zamanda ünlü yönetmenin gerçek olaylara dayanan ilk filmlerinden bir olmaktadır. Çekimleri 2018 yılında Los Angeles’ta başlayan filmin müziklerini de birçok filmde müzik besteleyen bir isim olan Ennio Morricone yapmıştır. Özellikle asıl başrol olan ve Margot Robbie tarafından canlandırılan Sharon Tate’in hayatını ve de hazin sonu ilk defa bir filmde yer alır. Daha önceleri belgeseli yapılmış olsa da birçok hayranı ve izleyeni tarafından bilinmeyen birçok öge vardı. Kendisiyle beraber 5 kişinin katledilmesinin ardından da Hollywood altın çağını artık yitirir. Artık ışığını kaybetmiş olan oyuncu ve dublörünün Hollywood’un son, ışıltılı ve eğlenceli zamanlarında sinema sektöründe rol almalarını konu edinen filmde komedi unsurlarını da görmek oldukça mümkün. Özellikle de görsellik ve de 60’lı yıllar başarılı bir yönetmenin izinden çıkmış ve seyirciyle buluşmuştur. Bir Zamanlar Hollywood’da pek çok açıdan başrol kadrosu ile de göz dolduran ve merak uyandıran bir etkiye sahiptir.
 • 162
 • IMDb 8.7
 • 527
 • 0
Legend of the Demon Cat izle (2017)
İncele
Legend of the Demon Cat izle (2017)
Türkçe Altyazı
Legend of the Demon Cat filmi izle, 2017 gizem türündeki filmde Çinli bir şair ve Japon bir keşiş güzemli ölümü araştırmakta TR altyazı 1080p izleyin. 2017 Çin yapımı gizem fantastik türündeki film Tand hanedanlığında geçmektedir. Gizemli bir şekilde ortadan kaybolan cariye Yang'ın ölümünü araştıran Çinli bir şair ile Japon keşiş işe koyulurlar. Dönemin en güzel kadınıolarak bilinen Yang görenleri adeta büyüleyecektir. Yönetmenliğini Çen Kaige'nin yaptığı film 2 saat 13 dakika sürmektedir.
 • 129
 • IMDb 6.2
 • 260
 • 0
Terminatör 6: Kara Kader izle – Türkçe Dublaj 2019 Film izle
İncele
Terminatör 6: Kara Kader izle – Türkçe Dublaj 2019 Film izle
Türkçe Dublaj
Efsane serilerden olan yapım ilk defa 1984 yılında izleyici ile buluştu. İlk filmin yönetmenliğini James Cameron’un üstlendiği Terminatör serisi bilim kurgu yapımları arasında en sevilen kült eserlerden. Öyle ki ABD Ulusal Film Arşivi’nce saklanmakta. Terminatör 6 ise önceki devam filmlerini aksine serinin hikayesine dair bir devam niteliği taşımamakta. Hikayenin daha çok parçası olarak yazılan senaryosu ile hayranlarını önceki filmlerin başarısı itibariyle sevindirmiştir. Çünkü hikâyenin çıkmaza girdiği konusunda eleştirilerin odağı olan önceki filmlerin ardından bu iyi bir seçim olarak eleştirmenlerce nitelendirildi. Bunun yanında serinin vazgeçilmez yüzü Arnold Schwarzenergger bu yapımda da başrolde yer alan isim olmakta. Ayrıca bu yapımın bir özelliği de aynı zamanda Deadpool’daki başarısıyla takdir toplayan ünlü isim Tim Miller’ın filmin yönetmenliğini üstleniyor oluşudur. Sarah Conner rolünde görmeye alışık olduğumuz Linda Hamilton ise serinin bu filminde başrolde yer alan isimlerden. Black Mirror dizisinden de tanınan Hamilton Altın Küre adaylığına aday gösterilmiştir. Bunun yanında filmde Mackenzie Davis ve Natalia Reyes gibi yeteneklerde rol almakta.2029 yılında robotlar Dünya’yı ele geçirme planı yapmış ve çok geçmeden harekete geçerek amacını gerçekleştirmeye başlamıştır. Bunun için izlenmesi gereken tek bir adım kalmıştır. O da Sarah Conner isimli bir kadının doğuracağı çocuğu ortadan kaldırmaktır. Çünkü bu çocuk tüm bu planları alt üst edecek kişidir. Terminatör ise bunu gerçekleştirmek için önüne çıkan her şeyi yok edecek acımasız ve duygusuz bir varlık olarak tasarlanmıştır. Serinin bu olay örgüsü ile başladığı yapım 6. filminde Sarah Conner’ın direniş serüvenine odaklanılmış. Dani isimli bir kadın Terminatör tarafından öldürülme tehlikesi altındadır. Hayatı ise Sarah’ın kendisine yardım etmesine bağlıdır. Bu konuda Sarah’nin geçmişte yaşadıkları kendilerine bir çözüm sunacaktır. Rev-9 adındaki üretilen yeni Terminatör ise yıkıcı gücüyle herkesi korkutmakta ve canını tehdit etmektedir. Bu yolda kendilerine Grace isimli bir robot da yardım edecektir. Terminatör 6 hem senaryosu hem yenilenen çekim teknikleri ile izleyicinin beğenisini kazanarak seriye yakışır bir veda filmi olarak nitelendirilmektedir.
 • 128
 • IMDb 6.3
 • 459
 • 0