Belgium
Papicha Full izle (2019)
İncele
Papicha Full izle (2019)
Türkçe Altyazı
Papicha izle. Spor temalı film aslında derin bir mesaj vererek islam devleti kurmak isteyen bir gruba karşı aldıkları tedbirleri full hd izleyiniz. 2019 Fransa yapımı Papicha filmi konusu 72. Cannes film eğlencesinde izleyicisi etkileyerek peşinden Cezayir'e götürmektedir. Erkeklerin hakim olduğu ülkede en son din olan İslam devletini kurmak isteyen bir kısım insan hükmetmektedir. Duruma aykırı işler yapan diğer insanlar devlet kurmak isteyen grubu terörist olarak ilan etmekte ve ölümlerini istemektedir. Her iki grupta bu ülkede söz sahibi olmasına rağmen tek bir kişinin liderliği olacaktır. Papicha filmi Türkçe Dublaj full hd tek parça izleyiniz.
 • 108
 • IMDb 7.0
 • 519
 • 0
Kirpi Latte ve Büyülü Taş Tek Parça Film izle
İncele
Kirpi Latte ve Büyülü Taş Tek Parça Film izle
Türkçe Dublaj
Kirpi Latte ve büyülü taş izle,89 dakikalık bu film ailecek izleyebileceğiniz bir animasyon filmidir. Kirpi, sincap ve arkadaşlarıyla birlikte ormanı ve yaşayan canlıları kurtarmak için verdikleri mücadeleye tanık olacaksınız. Kirpi Latte ve büyülü taş Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.Cesur prensesimiz Kirpi Latte ormanı kuraklıktan kurtarmak, kuruyan kuyuyu tekrar suya kavuşturmak, tüm yaşayan canlılara su getirebilmek için arkadaşı sincapla beraber büyülü taşı bulmak için uzak mesafeler aşacakları maceraya başlarlar. Yolda bir sürü tuzaklarla karşı karşıya gelirler. Kurtlarla karşılaşırlar, kurtlar sen mi bu ufak halinle taşı alacaksın diye dalga geçerler. Ayılarla karşılaşırlar, ayılar da bunlarla top gibi oynarlar ama gene de vaz geçmeyen korkusuz, cesur ve bir o kadar da haylaz prensesimiz Latte ne yapar ne eder dediğini yapmayı, verdiği sözü tutmayı başarır. Ormanı ve ormandaki tüm canlıları kuraklıktan kurtarır.Kirpi Latte ve büyülü taş 2019 yılında Almanya’da yapılmıştır. IMDB puanı 5,7 olan bu Alman ve Belçika yapımı animasyon filmini ailecek keyifle izleyebilirsiniz.
 • 89
 • IMDb 5.6
 • 278
 • 0
Vivarium izle Türkçe Dublaj 702p
İncele
Vivarium izle Türkçe Dublaj 702p
Türkçe Dublaj
Vivarium izle, Emlakçının bir çifti eve kitlemesiyle başlayan hikayede ikili evde bir çocuğa bakmak zorunda kalacak, filmi türkçe dublaj filmmakinesi izle. Evlilik hazırlıkları sonrasında ev arayışına giren Gemme ile Tom uzun süre sonra karşıları çıkan bir emrakçı tarafında güzel bir eve giderler. Evin odalarını konumunu ve bahçesini oldukça beğenen Gemma bu ev ile gelecek hayalleri kurmaya başlamıştır. Odaları gezerken anidan bir kapı sesi duyarlar ve emrakçının kapıyı kilitleyip evden uzaklaştığını görürler. Mahsur kalan çift kurtulmaya çalışırken birden ağlama sesi duyar ve odanın birinde bebek olduğunu görürler. Tek dertleri evden çıkmak olan ikilinin artık bakması gereken bir bebek vardır. 2019 bilim kurgu türündeki Vivarium filmi 1 saat 39 dakika sürmektedir. 5.9 imdb puanıyla ödüllendirilen film 27 Mart 2020 tarihinde İrlanda'da vizyona girmiştir. Bilet gişesi 123.044 dolar olan sinemada yönetmen koltuğunda Lorcan Finnegan oturmaktadır, maksatfilm iyi seyirler diler.
 • 97
 • IMDb 5.8
 • 768
 • 0