5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Terminatör 6: Kara Kader izle – Türkçe Dublaj 2019 Film izle

-

Terminator: Dark Fate

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Terminatör 6: Kara Kader izle – Türkçe Dublaj 2019 Film izle
IMDB : 6.3
Yapım :
İzlenme : 887
Süre : 128 Dakika
Ülke : , , ,
Web Sitesi: : http://www.tmefilm.com/film/terminator-kara-kader-2019
Film Özeti : Efsane serilerden olan yapım ilk defa 1984 yılında izleyici ile buluştu. İlk filmin yönetmenliğini James Cameron’un üstlendiği Terminatör serisi bilim kurgu yapımları arasında en sevilen kült eserlerden. Öyle ki ABD Ulusal Film Arşivi’nce saklanmakta. Terminatör 6 ise önceki devam filmlerini aksine serinin hikayesine dair bir devam niteliği taşımamakta. Hikayenin daha çok parçası olarak yazılan senaryosu ile hayranlarını önceki filmlerin başarısı itibariyle sevindirmiştir. Çünkü hikâyenin çıkmaza girdiği konusunda eleştirilerin odağı olan önceki filmlerin ardından bu iyi bir seçim olarak eleştirmenlerce nitelendirildi. Bunun yanında serinin vazgeçilmez yüzü Arnold Schwarzenergger bu yapımda da başrolde yer alan isim olmakta. Ayrıca bu yapımın bir özelliği de aynı zamanda Deadpool’daki başarısıyla takdir toplayan ünlü isim Tim Miller’ın filmin yönetmenliğini üstleniyor oluşudur. Sarah Conner rolünde görmeye alışık olduğumuz Linda Hamilton ise serinin bu filminde başrolde yer alan isimlerden. Black Mirror dizisinden de tanınan Hamilton Altın Küre adaylığına aday gösterilmiştir. Bunun yanında filmde Mackenzie Davis ve Natalia Reyes gibi yeteneklerde rol almakta.

2029 yılında robotlar Dünya’yı ele geçirme planı yapmış ve çok geçmeden harekete geçerek amacını gerçekleştirmeye başlamıştır. Bunun için izlenmesi gereken tek bir adım kalmıştır. O da Sarah Conner isimli bir kadının doğuracağı çocuğu ortadan kaldırmaktır. Çünkü bu çocuk tüm bu planları alt üst edecek kişidir. Terminatör ise bunu gerçekleştirmek için önüne çıkan her şeyi yok edecek acımasız ve duygusuz bir varlık olarak tasarlanmıştır. Serinin bu olay örgüsü ile başladığı yapım 6. filminde Sarah Conner’ın direniş serüvenine odaklanılmış. Dani isimli bir kadın Terminatör tarafından öldürülme tehlikesi altındadır. Hayatı ise Sarah’ın kendisine yardım etmesine bağlıdır. Bu konuda Sarah’nin geçmişte yaşadıkları kendilerine bir çözüm sunacaktır. Rev-9 adındaki üretilen yeni Terminatör ise yıkıcı gücüyle herkesi korkutmakta ve canını tehdit etmektedir. Bu yolda kendilerine Grace isimli bir robot da yardım edecektir. Terminatör 6 hem senaryosu hem yenilenen çekim teknikleri ile izleyicinin beğenisini kazanarak seriye yakışır bir veda filmi olarak nitelendirilmektedir.
Yorum Alanı