10.0
Toplamda 1 oy verildi.

Songbird izle

-

Songbird

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Songbird izle
IMDB : 4.3
İzlenme : 735
Film Özeti : Songbird İzle 

Covid-19 virüsün ülkeye gelip çoğu insanı öldürdükten sonra virüsün bittiğini sanan insanlığa bir darbe daha gelir ve Covid salgını yeni bir hal alarak mutasyona uğradığı görülür ve bu haliyle daha tehlikeli olan ölümcül bir şekile girer. Virüsü kontrol etmeye çalışan görevliler kocaman şehiri ikiye ayırır bir tarafında virüse yakalananlar ve yakalanmayanlar olmak üzere. Enfeksiyona uğramış olanlar ve olmayanlar aynı yerlerde hayatlarını sürdürmeye çalışan bu süreçte herkesi zor günler beklemektedir. Kargo şirketinin birinde kurye olarak çalışan Nico'ya ait dokunulmazlık vardır her iki tarafada gidip gelebilmektedir çünkü Nico'nun bu virüse bağışıklığı vardır fakat sevgilisi olan Sara'nın evden çıkması yasaktır. Nico sevgilisini çok özlemiştir fakat yasaklar yüzünden Nico sevgilisini göremez. Nico sevgilisi olan Sara'ya virüsün bulaşmış olabilirliğini öğrendiğinde Nico ne yapacağını bilemez sevgilisine olan büyük sevgisi ve yasaklar yüzünden elinden birşey gelmez fakat sevgilisini iyileştirmenin çaresini düşünür. Tüm dünyada hızlıca yayılan bu virüs ile herkes yeniden tedirgin olmuştur ve kimse ne yapacağını bilemez.

Filmin konusunu almış olan senaryo aslında bizim bu günlerimizi anlatmakta gibi fakat bu zamanımızdan iki sene sonra tabiki böyle bir olayın yaşanmasını istemeyiz tedbirler doğrultusunda bu virüsü bizimde yeneceğimizi umuyorum ve sizlerere evlerinizde sıkılmamanız, güzel vakitler geçirmeniz için Maksat Film ile kaliteli içerikleri sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Songbird izle , Songbird hd izle , Songbird full izle . Songbird filminin konusu
Yorum Alanı