4.3
Toplamda 2 oy verildi.

Sessiz Bir Yer 2 izle – Türkçe Dublaj 1080P

-

A Quiet Place 2

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Sessiz Bir Yer 2 izle – Türkçe Dublaj 1080P
Yapım :
İzlenme : 4.360
Süre : 100 Dakika
Ülke :
Web Sitesi: : http://aquietplacemovie.com
Film Özeti : Sessiz Bir Yer 2

Korku ve gerilimin tamamen yaşandığı Sessiz Bir Yer 2 oldukça ilgi çekicidir. İngilizce dilden çevrilen yapıt izleyicilere sunulmuştur. John Krasinki tarafından yönetilen filmin senaryosu da aynı kişi tarafından uyarlanmıştır. A Quiet Place dizisi tarafından çevrilmiş bir filmdir. Micheal Bay ve John Krasinki tarafından yapılmıştır. Heyecanlı sahneler ve özel oyuncular ile oldukça özel bir yapıttır.

1 saat 45 dakika süren film, fantastik ve korku içeren bir yapıttır. Sessiz Bir yer filminin devamı olan yapıt, serinin ikinci parçasıdır. Korkunun en detaylı işlendiği filmde, seslerinden tamamen vazgeçen ailenin yaşamına yer vermektedir. Filmin ilk sayesinde yaşanan ağır olayların devamı olarak, saldırıya uğrayanların ne yapacaklarını konu edinmiştir. 2020 yapımı film herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır.

Sessiz Bir Yer 2 Konusu Ve Oyuncuları

Sıra dışı sahneleri sunan Sessiz Bir Yer 2 özel konusu ile herkesi derinden etkilemiştir. Serinin devamı olan film hayatta kalmayı başaran kişilerin yaşamını ele almıştır. Özel oyuncu kadrosu filmi gerçekçi bir biçimde izleyicilere sunmuştur. ABD yapıtı olan film birçok mekânda geçmektedir.

Çarpıcı sahnelerin başrolü Emily Blunt ile karşımıza çıkmaktadır. Evelyn Abbott karakterini canlandırarak filme heyecan katacaktır. Le Abbott karekteri ile John Krasinki, Emmett karakteri ile Cillian Murphy karşımıza çıkacaktır. Çocuk oyuncularda ise Noah Jupe, Marcus Abbott ve Millicent Simmonds, Regan Abbot olarak karşımıza çıkacaktır.
Yorum Alanı