5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Polis Akademisi 1 izle Full izle (1984)

-

Polis Akademisi Alaturka

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Polis Akademisi 1 izle Full izle (1984)
IMDB : 6.7
Yapım :
İzlenme : 786
Süre : 94 Dakika
Ülke :
Film Özeti : Polis Akademisi

1984 yapımı olan Polis Akademisi oldukça özel bir komedi filmidir. Oyuncuları ile adını duyurmayı başarmış film herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır. Filmde valinin bir kararı ile her şey değişir. Vali herkesin polis olabileceğinin kararını verir. Polis olmak isteyen her birey akademiye başvuru yapacaktır.

Suç filmi olarak vizyona giren yapıt herkesin merak ettiği ve izlediği bir filmdir. Komedi türü ile oldukça izlenim toplamıştır. Polis akademisi farklı karakterde bulunan insanların komik olayları ile gündeme gelecektir. ABD üzerinde çekilen bu film oldukça popülerdir. Amerika’da polis memurlarının sayısındaki azalma polis ihtiyacını arttırmıştır. Bununla beraber yeni polislerin alımları başlamıştır.

Polis Akademisi Konusu Ve Oyuncuları

Komedi ve suç alanında öne çıkan Polis Akademisi büyük oranda beğeni toplamıştır. Sıradan insanların polis olması ile hikaye yeniden yazılmaya başlamıştır. Polis alımları eğitim zorunluğu ve diğer kriterler olmadan alınmaya devam edecektir. Buda ortalığın bir hayli karışmasına neden olacaktır. Heyecanlı serüvene ve komediye bu film ile dahil olabilirsiniz.

Polis alımları çoğunlukla vukuatlı ve işi gücü olmayanlar arasından yapılmıştır. Bu da komik olayların oluşmasına neden olmuştur. Filmin oyuncuları ise profesyonel kişiler tarafından seçilmiştir. Dabbie Callahan rolü ile Leslie Esterbrook, polis öğrencisi rolü ile Kim Cattrall, Teğmen rolü ile G.W.Balley filmde karşımıza çıkacaktır. ABD yapımı bu film görenlerin büyük ölçüde beğenisini toplamayı başarmıştır.
Yorum Alanı