5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Parazit izle (Gisaengchung) – 2019

-

기생충

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Parazit izle (Gisaengchung) – 2019
IMDB : 8.5
Yapım :
İzlenme : 814
Süre : 132 Dakika
Ülke :
Web Sitesi: : https://www.parasite-movie.com/
Film Özeti : PARAZİT (PARASİTE) İZLE

Parazit izle, Zengin ve fakir bir ailenin arasındaki kültür çatışmasını konu alan parasite filmi Türkçe dublaj Full hd izleyin. En iyi film, en iyi yönetmen ve en iyi Uluslar arası film ödülünü kazanan Güney Kore yapımı Parazit filminin konusu; Fakir bir ailenin zengin bir ailenin evine hizmetçi olarak girmesiyle, aralarındaki sınıf farkını, kapitalizmi ve aile ilişkilerini ele alıyor. Bir tarafta soyla beraber gelen zenginliğin klasik tablosunu sergileyen Park ailesi diğer tarafta ise aralarında büyük bir kültür farkının bulunduğu ve hiçbir zenginlikleri olmayan Kim ailesi var. Şans ve kader sonucu her bakımdan birbirleri aralarında çok büyük sınıf farkı bulunan bu iki ev halkı bir şekilde bir araya geliyor ve Kim ailesi altın bir fırsatın varlığını seziyor.

Kolej çağındaki Ki-Woo tarafından manipülasyon konusunda yetiştirilen Kim ailesinin çocukları, öğretmen ve sanat terapisti görevleriyle kendilerini park ailesinin arasına çabucak yerleştiriyor. Kim’ler vazgeçilmez lüks hizmetler sunarken aynı zamanda Park ailesi evlerindeki her şeyi kim ailesine karşı kaybediyor. Ancak Park ailesinin evlerine gelen bir misafirle bu alışılmış düzen bozuluyor. İki aile arasında zorlayıcı bir üstünlük mücadelesi patak veriyor. Filmin başlıca oyuncuları; Song Kang-ho, Lee Sun-kyun, Cho yeo-Jeong, Choi Woo-shik ve Park sodam. Parasite filmi Türkçe dublaj tek parça ve 1080p, 720p kaliteli sürümleriyle izleyin.
Yorum Alanı