Özgür Emre Yıldırım

 1. Lady Winsley izle
  Tüm Bilgiler
  Lady Winsley izle Komedi Filmleri izle, Suç Filmleri izle 
  Yerli Film
  Lady Winsley İzle Büyüdüğü ülke Amerika olan bir roman yazarı Lady, Türkiye'ye seyahate çıkar ve gittiği Büyükada'da hayatını kaybeder. Dedektif Fergün bu olayı incelemek üzere İstanbuldan olayı incelemek üzere gelir ve Lady'in öldürülmüş olduğunu anlar. Bir kadının destekleriyle bir çok iş ile uğraşan Azra dedektifle birlikte geçen süreci her ikisinide zorlayacaktır. Lady Winsley izle , Lady Winsley hd izle , Lady Winsley full izle . Lady Winsley filminin konusu
  • 720P
  • IMDb 6.2
  • 416
  • 0
  Ölümlü Dünya izle
  Tüm Bilgiler
  Ölümlü Dünya izle Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Yerli Film
  Ölümlü Dünya izleÖlümlü Dünya izle, Ölümlü Dünya full izle, Ölümlü Dünya 2018 1080p izle, Ölümlü dünya film izle. Uzun zamandır restoran işleten büyük bir aile olan Mermer ailesi herkesden sır gibi sakladığı şey ortaya çıkınca yıkılır. Ne yapacağını bilemeyen Mermer ailesi bu sırdan ne kadar uzağa giderse o kadar rahatlayacağının farkındadır. Ama kaçamaz. Zor bir durum ile karşı karşıyalardır.
  • 720P
  • IMDb 7.7
  • 299
  • 0
  Ölümlü Dünya izle – Yerli Film – 2018
  Tüm Bilgiler
  Ölümlü Dünya izle – Yerli Film – 2018 Komedi Filmleri izle, Netflix Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  ÖLÜMLÜ DÜNYANesiller boyu Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat lokantasını işleten Mermer ailesi 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi hallerinde sade bir yaşamları olan bu insanlar dışarıdan bakıldığında oldukça sıradan bir aile gibi görünürler oysa gerçekler çok başkadır. Mermer ailesi nesilden nesile kiralık katil işi yapmaktadır ve dünya çapında etkin olan dev bir organizasyon ile çalışmaktadır. Ancak organizasyonun bazı kurallarının ihmal edilmesi sonucu Mermer ailesinin asıl kimlikleri, aslında ne iş yaptıkları, ne zamandan beri kiralık katil oldukları hepsi ortaya çıkar.Artık aile her şeylerini bırakıp peşlerinde olan Dev örgütü atlatabilme çabalarına girmiştir.2018 yılında yayınlanan Komedi/Aksiyon türündeki Ölümlü dünya filminin yönetmenliğini Ali Atay yapmıştır. Oyuncu kadrosunda ise; Ahmet Mümtaz, Alper Kul, Sarp Apak yer alıyor.
  • 2017
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 7.7
  • 1.176
  • 0
  Baba Parası (2020) Full Hd Tek Parça izle
  Tüm Bilgiler
  Baba Parası (2020) Full Hd Tek Parça izle 2020 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  BABA PARASI FİLMİ İZLEBaba parası izle full hd, zengin babanın ölümünün ardından kalan mirası paylaşmak için yarışa giren kardeşlerin hilayesini 1080p tek parça izleyin. Baba parası filminin konusu, ülkenin en zengin insanın öleceği günlerin yaklaşması sonucu gayrimeşru çocukları büyük bir servete sahip olan babalarının mirasına konmayı kafaya koyar. Ama bir mirası paylaşacak çok fazla kardeş bulunmaktadır, hepsinin yasam tarzları, yetiştirilme tarzları, karakterleri farklıdır. Hepsinin düşündüğü tek bir şey vardır o da babalarının mirasına konmak. Babalarının ölümünün yaklaştığı her geçen gün daha da babalarına düşkünmüş gibi görünmeye kendi paylarına düşen mirası almaya çalışırlar. Ama mirasa konmak isteyen herkes beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır.Kardeşler yasal varis olmalarına rağmen mirasın tamamına sadece içlerinden biri sahip olacaktır. İşin en kötü yanı ise, babalarının büyük mirasının bulunduğu kasanın şifresini bulan tüm mirasın sahibi olacaktır. Şifre ancak ölen milyarder gibi, aç gözlü, düzenbaz, acımasız ve zeki biri tarafından bulunabilecektir. Kasayı açmak için büyük bir savaşa giren kardeşlerin gözü hiçbir şey görmez birbirlerine düşman olmuşlardır ve bu süreçte kendilerini beklemedikleri olayların içerisinde bulurlar. Baba parasının oyuncu kadrosunda; Ailecek Şaşkınız, Düğün Dernek , Çalgı Çengi , İşler Güçler gibi yapımlarda birlikte rol alarak ayrılmaz hale gelen ve “Bitirim İkili" lafının onlar için kurulduğu Ahmet Kural ve Murat Cemcir başrol oyuncularındandır.Bunun yanı sıra Hareket Sekiz, Düğün Dernek, Aile Arasında gibi yapımların usta oyuncusu Devrim Yakut, Mandıra Filozofu, Geniş Aile, Seksenler, Gelecekten Bir Gün usta sinema ve tiyatro oyuncusu Rasim Gültekin, İki yalancı, Mayıs Kraliçesi, Güneşi Beklerken gibi yapımlardan tanıdığımız genç oyuncumuz Yağmur Tanrısevsin, Ölümlü Dünya, Aşkın Gören Gözlere İhtiyaç Yok, Arif V 216, İkimizin Yerine gibi yapımların parlayan yıldızı olan Özgür Emre Yıldırım, Komedi filmlerinin aranan yüzleri olan Deniz Barut ve Ayhan Taş yer alıyor. Film komedi severlerden büyük bir ilgi görmüştür 1 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmiş olan Baba Parası film süresi 1 saat 56 dakikadır. Filmin yönetmenliğini Selçuk Aydemir üstlenmiştir. Film komedi severler tarafından büyük bir ilgiyle izlenmistir. Ahmet Kural: 10 Kasım 1982 doğumludur, 37 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi ve Selçuklu Üniversitesi mezunudur. Selçuk üniversitesinde Radyo Televizyon ve sinema okumuştur. Bilkent üniversitesinde master yapmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır.Murat Cemcir: 30 Kasım 1976 yılında doğmuştur 43 yaşındadır. Hatay Mustafa Kemal üniversitesi mezunudur.
  • 2020
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 5.4
  • 2.093
  • 0