Mark Boone Junior

 1. Hızlı ve Öfkeli 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Hızlı ve Öfkeli 2 izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Hızlı ve Öfkeli 2 İzleHızlı ve Öfkeli 2 izle, Hızlı ve Öfkeli 2 full izle. Gizli operasyonlar, hızlı arabalar, bitmek bilmeyen projeler hepsi bir arada. Bu film izleyenleri mest edecek. Aksiyon, hız hepsi bir arada.
  • 720P
  • IMDb 5.9
  • 122
  • 0
  Ruhlar Evi Türkçe Dublaj izle (2017)
  Tüm Bilgiler
  Ruhlar Evi Türkçe Dublaj izle (2017) Gerilim Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Ruhlar Evi izle, balayı için geldikleri dağ evinde karşılaşacakları ruh kadını rahatsız edevek ve tatil berbat olacaktır, filmi tek parça hd film izle kalitesinde keyifle izleyiniz. Amerika'da güzel bir hayat süren genç sevgili çift erkeğin güzel bir evlenme teklifinin ardında hayatlarını birleştirme kararı alırlar. Renkli ve mutlu bir evlilik süren ikili balayı için Tayland'da bir dağ evi kiralar ve yola koyulur. Uçsuz bucaksız ağaçlar çiçekler ve kuşlar içerisinde bulunan konut huzur için birebir ve birlikte vakit geçirmek için mükemmeldir. Fakat bir kaç gün sonra kadını rahatsız etmeye başlayan bir ruh ortaya çıkacak olaylar korku sahnelerine bürünecektir. Ruhlar evi kimsenin bilmediği olaylar ile dolu olması kaçınılmazdır. Gerilim ve korku türündeki filmi Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.
  • 2017
  • ABD,Thailand
  • 720P
  • IMDb 4.7
  • 345
  • 0
  Hızlı ve Öfkeli 2 izle Full izle (Daha Hızlı ve Daha Öfkeli) 2002
  Tüm Bilgiler
  Hızlı ve Öfkeli 2 izle Full izle (Daha Hızlı ve Daha Öfkeli) 2002 Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Hızlı ve Öfkeli 2 izle, yarış filmlerinin en iyilerinden olan daha hızlı ve daha öfkeli serisi Türkçe dublaj & altyazılı full hd 1080p izleyin. Araba tutkunlarının en sevdiği serilerden olan Hızlı ve Öfkeli her filminde heyecan dozunu artırmayı başarıyor. Yüksek temposu ve heyecanlı yarışlarıyla izleyicilerin beğenisini kazanan Hızlı ve Öfkeli 2 efsane serinin en çok izlenenlerinden. Paul Walker’ın başrolünde yer alarak Brian O’Conner karakterine hayat verdiği yapımda Eva Mendes, Tyrese Gibson ve Devon Aoki başrolde yer alan diğer isimler oluyor. Filmde alışılagelmişin dışındaki renkli arabalar ve sokak yarışları bulunuyor. Devon Aoki yayınladığı dönem filmdeki pembe arabası ve stili ile oldukça fazla konuşulmuştu. Tüm bunlara karşın kendisinin daha önce araba sürmemiş olduğu bilgisi ise herkesi şaşırtan haberlerden biriydi. Bununla birlikte filmde yer alan Nissan Skyline Paul Walker’ın kendi galerisinden seçilmiş bir arabaydı. Hayranlarını acı kaybı ile sarsan Walker, seriyle özdeşleşmiş isimlerden biri olmakla birlikte gerçek hayatta da tam bir araba tutkunuydu. Tehlikeli sahneler usta drifçiler ile çekilerek şaşırtıcı hamleler gözler önüne seriliyordu. Tüm bunlarla birlikte polis ile yer altı çeteleri arasındaki durmak bilmeyen kovalamaca hızlı ve heyecanlı yarışlarla beyaz perdeye taşınmıştır.Brian O’Conner ihraç edilmiş eski bir polis memurudur. Bir gün yaptığı bir yarış polisler tarafından basılır ve Brian bu sebeple suçüstü yakalanır. Polis şefleri kendisinden beklenmedik bir istekte bulunarak iş birliği önerirler. Bu anlaşmaya göre polis ile işbirliği yapacak olan Brian’ın sicili operasyon sonunda temizlenecektir. Carter Verone isimli polislerin hedefindeki kişi olmakla birlikte bunun sebebi kendisinin kara para aklıyor olmasıdır. Brian’a iş ortağı gerekmesi üzerine çocukluk arkadaşı olan Roman’dan kendisine eşlik etmesini ister. Bu göreve birlikte çıkacak olan ikili Carter Verone’u yakalamaya çalışır. Bu yolda kendilerine bir gizli ajan olan Monica Fuentes’de eşlik ederek amaçlarına ulaşmaya çalışırlar. Fakat kahramanlarımızın karşısına beklenmedik tuzaklar ve iş birlikleri çıkarak olayların sarpa sarmasına sebep olacaktır. Tüm dünyaca bilinen Hızlı ve Öfkeli 2 serinin ilk filmi ardından beğeniyle karşılanarak ardından çok sayıda devam filmi çekilmesine katkıda bulunmuştur. John Singleton’ın yönetmenliğini yaptığı yapım aksiyon ve macera türünün en sevilenlerinden birisi olarak kabul edilmektedir.
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.9
  • 229
  • 0