[REQ_ERR: 403] [KTrafficClient] Something is wrong. Enable debug mode to see the reason. Güven Kıraç Filmleri » Güven Kıraç Resimleri » MaksatFilm

Güven Kıraç

 1. Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? izle
  Tüm Bilgiler
  Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? izle Dram Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Yerli Film
  Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? İzleHacivat ve Karagöz insanları güldüren ve bir o kadar da eğlendiren çok şen şakrak bir ikilidir. İnşaat'da amelelik yapmalarına rağmen hayata gülünç yönlendirinden bakarak mutlu olmayı bilmektedirler. Bu özellikleri varlıklı bir adam tarafından keşfedilir. Halkın toplandığı ve çeşitli oyunların gösterildiği bu etkinliklere Hacivat ve karagöz'de davet edilir. O kadar çok sevilirler ki çok ünlü olurlar. Her başarının bu iki fakir arkadaş için cezası kalmayacağı gerçeğide uykuya her yattıklarında gözlerinin önüne gelmektedir. Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü izle, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü full izle, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü sansursuz izle, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü filmi izle, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü hd izle, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü 2006 izle.
  • 720P
  • IMDb 7.5
  • 85
  • 0
  Müslüm izle
  Tüm Bilgiler
  Müslüm izle Biyografi Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
  Yerli Film
  Müslüm Filmi Tek Parça İzle Müslüm filmi tek parça izle, müslüm filmi izle full tek parça, müslüm filmi full izle tek parça, müslüm filmi izle full hd tek parça, müslüm filmi izle full hd tek parça izle. Ailesi çok fakir olan Müslüm, hayallerini gerçekleştirebileceği tek çarenin sesi olduğunun farkına varır. Köyde yapılan ses yarışmasında 1. olur. Sonra keşfedilir ve mekanlarda çıkmaya başlar. Hayranı olduğu kadınla sevgili olur. Ailesine hediyeler alır. Hayallerinin getirdiği şan şöhret onu da can evinden vuracaktır.
  • 720P
  • IMDb 7.8
  • 98
  • 0
  Kafalar Karışık izle
  Tüm Bilgiler
  Kafalar Karışık izle Komedi Filmleri izle, Türkçe Altyazılı Film izle 
  Yerli Film
  Kafalar Karışık Filmi İzleKafalar karışık gişe, kafalar karışık oyuncuları, kafalar karışık imdb, kafalar karışık ne kadar izlendi, kafalar karışık fragman, kafalar karışık hd film izle. 3 kafadarın arkadaşları için sevdiği kızın dedesini ikna etme çabasıyla başlayan olaylar ve bitmek bilmeyen yollar. Dedesini ikna edemeyen kafadarlar başka şansları kalmayınca tek çareyi babasını kafalamakta bulur. Olaylar böylece başlar ve komik haller alır. Atakan ve sevgilisi Buse'yi evlendirebilmek için herşeyi yaparlar.Hd Film Maksatfilm.com’daHd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
  • 720P
  • IMDb 3.0
  • 97
  • 0
  Müslüm izle (Sansürsüz) 2018
  Tüm Bilgiler
  Müslüm izle (Sansürsüz) 2018 Dram Filmleri izle, Film izle 
  Türkçe Dublaj
  Müslüm FilmiMüslüm filmi 26 Ekim 2018 tarihinde Türkiye sinemalarında izleyiciyle buluşmuş arabesk sanatçısı Müslüm Gürses’in ortaya çıkış hikayesini anlatır. Şanlıurfa’da oldukça yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Müslüm’ün ailesi Adana’ya göç eder ve burada yolu bir gün kendisini keşfeden insanla kesişir. Özellikle de Türkiye’de pek çok insanı şarkılarıyla, kişiliğiyle ve de inanılmaz sesiyle etkileyen Müslüm Gürses’in yaşam hikayesini ve de ona ait izleri anlatan film büyük bir izleyici kitlesi ile karşılaşmış ve de oldukça iyi yorumlarla karşılaşmış. Senaryosunu Hakan Günday’ın yaptığı film uzun zamandır beklenen ve de hayatına ışık tutulması hayranları tarafından istenen bir filmdir. Başrolleri dönemlere göre canlandıran sanatçılar; sırasıyla çocukluğunu Şahin Kendirci, gençliğini Taner ölmez ve de yetişkin yıllarını da Timuçin Esen canlandırır. Filmde gençken televizyondan kendisine aşık olduğu kadın olan Muhterem Nur’u aktör Zerrin Tekindor canlandırır. Filmlerde pek çok acının ve de kederin yer aldığı sahne yer alır. Yüksek performanslı oyunculukları da seyredebileceğiniz film eleştirmenler tarafından da tam not almış durumda.Ketche ve Can Ulkay tarafından yönetmenliği yapılan Müslüm filminde ilgi uyandırıcı ve seyirciyi oldukça derinden etkileyen olaylar silsilesi yer almaktadır. Müslüm Gürses’in hayatı ve de baba kişiliği bir kez daha herkesi hayran bırakıyor. Gözleri önünde annesi ve kız kardeşinin babası tarafından öldürülüşüne tanık olan üslümün hikayesi ilk baştan trajiktir. Daha sonradan öldüğü iddia edilen Müslüm’ün trafik kazasına tanık olmaktayız. Kendisine sanatçı olduğu yıllarda hem konuşma güçlüğü hem de bir iz olarak kalan gülüşü aslında trafik kazasından kalmaktadır. Daha sonradan da kendi yüzüne karizmatik bir hava katacak olan bu jest ile milyonları kendine hayran bırakacaktı. Kişisel hayatındaki dramı b müziklerine ortak etmesiyle de keder dolu şarkılar besteledi ve her yanda onun şarkıları söylendi. Herkesin ‘baba’‘sı haline gelen bir isim oldu. Filmin yapım yılı vizyonda büyük ilgi ve meraka sebebiyet vermiş ve de oyuncu kadrosu ile de göz doldurmuştur. Özellikle müslüm de başarılı ve bilindik oyuncuların Müslüm Gürses’in şarkılarını seslendirmesi oldukça güzel karelere sebep olmuş.
  • 2018
  • Turkey
  • 720P
  • IMDb 8.2
  • 213
  • 0