Cem Gelinoğlu

Türk senarist ve oyuncudur. Ali Kundilli, Ali Kundilli 2, Aykut Enişte filmlerininim senaryosunu yazmış ve bu 3 filmde de başrol oynamıştır. 1983 doğum olan senarist, Vine videoları ile tanınmaktadır. Senaristliği üstlendiği videoların dışında aynı zamanda Şansımı Seveyim ve Yok Artık 2 filmlerinde de rol almıştır. Cem Gelinoğlu’ nun yer aldığı bütün projeler komedi türündedir.

 1. Ali Kundilli 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Ali Kundilli 2 izle Komedi Filmleri izle, Türkçe Altyazılı Film izle 
  Yerli Film
  Ali Kundilli 2 Hd Film İzleİlknur ile sonunda evlenen Ali hamile olan eşinin aşerme isteklerini yerine getirmek için herşeyi yapmaktadır. İlknur'un bitmek bilmeyen istekleri, daha çocuk doğmadan Ali Kundilli'yi baba olmaya hazırlama testleri Ali'yi deli etmektedir. Kuzeni olan kadın doğum doktoruna giden Ali dertlerini anlatsada, kuzeninden ne isterse onu yapmalısın cevabını almıştır. İlknur'un her gece sürekli gördüğü rüyada o seçilmiş çocuk sesini duyar ama sonrası gelmez. Eve giden Ali rüyanın devamınıda gören eşinin heyecanlı bakışlarıyla karşı karşıya kalır. Rüyanın devamı ise Ali Kundilli'nin hiç isteyeceği türden değildir. O seçilmiş çocuğu Ali'nin Babannesinin köyünde doğurmalısın. Bunu duyan Ali her ne kadar istemese de, İlknur çoktan planları yapmış Vedat ile eşinide bu seyahate dahil etmiştir. Vedat'ın cinsel problemlerinin de bu köyde aşılacağı ümit edilmektedir. Vedat bu konunun gizli kalmasını istese de daha gitmeden tüm köy cami minaresinden onun cinsel problemlerini duymuş hep bir koldan desteğe başlamıştır bile. İlknur'un makasete mantarı aşermesi üzerine mafya babasının evine gidip mantar isteyen Ali Kundilli ise yediği dayakla beraber olay örgüleri başlar. Başlarına büyük bela alırlar.  Yolda karşılarına çıkan komik olaylar yaşadıkları gülmekten ağlatacak cinsten. Ali Kundilli 2 hd film izle seçeneği ile maksatfilm.com'da sizlerle.Ali Kundilli 2 Hd Film Maksatfilm.com’daHd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
  • 720P
  • IMDb 4.4
  • 325
  • 0
  Ali Kundilli izle
  Tüm Bilgiler
  Ali Kundilli izle Komedi Filmleri izle, Türkçe Altyazılı Film izle 
  Yerli Film
  Ali Kundilli Hd Film İzleSevdiğiyle evlenebilmek için tüm şartları zorlayan Ali sigortalı düzenli bir iş ile bunun olmayacağını ve sevdiği kızı mutlu edemeyeceğinin farkındadır. Bu nedenle mucitlik işine soyunur. Bir mucitlik bulup hayatını kurtarmak ister. Vedat ise tam tersi düzenli bir iş ile hayatını devam ettirmektedir. Mahallenin genç delikanlısı Ali Kundilli ağaçta kalan kediye bile yardım etmektedir. Tabi şansı yaver gitmediği için kediyi anadolu yakasından avrupa yakasına tek yönlü uçuş ile fırlatmış bulunmaktadır. Mahallenin hızlı ama şanssız delikanlısı Ali Kundilli maksatfilm.com'da sizlerle.Ali Kundilli Hd Film Maksatfilm.com’daHd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
  • 720P
  • IMDb 5.5
  • 262
  • 0