5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Merhamet – Clemency izle

-

Merhamet – Clemency

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Merhamet – Clemency izle
IMDB : 6.5
İzlenme : 337
Film Özeti : Merhamet – Clemency İzle 

Epey senelerce hapishanedeki ölüm cezaları herkesi derinden etkilemektedir bir adamın hayatı bir hapishane müdürüne bağlı olan bu cezada hapishanenin en yetkili kişisi Bernadine Williamsı da çok derinden etkilemiştir sonuçta oda görevini yapmakta olan bir çalışandır fakat insanın canını almak çok kolay birşey değildir Bernadine de bunun farkındadır ama yapacağı hiç birşey yoktur cezası devlet tarafından kesilmiş mahkumların gidecek başka yolu bulunmamaktadır. Bernadineye farklı bir suçlu daha gelir bunun cezasıda ölümdür ve gardiyanlara söyleyerek suçluyu hazırlamalarını ister. Bernadine bu sırada çalışmış olduğu işinin sonucunda rahatsızlıklarını, psikolojik travmalarını ve duygusal hallerini şeytanlarıyla görüşmeli bunun ona çok acı verdiğini belirtmek ister ve gardiyanlar tarafından hazırlanan suçluyu idam etmek üzere suçlunun yanına gider ve onun yüzüne bakarak bunu hiç istemesede bu işi yapmak zorundadır. Suçluda Bernadine'nin gözünden yapmak istemediğini anlar ama yapmak zorunda olduğunuda bilir ve Bernadine suçlunun hayatını sonlandırır. Hapishane müdürünün zorluklarla geçirdiği iş hayatı onu derinlemesinden etkilemiştir.

Merhamet – Clemency izle , Merhamet – Clemency hd izle , Merhamet – Clemency full izle . Merhamet – Clemency filminin konusu
Yorum Alanı