5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Kirpi Latte ve Büyülü Taş Tek Parça Film izle

-

Latte Igel und der magische Wasserstein

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kirpi Latte ve Büyülü Taş Tek Parça Film izle
IMDB : 5.6
Yapım :
İzlenme : 290
Süre : 89 Dakika
Ülke : ,
Web Sitesi: : http://www.sola-media.com/details/latte.html
Film Özeti : Kirpi Latte ve büyülü taş izle,89 dakikalık bu film ailecek izleyebileceğiniz bir animasyon filmidir. Kirpi, sincap ve arkadaşlarıyla birlikte ormanı ve yaşayan canlıları kurtarmak için verdikleri mücadeleye tanık olacaksınız. Kirpi Latte ve büyülü taş Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.

Cesur prensesimiz Kirpi Latte ormanı kuraklıktan kurtarmak, kuruyan kuyuyu tekrar suya kavuşturmak, tüm yaşayan canlılara su getirebilmek için arkadaşı sincapla beraber büyülü taşı bulmak için uzak mesafeler aşacakları maceraya başlarlar. Yolda bir sürü tuzaklarla karşı karşıya gelirler. Kurtlarla karşılaşırlar, kurtlar sen mi bu ufak halinle taşı alacaksın diye dalga geçerler. Ayılarla karşılaşırlar, ayılar da bunlarla top gibi oynarlar ama gene de vaz geçmeyen korkusuz, cesur ve bir o kadar da haylaz prensesimiz Latte ne yapar ne eder dediğini yapmayı, verdiği sözü tutmayı başarır. Ormanı ve ormandaki tüm canlıları kuraklıktan kurtarır.
Kirpi Latte ve büyülü taş 2019 yılında Almanya’da yapılmıştır. IMDB puanı 5,7 olan bu Alman ve Belçika yapımı animasyon filmini ailecek keyifle izleyebilirsiniz.
Yorum Alanı