5.0
Toplamda 0 oy verildi.

İsadora’nın Çocukları Türkçe Dublaj izle

-

Les enfants d'Isadora

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İsadora’nın Çocukları Türkçe Dublaj izle
IMDB : 5.9
Yapım :
İzlenme : 529
Süre : 84 Dakika
Film Özeti : ISADORA'NIN ÇOCUKLARI

Isadora’nın çocukları izle, Dansçı’dan film yapımcısı Daniel Manivel, Locarno uluslar arası film festivalinde en iyi yönetmen ödülü kazanan 4. Uzun metrajlı film Isadora’nın çocukları’nı Full HD izleyebilirsiniz.
Bu film bir dansçının hissettirmek istediklerini hitap edişini anlatıyor. Bu dans efsanesi Isadora Duncan’ın 1921 yapımı Anne adlı eserini sahnelemeye hazırlanan 20 li yaşlardaki Agathe Bonitzer’in koreografisini anlatıyor. Koreograf Duncan’ın 8 yıl önce 2 küçük çocuğunu kaybettiğini, bir trafik kazasında nehirde boğulduğunu okur ve bunu konu alır. Filmin isminden anlaşılacağı üzere filmin asıl ruhu Isadora Duncan’dır.

Film balenin ne kadar karmaşık ve hayattan bir şeyler barındırabildiğinin altını çizmektedir. Isadora’nın çocukları karmaşık hiyerogliflerle sunulan basit ama etkili bir fikir unsurudur. Hatta öyle içe dokunan koreografiler vardır ki bize bir annenin evladına son dokunuşunu, son kez bakışını ve anlatmak istediği annelik kavramını fazlasıyla yansıtmakta.

Fransa - Güney Kore ortak yapımı biyografi türündeki bu eseri Daniel Manivel yönetmenliğinde, Agathe Bonitzer , Manon Carpentier , Marika Rizzi , Elsa Wolliaston , Julien Dieudonné başarılı oyunculuklarıyla canlandırmışlardır. IMDB puanı 6,0 olan filmi full HD izleyebilirsiniz.
Yorum Alanı