5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Hiçbir Zaman Burada Değildin HD izle (2017)

-

You Were Never Really Here

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Hiçbir Zaman Burada Değildin HD izle (2017)
IMDB : 6.8
Yapım :
İzlenme : 627
Süre : 95 Dakika
Web Sitesi: : http://www.festival-cannes.com/en/festival/films/you-were-never-really-here
Film Özeti : Hiçbir zaman burada değildin izle, you were never here Türkçe dublaj full HD izle. Jonathan Ames’in aynı adlı romanının beyaz perdeye uyarlanmış filmidir. Psikolojik gerilim, dram/gizem türlerini çok güzel ve rollere yedirerek anlatmayı başaran Hiçbir Zaman Burada Değildin, birçok dalda ödül almış başarılı bir filmdir.

2017 yapımı olan ABD, İngiltere, Fransa ortak yapımıdır. Hayatını seks ticareti, için adamış ömrüne yetecek kadar şiddete mesleğinde tanık olan Joe, FBI ajanıdır.
New York senatörünün 13 yaşındaki kızı Nina’yı kurtarmak için kiralanır. Fakat kendisini bizi oldukça meraklandıracak bir komplonun içinde bulur.
Eski düşmanları arkadaşlarını tek tek ortadan kaldırırken kendisi bu kargaşadan nasıl çıkacağını bilememektedir.
Ana karakterimizin de çocuklukta yaşadığı şiddet travmalarını arada bir görsek de bu şiddetin içerisinde kendisini kötü niyetlilerle savaşarak bulmaya uğraşmış ve sonuçta Joe mi Nina’yı kurtarıyor, Nina mı Joe’yi izleyip Hiçbir Zaman Burada Değildin’ i izleyip göreceğiz.
Lynne Ramsay, aile içi ilişkiler hakkında bilgili bir yönetmendir. Kevin hakkında konuşmalıyız, yüzücü, küçük ölümlüler gibi filmlerde de yönetmenlik yapmıştır.
Yorum Alanı