5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum Türkçe Dublaj izle (2020-Netflix)

-

I'm Thinking of Ending Things

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum Türkçe Dublaj izle (2020-Netflix)
IMDB : 7.4
Yapım :
İzlenme : 634
Süre : 134 Dakika
Ülke :
Web Sitesi: : https://www.netflix.com/title/80211559
Film Özeti : Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum filmi izle, başrollerinde Jesse Plemons, Jessie Buckley, Toni Collette ve David Thewlis’in olduğu filmi yazıp yöneten Charlie Kaufman’dır. 2020 yapımı film psikolojik gerilim türündedir. 2016 basımı Iain Reid romanından uyarlanmıştır. Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum filmini heyecanla Full HD izleyebilirsiniz.

Sevgilisi Jake’in ailesiyle tanışmak için karlı bir havada yola çıkan Lucy olacak her şeyden bihaberdir. Film boyunca kafanızda bir şeylerin yerine oturmayacağı fakat zamanla anlayacağınız ve içten içe ürpereceğiniz bir yapım Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum.
Lucy’nin içten içe gerilmesini film boyunca onun içsesinden dinliyoruz. Bir çok başarılı film ve diziye senaristlik yapan Kaufman’ın bu konudaki üstünlüğünü ispatladığı bir gerçek. Fakat Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum’da mevzuları takip etmekte seyirciyi zorlaması bir yana filmde korku, gerilim, dram, müzikal, animasyon ve daha nice alt türlerin bir arada oluşu; diğer yandan da izolasyon, hafıza, güzellik algısı, aile olgusu, yaşlanma, veganizm, yalnızlık, kararsızlık ve çelişki gibi mevzuları da işlemekte.
Son olarak özellikle bahsetmek istediğim, kamera arkasında Soğuk Savaş, Dovlatov, IDA, Loving Vinvent gibi filmlerle adını duyurmuş Polonyalı görüntü yönetmeni Lukasz Zal’ın isminden bahsetmek gerekir.
Yorum Alanı