After 2 Ne Zaman Yayınlanacak | Yayın Tarihi Nedir ?

After 2 Ne Zaman Yayınlanacak | Yayın Tarihi Nedir ?

  23 Eylül 2020

  296 Okunma

After 2 izle, Dram ve erotizm senaryosu ile akıllara kazınan serinin ikinci bölümü Türkçe dublaj tek parça 1080p kalitede izleyin.

After 2 Filmi Türkçe Dublaj İzleyin

İlk defa 2019 yılında izleyici ile buluşan film Türkiye’de Paramparça ismiyle gösterime girmişti. After 2 izlemek ise 2020 yılı 2 Eylül itibariyle sevenlerine kavuştu. Tutku ve aşk dolu yapımın senaryosu ise aynı isimli kitabından uyarlanarak yazıldı. Anna Todd’un ilk olarak Whattpad aracılığıyla paylaştığı bu kitap daha sonra basılarak yılın en çok okunan romantizm konulu kitaplardan biri oldu. Gençlik türünde yazılmış olsa da tutku dolu sahnelere sahip bir film olma özelliğini taşıyor.

after 2 ne zaman

after 2 ne zaman

Sürükleyici özelliğini filmde de göstermesi ve merak dolu sonu ile okuyucuların olduğu kadar izleyicilerin de ilgisini çekmiş durumda. Birbirinin neredeyse zıttı iki karakter olan Tessa ve Hardin bir ilişkiye yelken açarlar. Fakat normal olmaktan çok uzak olan bu ilişki ikilinin sınırlarını zorlamasına sebep olur. Ne olursa olsun kopmayı başaramayan ve adeta mıknatıs gibi birbirine çekilen ikili fırtınalı bir aşk hikayesini beyaz perdeye taşıyor.

after 2 yayın tarihi

after 2 yayın tarihi

After 2 Yayın Tarihi Nedir ?

Tessa Young genç ve oldukça akıllı bir genç kızdır. Düzenli ve risksiz bir hayata sahip olmasının yanı sıra akademik olarak da başarılıdır. Yıllardır birlikte olduğu sevgilisi, saygı ve sevgi çerçevesindeki aile hayatı ile örnek bir yaşam sürmektedir. Günün birinde İngiliz aksanına sahip dövme ve piercingli bir genç okula başlar. Görünüşe ek iç dünyası da başlı başına her şeye meydan okuyan niteliktedir.

İkilinin kurduğu ilişkide arzu ve tutkularını keşfetmesinin ardından bu durum çok geçmeden bozulur. Hardin, Tessa’nın kalbini kırarak hayatı boyunca unutamayacağı bir yanlış yapar. After 2 isimli devam filminde Tessa ve Hardin arasındaki bu gerilim ele alınırken ilişkilerindeki fırtınalı kıskançlık gözler önüne seriliyor. Tessa’nın Harden için kenara attığı hayatına geri dönüp dönmeyeceği ise merak konusu.

after 2 türkçe dublaj

after 2 türkçe dublaj

  Etiket:
Yorum Alanı