365 Gün (365 DNI) Filmi Nereden İzlerim ?

365 Gün (365 DNI) Filmi Nereden İzlerim ?

  23 Eylül 2020

  213 Okunma

365 Gün izle, 2020 yapımı romantik ve erotik türündeki filmi Türkçe dublaj tek parça seçeneğiyle 1080p görüntü kalitesinde izleyin.

365 Gün (365 DNI)

2020 yılı yapımı olan film, romantik ve erotik türünde yılın dikkat çeken yapımlarından olmayı başardı. Film aynı isimli bir üçlemeden uyarlanan senaryosu ile romanın hayranlarını sevindirdi. 365 Gün izle filminin konusu ise Blanka Lipinska’nın yazmış olduğu serinin ilk kitabından almaktadır. Michele Moronne, filmin başkarakteri Don Masimo Toricelli isimli Sicilyalı bir adama hayat vermekte. Filmin ana ikilisinden biri olan Laura Biel isimli karaktere ise son yıllarda şarkıcılık ve oyunculuk kariyeri ile Polonya’da dikkat çeken Anna Marie Sieklucka hayat veriyor.

Film erotik oluşuna ek şiddetli sahneleri ile eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Aynı zamanda bir rahatsızlık olarak bilinen Stockholm Sendromu’nu ele alış şekli ile de oldukça fazla dikkat çekti. Stockholm Sendromu kişilerin kendisini hapseden, rehin tutan kişiye karşı zamanla kurduğu bağı anlatan bir terimdir. Rehin kişi zamanla suçluyu anlayarak ilgi duymaya başlar ve hatta âşık olmaya başlayabilir. Bu konuda araştırmalar kişinin hayatta kalma içgüdüsü ile bu psikolojik duruma sürüklendiğini söylemektedir.

365 days filmi full hd

365 days filmi full hd

365 Gün Film Hakkında

Masimo Toricelli Sicilyalı bir mafya ailesinden gelmektedir. Masimo’nun babası bu mafyanın lideridir ve öldürülmesi sonucu hayatını kaybeder. Babasının yerine geçen Masimo gizemini ve kışkırtıcı özelliklerini sadece sahip olduğu konuma borçlu değildir. Karanlık tutkuları bulunan bu adam bir gün tanıştığı bir genç kadına ilginç bir teklifte bulur. Tanıştığı kadın Laura, karanlık bir iç dünyaya sahip Masimo’nun bu yönü ile tanışır. Laura’dan 365 Gün müddet isteyen Masimo, onu bu zaman boyunca kendisine âşık etmek üzere alıkoyacağını söyler. Bu teklifi geri çevirmeyen genç kadın Masimo’nun kendisini alıkoymasına izin verir. Hâlihazırda umudunu yitirdiği ilişkisini geride bırakan Laura kendisini Masimo’nun kollarına ve dominant dünyasına bırakır.

  Etiket:
Yorum Alanı