7.4
Toplamda 15 oy verildi.

Güzelliğin Portresi izle Tek Parça (IMDB)

-

Güzelliğin Portresi

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Güzelliğin Portresi izle Tek Parça (IMDB)
IMDB : 7.9
Yapım :
İzlenme : 7.990
Süre : 108 Dakika
Ülke :
Film Özeti : Güzelliğin portresi izle filmi 2020 mart ayında çıkacaktı ancak şu an için beklemede. IMDB puanı yüksek olan filmi tek parça izle. Bir baba ile kızın hüzünlü bir hikayesinin altında bilinmeyen bir şeyler saklanmaktadır. Güzelliğin Portresi konusu ise Nisan çok uzun yıllardır babası ile görüşmemektedir.Çok ünlü bir ressam olan babası, işkence gören kadınlara eserlere yer verdiği için çok sevilmektedir. Baba ve kız olarak ilişkilerinde sorunlar yaşamışlardır. Büyüdüğü köşkü terk ederek bir daha geri dönmemiştir. Kaderin ona bir haberi vardır. Babası hayatını kaybetmiştir ancak durum cinayet büro tarafından incelenmektedir.

Nisan, eşi Özgür ve kızı ile köşke gelmiştir. Köşke yerleşmişlerdir ve köşkte tuhaf bir şeyler vardır. En büyük tuhaflık ise babasının öldürülmesidir. Ne intihar etmiş ne de ilaç etmiştir. Gırtlağına bir bıçak saplanmıştır. Üstelik hiçbir yerde zorla girildiğine dair iz yoktur.

Komiser Oktay ise bu olayın üstüne gitmeye kararlıdır. Bu hikayenin eksik parçaları vardır. Oktay, Nisan’ın acısı taze olduğu için üzerine gitmez ama konuşmak için yeniden geleceğim der. İlk önce köşkte bir şeyler olduğunu Nisan’ın kızı fark eder. Annesine her şeyi anlatır. Ancak Nisan inanmaz. Hayal olduğunu düşünür.
Her şeyi tek fark eden küçük kız değildir. Köşkteki yardımcı kızda hissetmektedir. Üstelik birkaç ay köşkte kalmaları gerekmektedir. Bir süre sonra Nisan’da tuhaflıkları fark etmeye başlar. Başta anlam veremez ancak geçmişi ile bir an önce yüzleşmesi gerekmektedir.

Güzelliğin Portresi İnternete Düştümü?


Yakın zamanda filmin internete düşmesi bekleniyor. Babasının ölümündeki sır perdesi henüz aydınlanmamıştır. Gördükleri ve hissettiklerinden ailesini korumaya kararlı olan Nisan her şeyi bir an önce çözmelidir. Köşkte babasının ölü bulunduğu odada çok sayıda tablo bulunmaktadır. Özellik ile içlerinde bir tanesi çok güzel bir kadının portresidir. Bu eser aslında babasının başyapıtıdır. Bu portre uyanmıştır ve adeta bütün öfkesini çıkarmaktadır? Arkasında nasıl bir gizem saklıdır?

Bu portredeki kimdir ve neden yapmaktadır? Oktay, Nisan’ında bir şeyler bildiğinden şüphelenmektedir. Özgür’e de her şeyi anlatmaya çalışan Nisan için her şey daha da zorlaşmaktadır. Ailesini korumayı başarabilecek midir? Bu tuhaf durumdan kurtulabilecek midir? Babasını neden ölmüştür? Portredeki kadın aslında kimdir?
Bütün bu soruların cevapları filmde saklıdır. Güzelliğin Portresi izleplatformları üzerinden izleyebilirsiniz.

Güzelliğin Portresi Oyuncuları Kimlerdir?


Güzelliğin Portresi oyuncuları gösterdikleri muhteşem performansları ile dikkat çekmektedir. Feridun Düzağaç’ın öldürülen ressama hayat vermektedir. Özgür’e Birkan Sokullu, Melisa Şenolsun ve çocuk oyuncu Lara Tonka’dır.

Burçin Terzioğlu Kimdir?

1980 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu 5 yaşında iken ilk defa filmde ter almıştır. Küçük yaşlardan itibaren ekranlarda yer almaktadır. Çok sayıda film ve dizide oynayan oyuncu Fırtına dizisi ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Filmde ise Nisan karakterine hayat vermektedir.

Serkan Keskin Kimdir?

İzmit’te 1977 yılında doğmuştur. Çok sayıda projede yer alan oyuncu Leyla ile Mecnun dizisinde canlandırdığı İsmail abi karakteri ile herkes tarafından tanınmıştır. Filmde Oktay karakterini canlandırmaktadır.
Yorum Alanı