5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Gunjan Saxena: The Kargil Girl Full izle (Netflix)

-

गुंजन सक्सेना: द कारगिल गर्ल

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Gunjan Saxena: The Kargil Girl Full izle (Netflix)
IMDB : 5.2
Yapım :
İzlenme : 538
Süre : 112 Dakika
Ülke :
Web Sitesi: : https://www.netflix.com/title/81292944
Film Özeti : Gunjan Saxena : The Kargil Girl izle, Sharon Sharma’nın yönettiği kadınların gücünden ve bütün zorlukları isterse aşabileceğinden bahseden bir drama filmi. Gunjan Saxena : The Kargil Girl Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.
2020 yılı 12 ağustosta çıkan bollywood dram filmidir. IMDB’den 5,2 puan almış film 1999 Kargil savaşı sırasında ilk Hintli hava kuvvetleri subayı olarak tarihe geçen cesur bir kadın subayın hayatından esinlenmiştir.
Çocukluğundan beri pilotluğun hayalini kuran Gunjan, abisiyle bir uçak yolculuğunda uçağın penceresinden bakmak ister. Abisi Anshuman izin vermez, olayı gören hostes yardımına koşar ve Ganjin’i kokpite götürür. Gördüğü manzarayla büyülenen Ganjin pilot olmak ister. Yıllar geçer, büyür ve bu isteğinde kararlıdır fakat abisi Anshuman kadınların bu iş için uygun olmadığını savunur. Fakat Gunjan’ın babası Anup aynı fikirde değildir ve Gunjan’ın hayalinin peşinden koşmasına izin verir.ancak eğitimin yüksek maliyeti endişelere sebep olur ve moral bozukluğu yaşayan Gunjan Hindistan hava kuvvetleriyle ilgili bir gazete ilanı bulur ve bunu bir fırsat olarak görür. İlana baş vurup kabul edilirama boy ve kiloda sorun yaşar. Babasının da desteğiyle kilo vermek için sıkı bir diyete başlar. Eğitimlere başlar ve Kargil savaşı yüzünden tüm hava kuvveleri pilotlarına ihtiyaç vardır. Anshuman buna ne kadar karşı çıksa da Gunjan savaşa katılmaya kararlıdır.
Yorum Alanı