5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Geniş Aile 3: Komşu Kızı HD 720p izle

-

Geniş Aile Komşu Kızı

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Geniş Aile 3: Komşu Kızı HD 720p izle
IMDB : 4.6
Yapım :
İzlenme : 724
Süre : 100 Dakika
Ülke :
Film Özeti : Geniş Aile Komşu Kızı HD izle

2009 yılında televizyonlardan gösterilmeye başlanan Geniş Aile dizisi çok sevilmişti. Bitmesinden 7 yıl sonra ekip yeniden toplanarak Geniş Aile Komşu Kızı filmini izleyici ile buluşturdu. Dizide başı beladan kurtulmayan Kayserili bir ailenin özellikle Cevahir’in maceraları anlatılıyordu. Filmde artık daha olgun biri haline gelen ve beladan uzak durmaya çalışan Cevahir bir oto yıkamacı açmıştır. Tam her şeyi yoluna koyduğunu sanırken eski aşkı Zeynep ile karşılaşan Cevahir için yeniden heyecan dolu günler başlayacaktır. İstemediği bir adamla evlenmek zorunda olan Zeynep kendisini bu durumdan kurtarmak için Cevahir ve onun en yakın arkadaşı Ulvi’den yardım istemeye karar verir. Abisinin vasiyeti üzerine Nebil ile istemese de evlenmek zorunda olan Zeynep’in tek kurtuluş yolu Nebil’in düğünden vazgeçmesidir. Bu yolda harekete geçen Cevahir ve Ulvi yine kendilerini büyük tehlikelerin ve komik olayların ortasında bulacaklardır.

Filmin yönetmen koltuğunda Cüneyt İnan otururken oyuncu kadrosu olarak dizinin kemik kadrosu korunurken bazı eklemeler yapılmıştır. Dizinin başrollerinde ise Ufuk Özkan ve Bülent Çolak’ın yanı sıra Rojda Demirer yer alıyor. Almanya da dünyaya gelen Ufuk Özkan küçük yaşlarda Türkiye’ye geldi. Konservatuarı bitirdikten sonra uzun yıllar tiyatro oyunculuğu yaptı. Televizyondaki ilk ciddi deneyimini ise Emret Komutanım dizisi ile yaşadı. Bu dizide seyirci tarafından çok sevilen Özkan daha sonra Benim Annem Bir Melek ve Geniş Aile dizilerinde roller aldı. Rojda Demirer ise çocuk yaşlarda TRT’de çocuk tiyatrolarında rol almaya başladı. Daha sonra konservatuarı bitirerek oyunculuk hayatına profesyonel olarak devam etti. Sevgili Dünürüm ve Melekler Korusun isimli dizilerde adını iyice duyurdu. Son projelerinden olan Geniş Aile Komşu Kızı ile sinema türünde de adından söz ettirmeyi başardı.
Yorum Alanı