Only the Animals izle (2019)
Tüm Bilgiler
Only the Animals izle (2019) Dram Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Only the Animals izle, Zengin bir adamın eş aniden ortalıktan kaybolur ve sırra kadem basar. Filmi Türkçe Altyazı ve tek parça halinde keyifle izleyin. Film konusunda iş adamı Guillaume Ducat'ın eşi ortalıktan kaybolun ve birdaha haber alınamaz. Guillaume Ducat'ın eşi Evelyne bulmak için bir ekip kurar ve arama kurtarma operasyonunu başlatır. O sırada takım kadının aracını yol kenarında bulur. Fakat kış ayları olması nedeniyle araç karlar altında kalmış ve hava bir o kadar soğuktur. Nereye gidebileceği tahmin etmeye çalışan ekip ormanlık arazide aramaya başlar. Ne bir iz nede kadnın cesedine ulaşabilirler. Yakınlardaki köyü gidip sorgulama yapmak için yola koyulurlar. Komiser Vigier kasaba halkını tek tek sorguya alır ve bilgi toplamak için işe koyulur. Pek bilgi alamasa da bir şeyler sakladıkları sezmiştir. Only the Animals filmi türkçe altyazı ve kesintisizi hd film izleme keyfiyle tek parça izleyin.
 • 2019
 • France,Germany
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 3
 • 0
Dokunulmazlar Türkçe Dublaj izle (The Untouchables) 1987
Tüm Bilgiler
Dokunulmazlar Türkçe Dublaj izle (The Untouchables) 1987 Dram Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Dokunulmazlar izle, Polisiye bir baş yapıt olan 1987’lerde çekilen bu film 6 yıl sonra da bir televizyon dizisi olarak da yayınlanmıştır. Film kısa zamanda büyük etki yaratmış ve 3 akademi ödülüne aday gösterilmiştir. Dokunulmazlar filmini Full HD izleyebilirsiniz.Amerika’daki içki yasağı yüzünden ülkede suç oranı baya artmıştır. Çeteler kaçakçıkılka istedikleri fahiş fiyatlara el altından içki satmaktadır. Şiddet, rüşvet ve hırsızlığın arttığı ülkede bir düzen getirme çabasına giren Eliot Negs suç imparatorluğuna karşı mücadele ekibinin başına getirilir. Ness bu suç örgütünü bitirmeye kararlıdır ama rüşvet alan polis memurları yüzünden planı suya düşer ve Ness yeni ve güvenilir bir ekip kurmaya karar verir.Amerikalı polis memuru Jim Malone’den yardım alır. Malone vs Ness suç örgütünü bitirmek için rüşvet almayan, ihanet etmeyen sırtlarını dayayabilecekleri güvenilir bir ekip kurarlar. Ekibe George Stone, Oscar Wallace ile birlikte başlarlar. Suç imparatorluğunu bitirmek için Capone’a karşı korkusuzca bir savaşın içine girerler. Yönetmenliğini Brian De Palma yaptığı filmde Kevin Costner, Sean Connery, Robert De Niro, Andy Garcia, Charles Martin Smith ve daha birçok birbirinden ünlü oyuncular rol almaktadır.
 • 1987
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.9
 • 10
 • 0
John Wick 3: Parabellum izle (Chapter 3) 2019
Tüm Bilgiler
John Wick 3: Parabellum izle (Chapter 3) 2019 Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2014 yılında çıkan ilk filmi ile geniş kitlelere ulaşan yapım gişede büyük bir başarı elde etmesinin ardından bir seriye dönüştü. 2019 yılında vizyona giren John Wick 3 ise serinin son yapımı olarak karşımıza çıkıyor. 2014 yılında çıkan serinin ilk yapımında kendisini hayata bağlayan ve dünyada neredeyse sevdiği tek insan olan karısını kaybettikten sonra kabuğuna çekilen eski bir kiralık katil konu ediliyor. Karısının tek hatırası olan köpeği ile yaşayan John sokakta tanıştığı serseriler gece evine soyguna gelir.Karşı koymaya çalışsa da fena şekilde dayak yiyen John’un gözlerinin önünde köpeği öldürülür. Köpeğinin intikamı için yola çıkan Wick ne kadar uzman bir tetikçi olduğunu herkese gösterecektir. Filmin hikâyesi devam edecek şekilde bitirilmiş ve beklendiği gibi seri 2. ve 3. Filmler ile devam etmiştir. Özellikle 3. filmde daha önceden bir suikast için yüklü bir paraya anlaşma yaptığı kişiler tarafından takip edilmekte ve peşine suikast timleri yollanmaktadır. Wick bu kez peşindekilerden kurtulup kendisini öldürtmek isteyenleri ortadan kaldırmak istemektedir.2014 yılında çıkan ilk filmin yakaladığı gişe başarısı aynı şekilde 2. ve 3. film ile de aynı şekilde sürmüştür. Özellikle serinin son yapımı vizyona girdiği andan itibaren pek çok rekoru kırmayı başardı. Bu ünlü yapımın yönetmen koltuğunda Chad Stahelski oturuyor. Filmin zaten sahip olduğu yüksek aksiyon seviyesi yeni çekim teknikleri kullanılarak seyirciye daha fazla yaşatılıyor. Serinin bölümlerinde pek çok farklı ünlü oyuncu yer alsa da başrol olarak son yılların en öne çıkan aktörlerinden biri olan Keanu Reeves rol alıyor.Beyrut’ta dünyaya gözlerini açan usta oyuncunun dünya sahnesine çıkması tabi ki Matrix filmi ile oldu. Çıktığı döneme damga vuran ve büyük başarı elde eden filmin ardından Keanu’da büyük bir üne kavuştu. Matrix’ten sonra birkaç az aksiyonlu film çekti. Ancak kariyeri için ikinci atılımı John Wick serisi ile yaşadı. Özellikle John Wick 3 filmi sonrasında yeni nesil hayranları da oluşmaya başladı. Film ve dizi projelerinin yanı sıra gelecek dönemin en çok merak edilen oyunlarından birinde de karakter olarak bulunması bekleniyor.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 10
 • 0
Lying and Stealing Türkçe Altyazı izle (2019)
Tüm Bilgiler
Lying and Stealing Türkçe Altyazı izle (2019) Dram Filmleri izle, Suç Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Lying and Stealing izle, meslekleri hırsızlık olan ikili son bir vurgun yapıp kenara çekilmeyi hedeflemektedir, filmi türkçe full hd izle. Kirli bir hayatı olan ve ömrü Los Angeles zenginlerinden tarihi eser çalmak ile geçmiş Ivan istifa etmek ve bu işi geride bırakmak istemektedir. Çok iyi para kazanması onu artık etkilememekte ve kötü işleri bırakmaya karar vermiştir. Doğru yoldan ilerlemek ve helal para kazanmak, dürüst bir insan olma yolunda ilerlerken bir gün Elyse ise tanışacaktır. Uzun zaman kariyer yapma peşinde koşmuş ve hedefine ulaşmak üzereyken bir anda herşey alt üst olacaktır. Geçmişi hatırlamak istemeyeceği kötü anılarla ve vergi borçlarıyla doludur. Birlikte büyük ve son olmak kaydıyla bir plan yaparlar bu zorlu plan sonunda birdaha bu işi yapmayacak ve hayatlarının sonuna kadar rahat edeceklerdir. Fakat bu planı başarıya ulaştırmak o kadar kolay olmayacaktır. 2019 yapımı suç ve gerilim türündeki Lying and Stealing filmi Türkçe altyazı ve 1080p hd seçenekleriyle izleyebilirsiniz.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.3
 • 26
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 2 izle Full izle (Daha Hızlı ve Daha Öfkeli) 2002
Tüm Bilgiler
Hızlı ve Öfkeli 2 izle Full izle (Daha Hızlı ve Daha Öfkeli) 2002 Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Hızlı ve Öfkeli 2 izle, yarış filmlerinin en iyilerinden olan daha hızlı ve daha öfkeli serisi Türkçe dublaj & altyazılı full hd 1080p izleyin. Araba tutkunlarının en sevdiği serilerden olan Hızlı ve Öfkeli her filminde heyecan dozunu artırmayı başarıyor. Yüksek temposu ve heyecanlı yarışlarıyla izleyicilerin beğenisini kazanan Hızlı ve Öfkeli 2 efsane serinin en çok izlenenlerinden. Paul Walker’ın başrolünde yer alarak Brian O’Conner karakterine hayat verdiği yapımda Eva Mendes, Tyrese Gibson ve Devon Aoki başrolde yer alan diğer isimler oluyor. Filmde alışılagelmişin dışındaki renkli arabalar ve sokak yarışları bulunuyor. Devon Aoki yayınladığı dönem filmdeki pembe arabası ve stili ile oldukça fazla konuşulmuştu. Tüm bunlara karşın kendisinin daha önce araba sürmemiş olduğu bilgisi ise herkesi şaşırtan haberlerden biriydi. Bununla birlikte filmde yer alan Nissan Skyline Paul Walker’ın kendi galerisinden seçilmiş bir arabaydı. Hayranlarını acı kaybı ile sarsan Walker, seriyle özdeşleşmiş isimlerden biri olmakla birlikte gerçek hayatta da tam bir araba tutkunuydu. Tehlikeli sahneler usta drifçiler ile çekilerek şaşırtıcı hamleler gözler önüne seriliyordu. Tüm bunlarla birlikte polis ile yer altı çeteleri arasındaki durmak bilmeyen kovalamaca hızlı ve heyecanlı yarışlarla beyaz perdeye taşınmıştır.Brian O’Conner ihraç edilmiş eski bir polis memurudur. Bir gün yaptığı bir yarış polisler tarafından basılır ve Brian bu sebeple suçüstü yakalanır. Polis şefleri kendisinden beklenmedik bir istekte bulunarak iş birliği önerirler. Bu anlaşmaya göre polis ile işbirliği yapacak olan Brian’ın sicili operasyon sonunda temizlenecektir. Carter Verone isimli polislerin hedefindeki kişi olmakla birlikte bunun sebebi kendisinin kara para aklıyor olmasıdır. Brian’a iş ortağı gerekmesi üzerine çocukluk arkadaşı olan Roman’dan kendisine eşlik etmesini ister. Bu göreve birlikte çıkacak olan ikili Carter Verone’u yakalamaya çalışır. Bu yolda kendilerine bir gizli ajan olan Monica Fuentes’de eşlik ederek amaçlarına ulaşmaya çalışırlar. Fakat kahramanlarımızın karşısına beklenmedik tuzaklar ve iş birlikleri çıkarak olayların sarpa sarmasına sebep olacaktır. Tüm dünyaca bilinen Hızlı ve Öfkeli 2 serinin ilk filmi ardından beğeniyle karşılanarak ardından çok sayıda devam filmi çekilmesine katkıda bulunmuştur. John Singleton’ın yönetmenliğini yaptığı yapım aksiyon ve macera türünün en sevilenlerinden birisi olarak kabul edilmektedir.
 • 2015
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 20
 • 0
Proje ( Project Power) 2020 filmi full izle
Tüm Bilgiler
Proje ( Project Power) 2020 filmi full izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Proje izle, Yeni bir tıbbi ilaç üretilerek yasa dışı yollarla insanlar üzerinde denenmektedir. İlaç insanlara 5 dakikalığına olağan üstü güç verir. Yeni bir ilaç üzerinde çalışan büyük bir firma ilacın etkilerini görmek için el altından torbacılar aracılığıyla piyasaya sürer. İnsanlar üzerinde deney yapmak amacıyla dağıttığı bu ilaç kullanan kişiye 5 dakikalık doğaüstü yetenekler bahşetmektedir. Kişiden kişiye değişen bu yeteneklerden bazıları görünmezlik, hızlı koşma, aşırı güç ve bir volkan gibi ateşe bürünebilen özelliklerdir.Küçük bir kız üzerinde olumlu etki gören doktorlar kızı kaçırıp deney amaçlı rehin tutmaktadır. Babası ise bu projeyi mühendislerin başına yıkmak ve kızını kurtarmak için büyük bir mücadele vermektedir. Proje bilim kurgu ve aksiyon türündeki film oldukça güzel sahneleriyle etkiyici senaryosuyla oldukça başarılı bulunmuştur.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 186
 • 0
Kin (2018) filmi Tek Parça Full HD izle
Tüm Bilgiler
Kin (2018) filmi Tek Parça Full HD izle Aksiyon Filmleri izle, Suç Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Kin filmi HD izle, Hiç karşılaşmaması gereken bir silahı hursalıkta bulan Eli'nin başı belaya girmiştir. Durumdan kurtulmak için silahı kullanması gerekecektir.Aksiliklerle dolu bir hayat yaşayan henüz 12 yaşındaki Eli bir gün başıboş gezerken hurdalıkta daha önce hiç görmediği bir nesne görür. Bulduğu bu nesne farklı dünyalardan gelen ve daha önce hiç görülmeyen tehlikeli bir silahtır. Genç çocuk bulduğu silahın daha ne olduğunu bilmeden eve götürüp saklamak ister. Fakat silahın peşinde olan şehir mafyası evi bulur ve onu almak için ailesini tehdit eder. Biran ortalık karıştığında silahla birlikte camdan atlayan Eli ailesini korumak ve dünyayı tehdit eden bu silahı mafyaya vermemek için onu kullanmak zorunda kalacaktır. Kin filmi 1080p görüntü kalitesi ayrıca Türkçe dublaj farkıyla izleyebilirsiniz
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 149
 • 0
Özellikle kumar, kurtarma ve soygun odaklı en yeni vizyonda çıkmış veya gelecek suç filmeri izle hd kalitede film izle şansı yakala.