Ölümcül Makineler izle (Mortal Engines) Türkçe Dublaj | 1080P
Tüm Bilgiler
Ölümcül Makineler izle (Mortal Engines) Türkçe Dublaj | 1080P Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Ölümcül Makineler2018 yapımı Ölümcül Makineler bilim kurgu ve aksiyon dalında rol almaktadır. 2 saat 9 dakika süren film oldukça popülerdir. İngilizce dilinden çevrilen yapıt izleyenlerin büyük oranda beğenisini toplamayı başarmıştır. Yönetmenliğini Christian Rivers ve Mortal Engines yapmıştır. İlgi çekici oyuncuları ve hikayesi ile oldukça etkileyicidir.Senaryosu Fran Walsh ve Peter Jackson tarafından yapılmıştır. Özel bir roman tarafından filme dökülen bir yapıttır. 7 aralık 2018 yılında gösterime girmiştir. Yeni Zelanda'da çekilmiş heyecanlı bir aksiyondur. Macera severler bu filmi tekrar tekrar izleyebilir. Yeni bir düzenin ve insanlığın özel bir şekilde hikayesini ele alan bir filmdir.Ölümcül Makineler Konusu Ve OyuncularıBüyük bir felakete yenik düşen insanlar, zaman içinde yeni bir düzen ile hayatta kalmaya çalışacaktır. Eskinin tamamen silindiği medeniyette artık her şey çok farklıdır. Büyük şehirler zaman içinde küçük şehirleri yok edecektir. Bu düzene karşı artık insanlar savaş içinde karşı karşıya gelecektir. İki ayrı kişi ve iki ayrı hayat karşılaşmasını anlatan farklı bir hikayedir.Herkesin ilgisini çekmeyi başaran hikaye Ölümcül makineler oldukça popülerdir. Muhteşem oyuncuları ile film daha da özel bir hal almıştır. Hera Hilmar sıra dışı oyunculuğu ile Hester Shaw rolünü üstlenmiştir. Robert Sheehan ise Tom Natsworthy rolü ile karışımıza çıkmıştır. Hugo Weaving muhteşem rolü ile Thaddeus Valentine olarak karşımıza çıkmıştır.
 • 2018
 • ABD,New Zealand
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 17
 • 0
Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk izle (2019) Animasyon
Tüm Bilgiler
Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk izle (2019) Animasyon Animasyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
AYI KARDEŞLER - ZAMANDA YOLCULUK   Ayı kardeşler: zamanda yolculuk izle, 16 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan film 90 dakika boyunca ailecek sizi güldürmeyi ve eğlendirmeyi hedefliyor. Çocuğunuzla beraber merakla izleyeceğiniz filmi Leon Ding yönetmiştir. Ayı kardeşler: zamanda yolculuk Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.Uzay – zaman sürekliliğinin bir boşluğunu keşfeden ve bundan yararlanıp zamanda geri giden Vick, Bramble ve Briar’ın maceralarını izleyeceğiz. Tabi oynadıkları şeyin onları zamanda geri götürerek tarih öncesi çağa atacağını kimse bilemezdi. Gittikleri zamanda tanıştıkları arkadaşları bakalım onların derdine deva olabilecek mi? Tehlikelerle dolu ormandan geçip cesaret meyvesini bularak planlarını gerçekleştirebilecekler mi? Tabi yabani ve oldukça farklı bitkilerden, vahşi tarih öncesi çağ hayvanlarından, yaban domuzlarından, dev kaplumbağalardan ve sevimli pandalardan bir sürü egzotik ve tehlikeli canlıdan bahsetmiyorum bile. Oldukça merak uyandırıcı Ayı kardeşler: zamanda yolculuk filmini full HD Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Filmde çocuklarımıza örnek olacak cesaret, arkadaşlık, yardımseverlik gibi duygular işlenmiştir.Xiago Tan Vick rolünde, Bingjun Zhang Bramble rolünde, Thang Wei Briar rolünde Ayı kardeşler: zamanda yolculuk filminde karşımızdadırlar.
 • 2019
 • China
 • 720P
 • IMDb 5.4
 • 19
 • 0
Harry Potter 6 Melez Prens Altyazılı izle (2009)
Tüm Bilgiler
Harry Potter 6 Melez Prens Altyazılı izle (2009) Aile Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Harry Potter 6 Melez Prens izle, 2009 Warner Bros yapımı filmi Türkçe dublaj & altyazı ve 1080p kalitesinde full hd izleyin. 2002 yılında hayatımıza giren ve tam bir sinema efsanesi olarak anılan seri devam filmleri ile izleyicisini büyülü bir serüvene çıkarıyor. Harry Potter 6 isimli Melez Prens filmi 2009 yılında vizyona girdi. İlk filmde ailesini trajik bir araba kazasında kaybeden Harry çok sevmediği teyzesinin yanında yaşamaya başlar. Teyzesi de Harry’e karşı sert ve kötü davranır. Ancak Harry büyüdükçe yeteneklerinin farkına varır. Ve Hogwarts büyücülük okuluna davet edilmesi ile hikâye başlar. Altıncı filmde ise Harry’nin Hogwarts’daki 6. Yılını yaşamaktadır. Yıllar boyunca başından sayısız olay geçmiş ve kendisini büyü konusunda çok geliştirmiştir. Okulun derinliklerinde melez prense ait bir kitap bulması ile kendisini bambaşka bir maceranın içinde bulur. Melez prens mitini araştırmak için maceraya atılan Harry ve arkadaşları bu defa önceki düşmanlarının aksine çok farklı ve zorlu düşmanlar ile karşılaşacaklardır. Bu savaşlar sonunda kazandıkları tecrübelerin ise düşmanları Voldemort ile yapacakları savaşta kendilerine büyük faydası dokunacaktır. Birbirinden güzel 8 filmden oluşan seri sinema tarihinin uzun yıllarına damga vurdu.Aynı isimli fantastik kitaptan sinemaya uyarlanan film dünya çapında büyük bir hayran kitlesine kavuştu. İlk kez vizyona girdiği 2002 yılında büyük başarı elde eden film devam eden serinin her bir filmi ile kendi rekorunu kırmayı başardı. Filmin bilinirliği arttıkça kitaplar da dünya üzerinde satış rekorları kırmaya başladı. İlk filmin yönetmen koltuğunda Chris Columbus otururken seri boyunca yönetmen konusunda tam bir devamlılık sağlanamadı. Harry Potter 6 filminin yönetmen koltuğunda ise David Yates oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise tam bir istikrar söz konusu. Özellikle başrol oyuncuları ile çocuk yaşta tanıştık ve ilerleyen filmler ile bizler gibi onlarında da büyüdüklerini gördük. Harry rolünü üstlenen Daniel Radcliffe’nin bu film neredeyse ilk rollerinden biriydi. Neredeyse çocuk yaşlarda hayatımıza giren Daniel artık orta yaşlı bir aktör ve yapımcı olarak hayatını devam ettiriyor. Rupert Grint ve Emma Watson da neredeyse ilk oyunculuk deneyimlerini bu seri ile elde ettiler ve dünya çapında bir üne sahip oldular. Özellikle Emma Watson bu film sonrasında ününe ün katarak oyunculuk hayatına devam etmektedir.
 • 2009
 • ABD,United Kingdom
 • 720P
 • IMDb 7.6
 • 20
 • 0
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Türkçe dublaj izle (1080p)
Tüm Bilgiler
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Türkçe dublaj izle (1080p) Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 izle, Türkçe dublaj kalitesiyle animasyon filmi 3d keyfiyle full hd izleyin, Gizli dünya sinema filmi full tek parça indir. Aynı adı taşıyan kitabından uyarlama bir serinin 3. filmidir, kitaptan uyarlanan serinin ilk animasyon filmi 2010 senesinde 3D olarak seyirciyle buluşmuştur. Son filmi ise 25 Ocak 2019 tarihinde Türkiye sinemalarında yer aldı. Diğer filmlerde de olduğu gibi bu filmi de Dean DeBlois yönetmiştir. Hikayede Hıçkıdık adlı Vikingli bir gencin ejderha avcısı olma çabasına yer verilir. Yaşadıkları yerlere saldıran ve de de eşyalarını, evlerini ateşe veren ejderhalara karşı savaşan bir köyde yaşamaktadırlar. Gecenin öfkesi adı verilen ve de karanlıkta görünmeyen simsiyah renkteki bir ejderha ile Hıçkıdık’ın yolları kesişir. Bu ejderhanın nesli tükenmiştir ve de nadir görülen ejderhalardandır. Bu şekilde devam eden hikayede ikili çok yakın birer arkadaş olur ve de oldukça samimi karelere şahit olunur. 3.Filmin hikayesinde ise kahraman olan Hıçkıdık artık Vikinglerin ejderha eğitmeni durumundadır. İnsanlar ve de ejderhalar arasındaki savaşı da bitiriren Hıçkıdık, bu durumu kendisi ilk eğitmen olarak sağlamış bulunmaktadır. Nesli tükenmiş olarak bilinen ejderhanın aslında soyunun tükenmediği öğrenilir zira ikili başkaca bir ejderhaya daha rastlarlar.Özellikle de Viking kabilesi ve de ejderha eğitimi konusunda oldukça yetkin bir konumda olan Hıçkıdık artık eğitmendir. Seslendirmelerinde de birçok ünlü ismi bir arada görebileceğimiz  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3’de seslendirme yapan bazı isimler Jay Baruchel, Gerard Butler, Christopher Mintz-Plasse ve David Tennant’dır. Özellikle de güzel bir dostluk ilişkisini serinin 3 filminde de gözlemleyebileceğiniz sahneler bolca son filmde de mevcut durumdadır. Efsanevi Viking kabilesi ve efsanevi ejderha gibi ögelerle de ilgi çekici bir hale gelen filmde konu ve diğer unsurlar gecenin gölgesi nam-ı diğer dişsiz ve Hıçkıdık etrafında döner. Bulmuş oldukları son dişi ejderha türünün son örneği olmadığını dişsize kanıtlar. Ancak oldukça zor bir durum ile karşı karşıya kalır. Çünkü oldukça hırçın ve de inatçı olan dişi ejderha soydan kalan son izdir. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 gizli dünya görsel açıdan birçok değerli ögeye ve heyecan uyandırıcı birçok ize sahiptir.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 23
 • 0
Legend of the Demon Cat izle (2017)
Tüm Bilgiler
Legend of the Demon Cat izle (2017) Aile Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Legend of the Demon Cat filmi izle, 2017 gizem türündeki filmde Çinli bir şair ve Japon bir keşiş güzemli ölümü araştırmakta TR altyazı 1080p izleyin. 2017 Çin yapımı gizem fantastik türündeki film Tand hanedanlığında geçmektedir. Gizemli bir şekilde ortadan kaybolan cariye Yang'ın ölümünü araştıran Çinli bir şair ile Japon keşiş işe koyulurlar. Dönemin en güzel kadınıolarak bilinen Yang görenleri adeta büyüleyecektir. Yönetmenliğini Çen Kaige'nin yaptığı film 2 saat 13 dakika sürmektedir.
 • 2017
 • China,Japan
 • 720P
 • IMDb 6.2
 • 40
 • 0
Terminatör 6: Kara Kader izle – Türkçe Dublaj 2019 Film izle
Tüm Bilgiler
Terminatör 6: Kara Kader izle – Türkçe Dublaj 2019 Film izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Efsane serilerden olan yapım ilk defa 1984 yılında izleyici ile buluştu. İlk filmin yönetmenliğini James Cameron’un üstlendiği Terminatör serisi bilim kurgu yapımları arasında en sevilen kült eserlerden. Öyle ki ABD Ulusal Film Arşivi’nce saklanmakta. Terminatör 6 ise önceki devam filmlerini aksine serinin hikayesine dair bir devam niteliği taşımamakta. Hikayenin daha çok parçası olarak yazılan senaryosu ile hayranlarını önceki filmlerin başarısı itibariyle sevindirmiştir. Çünkü hikâyenin çıkmaza girdiği konusunda eleştirilerin odağı olan önceki filmlerin ardından bu iyi bir seçim olarak eleştirmenlerce nitelendirildi. Bunun yanında serinin vazgeçilmez yüzü Arnold Schwarzenergger bu yapımda da başrolde yer alan isim olmakta. Ayrıca bu yapımın bir özelliği de aynı zamanda Deadpool’daki başarısıyla takdir toplayan ünlü isim Tim Miller’ın filmin yönetmenliğini üstleniyor oluşudur. Sarah Conner rolünde görmeye alışık olduğumuz Linda Hamilton ise serinin bu filminde başrolde yer alan isimlerden. Black Mirror dizisinden de tanınan Hamilton Altın Küre adaylığına aday gösterilmiştir. Bunun yanında filmde Mackenzie Davis ve Natalia Reyes gibi yeteneklerde rol almakta.2029 yılında robotlar Dünya’yı ele geçirme planı yapmış ve çok geçmeden harekete geçerek amacını gerçekleştirmeye başlamıştır. Bunun için izlenmesi gereken tek bir adım kalmıştır. O da Sarah Conner isimli bir kadının doğuracağı çocuğu ortadan kaldırmaktır. Çünkü bu çocuk tüm bu planları alt üst edecek kişidir. Terminatör ise bunu gerçekleştirmek için önüne çıkan her şeyi yok edecek acımasız ve duygusuz bir varlık olarak tasarlanmıştır. Serinin bu olay örgüsü ile başladığı yapım 6. filminde Sarah Conner’ın direniş serüvenine odaklanılmış. Dani isimli bir kadın Terminatör tarafından öldürülme tehlikesi altındadır. Hayatı ise Sarah’ın kendisine yardım etmesine bağlıdır. Bu konuda Sarah’nin geçmişte yaşadıkları kendilerine bir çözüm sunacaktır. Rev-9 adındaki üretilen yeni Terminatör ise yıkıcı gücüyle herkesi korkutmakta ve canını tehdit etmektedir. Bu yolda kendilerine Grace isimli bir robot da yardım edecektir. Terminatör 6 hem senaryosu hem yenilenen çekim teknikleri ile izleyicinin beğenisini kazanarak seriye yakışır bir veda filmi olarak nitelendirilmektedir.
 • 2019
 • ABD,China,Hungary,Spain
 • 720P
 • IMDb 6.3
 • 47
 • 0
Herkül Özgürlük Savaşçısı izle (Türkçe Dublaj – 2014)
Tüm Bilgiler
Herkül Özgürlük Savaşçısı izle (Türkçe Dublaj – 2014) Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
HerkülHerkül Özgürlük Savaşçısı izle, 2014 yapımı savaş filmi yarı Tanrı olan herkül'ün hikayesini anlatmaktadır filmi tek parça Türkçe dublaj izleyin. Yunan Mitolojisi’nin en tanınan kahramanlarından olan Herkül Özgürlük Savaşçısı filmi ile beyaz perde ile buluştu. Dwayne Johnnson’ın başrolünde yer aldığı yapım bu birçok mitolojide yer alan kahramanın epik hayatını anlatmakta. Aksiyon filmlerinin yıldızı olan Dwayne Johnson güçlü ve karakterli bir kahraman olan Herkül’ü canlandırıyor. Aksiyon ve heyecan dolu filmlerindeki performanslarıyla tanınan aktör aynı zamanda eski bir güreşçi olması bebeiyle ringlerden dolayı da çok sevilen isimlerden. Yapılı vücudu ve atletik yapısı ile aksiyon dolu sahneleri başarı ile çekerek filmi daha etkili hale getirmeyi başarıyor. 2020 yılının en çok kazanan aktörü olan Johnson güreş yaptığı dönemdeki lakabı olan The Rock adıyla tüm dünya tarafından tanınmakta. Ayrıca başarılı aktör güreşçi kariyerinin yanında Hızlı ve Öfkeli serisindeki rolü ile geniş kitlelerce tanınarak serinin en sevilen isimlerinden biri olmuştur. Karayip Korsanları, American Gods ve John Wick yapımları ile tanınan komedyen ve aktör Ian McShane ise başrolde yer alan ünlü isimlerden birisi.Brett Rather’in yönetmenliğini üstlendiği yapım 2014 yılında vizyona girmişti. Yunan Mitolojisi’nde Herkül, Herakles adıyla bilinmektedir. Roma Mitolojisinde Herkül adıyla anılan bu yarı tanrı Zeus’un oğludur. Güçlü ve kuvvetli oluşuyla nam salmıştır. Filmde Herkül geçmişi geride bırakarak paralı askerlik yaparak yaşamaktadır. Bu düzen kendisinin kapasitesindeki biri için oldukça acınası gelmeye başlamıştır. Bunun üzerine karşısına bir fırsat çıkar. Thrace adındaki bir kral kendisinden iş birliği yapmasını isteyecektir. Çok güçlü ve asırlardır yenilemeyen bir tanrıya karşı galip gelmesini Herkül’den ister. Gücü ile nam salan kahramanımız için bile kolay lokma olmayacak bu kişi ile savaşı birçok olaya sebep olur. Hayatı pahasına savaşan kahramanımız bununla birlikte birçok tuzakla karşılaşacaktır. Bu tanrı korkunç ve acımasız olmasının yanı sıra Herkül’ü kaçınılmaz kaderi ile buluşturur. Mitolojisinin savaşçı kahramanlarından olan Herkül birçok film ile gösterilerek defalarca izleyici ile buluştu. Bununla birlikte bu ilgi çekici mitolojik hikâye farklı uyarlamalar ile izleyiciyi etkilemeye başardı. Bunlardan biri olan yapım ekranlarda sık sık gösterilmekte ve izleyici tarafından ilgiyle karşılanmaktadır.
 • 2014
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.0
 • 48
 • 0
Karayip Korsanları 1 izle – Siyah İnci’nin Laneti
Tüm Bilgiler
Karayip Korsanları 1 izle – Siyah İnci’nin Laneti Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
KARAYİP KORSANLARI: SİYAH İNCİNİN LANETİKorsanlara ilgi duyan küçük bir kız olan Elizabeth, suyun üzerinde bir çocuk görür, hayatını kurtarırlar. Sorumluluğunu Elizabeth’e verirler. Çocuğun korsan madalyonunu görür, alır ve kimseye söylemez. Bu sayede Will Turner ile tanışmış olur. Ve yıllar geçer, büyürler ve birbirlerine gizliden gizliye aşıktırlar. Ama kızın babası onu Amiral James Norrigton ile evlendirmek ister. Demirci çırağı olan Will kıza sevdiğini söylemez. Elizabeth amiralle konuşurken suya düşer ve bu sayede Jack Sparrow ile karşılaşır. Jack onu sudan çıkartır ve hayatını kurtarır. Fakat Elizabeth’in babası Jack’i bileğindeki izin tanır ve korsan olması nedeniyle öldürme emri çıkartır. Jack kaçar ve köyün içindeki bir demirci dükkanında saklanmayı planlar, Will’le tanışana dek. Will de “Karşımabir korsan çıkarsa onu öldürebilmek için günde 3 saat kılıç çalışırım “ cümlelerinden anlarız.Kısa ve ikisiiçin de yetenek gerektiren kılıç dövüşünden sonra Jack yakalanır. Fakat oradan da Elizabeh’i kullanarak kaçar.Siyah inci herkesin duyduğu fakat efsane sandığı hızına yetişilemeyen bir korsan gemisidir. Şehre baskın düzenlenir.Barbossa’nın kaptanı olduğu lanetli geminin korsanları Elizabeth’i kaçırırlar ve Barbossa’ ya götürürler. Demirci Will korsanımızdan kızı bulmak ,için yardım istemeye gider. Jack ve Will çaldıkları gemiyle maceraya atılırlar. Jack siyah inciyialmayı hedefler ve tayfa toplamaya başlar.Yakışıklılığı, oyunculuğu ve esprileriyle gönüllere taht kuran Jhonny Depp’in başrolünde olduğu 2003 yapımlı filmde; Elizabeth Swann’ ı Keira Knightley, Demircimiz Will’ i yüzüklerin efendisinden de hayran olduğumuz Orlando Bloom, Lanetli kaptanımız Barbossa’yı Geoffrey Rush canlandırmaktadır.
 • 2011
 • ABD,United Kingdom
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 51
 • 0
Kaptan Marvel Türkçe Dublaj izle (2019)
Tüm Bilgiler
Kaptan Marvel Türkçe Dublaj izle (2019) Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Captain Marvel, konusu Marvel Comics karakteri olan bir yapımdır. Amerikan süper kahraman filmidir. Marvel studios tarafından yapılan film 2019 senesinde gösterime girmiştir. Dünya’nın iki uzaylı medeniyet arasındaki çatışmanın arasında kalışını anlatır. Bu çatışada ise kaptan marvel haline gelen Danvers'ı anlatır. Filmin gelişimi 2013 tarihinde başlamış olmakla birlikte 2014 yılında baş karakterin ilk kadın isim olmasıyla resmen ilanını duyurdu. Filmin yönetmen koltuğunda Anna Boden, Ryan Fleck oturmuştur. Çekimler 2018 yılında başladı ve Temmuz 2018 de Lousiana ve de California’da devam etti. Film dünya çapında 1,1 milyar doların üzerinde hasılat yaparak önemli bir hasılat rekoruna imza attı. Kadın liderliğindeki ilk kahraman filmi olmasıyla da önemli bir ilktir. Film özellikle de oyuncu kadrosu ve performansı açısından da önemli bir başarı gösterdi. Özellikle de bir devam filminin 8 Temmuz 2020 tarihinde yapılması planlanıyor. Özellikle de kahraman iki ırkın savaşı esnasında bir taraf seçmek zorunda kalarak da gerçek anlamda kahramanlığın anlamını keşfetmiş olur.Captain Marvel filmi ilk başta Danvers’ın dünyaya düşüşü ile başlar, kaptan oluşunu ve dönüşünden ilerlemez film. Başrollerinde Brie Larson, Samuel L. Jackson, Jude Law vardır. Bu oyuncu kadrosu özellikle de ilgi çekici ve heyecan yaratıcıdır. Eskiden bu gezegende yaşayan ve de hatıraları, süper güçleri olan bir kadındır. Gezegeni ve de etrafı keşfettikçe bunlar su yüzeyine çıkmaktadır. Güvenebileceği tek kişi de SHIELD çalışanı olan Nick’tir. Önemli bir savaşta kilit bir isim olan Danvers özellikle de geçmişine ait izlerin peşinden gitmeye çalışmaktadır. 27 Şubat 2019’da Londra’da prömiyer yaptı. Geçmişinde bu evrende zaman geçirmiş olan Danvers özellikle de hatıraların canlı tutmaya çalışıyor. Burada bir hayatı olduğunu ve de özellikle de şekil değiştiren Skull ırkı ile onu ölümden kurtaran Kree ırkı arasında savaş varken taraf tutmak ve karar vermek zorundadır. Captain Marvel filminde bir süper kahraman olarak onu zor bir duruma sokan bu durumla cebelleşir, aynı zamanda da kahramanlık kavramını ve de anlamını derinden bir şekilde sorgulatır.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 79
 • 0
Aslan Kral izle – The Lion King (2019)
Tüm Bilgiler
Aslan Kral izle – The Lion King (2019) Animasyon Filmleri izle, Macera Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Aslan KralWalt Disney’in efsanevi yapımlarından olan Aslan Kral tüm zamanların en iyi animasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Gerek hikâyesi gerekse animasyon ve seslendirmeleri her yaştan izleyicinin ilgisini çekmeyi başarıyor. İlk defa 1994 yılında izleyicisi ile buluşan bu film 2019 yılında aynı isim ile tekrar çekildi. Henüz ilk haftasında elde ettiği hasılat ile kendisine olan ilgi ve beğeniyi en iyi şekilde gözler önüne sermiştir. Yavru bir aslanın serüvenini anlatmakta olan yapım kahramanlık hikayesi ile özellikle çocukların beğenisini toplamıştır. Filmde Donald Glover, seslendirmede bir efsane olarak kabul edilen James Earl Jones gibi isimler yer alırken aynı zamanda Destiny’s Child grubu ile piyasaya çıkan ve sonraları dünyayı müziği ile kasıp kavuran Beyonce’da bulunmakta. Aynı zamanda yapım vizyona girdiği ilk 3 günde en başarılı yeniden çekilen film olarak biliniyor. Filmin senaryosuna dair en ilginç olan bilgilerden biri ise Mafusa ile Scar’ın en başta kardeş olarak yazılmamış olmasıdır. Daha sonraları hikâyenin etkileyiciliği açısından bu şekilde düzenlenerek son halini almıştır.Filmde sevimliliği ile izleyicinin beğenisini kazanan Simba, babasına hayranlık duyan yavru bir aslandır. Babası Mafusa ormanların kralı olmakla birlikte alçak gönüllü ve kahraman ruhlu bir insandır. Herkesin örnek aldığı bu aslanın saltanatı kardeşi Scar tarafından kıskanılmaktadır. Mafusa’nın kendisinden görünüş ve karakter itibari ile bambaşka özelliklere sahip olan Scar sinsi planlar yapar. Sonunda planları sonuç verir ve Mafusa’yı tuzağına düşürerek ölümüne sebep olur. Yavru aslanımız Simba ise sürgüne gönderilmiştir ve sahip olduğu topraklardan sürülmüştür. Fakat Scar’ın saltanatı çok geçmeden artık büyüyen ve güçlenen Simba’nın geri dönüşü ile sarsılacaktır. Simba tıpkı babası gibi cesur ve iyi kalplidir. İçindeki kahramanı çıkarmak üzere uzun bir serüvene çıkacak ve sonunda sahip olduğu topraklara dönecektir. Aslan Kral filminin yıllar boyu sürdürdüğü ve tekrar çevrilen versiyonunda da yakaladığı başarıyı, sıcacık hikayesi ve başarılı anlatımına borçlu olduğu söylenmektedir. Tüm bunların yanında bu senaryonun çok değerli bir eser olan Hamlet’den esinlenilerek yazıldığı da ifade edilmiştir.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 84
 • 0
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Türkçe Dublaj full izle
Tüm Bilgiler
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Türkçe Dublaj full izle Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı Full HDKarayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı izle, Jack Sparrow ve kara inci önderliğinde Salazar'a açılan deniz savaşı hikayesini full hd türkçe izleyin. Yıllar geçmiş ve Will Turner’ın oğlubüyümüştür. Henry babasının üzerindeki laneti kaldırmak için Kaptan Jacks Sparrow u bulmak zorunda olduğunu anlamıştır. Kaptan Jack Sparrow ise karayiplerde bir adada soygun gerçekleştirmekle meşguldür ama soygun başarısız olmuştur. Jack’in tayfası artık ona güvenmez ve hepsi Jack ile işbirliği yapmaktan vazgeçer.Kaptan Jack bunalıma girmiştir ve pusulasını bir şişe Rom’a karşı takas etmiştir.Bu pusulaya ihanetin bedelini ise Katan Salazar verecektir. Yılla önce kaptan Jack ve salazar’n yolları kesişmiştir Jack ona bir oyun oynayarak şeytan üçgenine sürüklemiş ve orada hapsetmiştir. Salazar intikam almak için dönecektir. Henry’de salazarın saldırdığı gemiden sağ çıkmış ve salazardan aldığı mesajla Jack’i bulmak için yola koyulmuştur. Bakalım Salazar kaptan Jack Sparrow’dan intikamını alabilecek mi? Oyuncu kadrosunda, başrol oyuncularından Jhonny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Javier Bardem, Brenton Thwaites yer alıyor. Macera, fantastik, ve aksiyon türündeki ABD yapımı Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı 2 saat 9 dakika sürmektedir.
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.6
 • 98
 • 0
Transformers 3 izle Ayın Karanlık Yüzü (2011)
Tüm Bilgiler
Transformers 3 izle Ayın Karanlık Yüzü (2011) Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
TRANSFORMERS 3 AYIN KARANLIK YÜZÜBilim kurgu ve aksiyon türündeki Transformers 3 Ayın karanlık yüzü serisinin konusu 1961 yılında insanlığın uzaya adım atışından 8 yıl önce bir uzay gemisi cybertron savaştan kaçarak Ay’ın karanlık yüzüne inmiştir. Sentinel prime’ın kullandığı bu gemi Cybertronlar için hayati bir önem taşıyan teknolojiyi taşıyordur. Dünya da ise insanların uzaya çıkma macerası başlamıştır bile. Cybertron gemisini keşfeden Nasa Başkan Jhon F. Kennedy’nin de izinini alarak Ay’a ilk insanı gönderme projesine başlamıştır. 1969 da ki Apollo 11’in macerası da böyle başlar.Bir görev sırasında çok gizemli bir gemi olan Cybertron gemisini keşfeden Optimus prime, insanların yıllardır Autobot’ Lara yalan söylediğini anlar ve büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Bu gemiye ve içinde hazine gibi saklanan teknolojiye Decepticonlar’dan öce ulaşmak ve sırrını keşfetmek isteyenlr için büyük bir yarış başlamıştır artık. 2 saat 35 dakikalık bir bilimkurgu ve aksiyon türündeki filmin yönetmenliğini Michael Bay üstlenmiştir. Amerikan yapımı olan filmin başrol oyuncu kadrosunda; Shia Labeouf, Rosie Huntington, Patrick Dempsey yer alıyor. Transformers 3 Ayın karanlık yüzü full hd izlemek için aksiyon, macera veya bilim kurgu kategorilerimizi ziyaret ediniz.
 • 2011
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.2
 • 79
 • 0
Buz Devri 1 (Ace Age) Full izle 2002
Tüm Bilgiler
Buz Devri 1 (Ace Age) Full izle 2002 Animasyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Buz DevriBir animasyon filmi olan Buz Devrinin konusu şöyledir, buzul çağı dünyaya hüküm sürmeye başlamıştır. Bu ıssız ve korkunç dünyada bir başlarına olan zavallı hayvanlar, hayatta kalmanın yollarını aramaktadırlar. Kendi halinde uzun tüylü bir mamut. Karizmatik ve dişli bir kaplan, Muzur bir rakun, nasıl olduysa bu kaos esnasında bir araya gelmişlerdir. Bu üç ve birbirinden farklı bir türe sahip olan sevimli hayvancıkların odağında tek bir mevzu vardır. Bulmuş oldukları küçük bebeği insanlara ulaştırarak bebeğin hayatını kurtarmaktır. Buz Devri 5 seriden oluşmaktadır. Bunların isimleri ise şöyledir; Buz Devri, Buz Devri 2: Erime başlıyor, Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı, Buz Devri 4: Kıtalar ayrılıyor; Buz Devri 5: Büyük çarpışma.Buz Devri 2: Eriyen buzullar yüzünden, yaşadıkları alanların su altında kalma tehlikeleri ile karşı karşıya oldukları sırada, Manny’nin ilerde eşi olacak mamut Ellie ile tanışmalarını ve afetten kurtulma çabalarını konu alıyor.Buz Devri 3: Artık bir aile olmuş olan ve bebek bekleyen Ellie ve Manny ve diğer dostlarının bulunduğu buz devri yaşamında en yakın dostları olan Sid ‘in dinozor yavrularına bakması sonucu bir anne dinozor tarafından kaçırılmasıyla gelişen macera ve eğlence dolu olayları konu almaktadır.Buz Devri 4: Birbirinden sevimli buz devri canlılarının kıtaların ayrılması sonucu yaşadıkları maceraları anlatıyor.Buz Devri 5: Buz Devri canlıları şimdide uzaydan dünyaya çarpmakta olacak bir astroide engel olmaya çalışırken yaşadıkları maceraları anlatır.
 • 2002
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 97
 • 0
Sürprizli Gece izle Filmi Full HD izle (2020)
Tüm Bilgiler
Sürprizli Gece izle Filmi Full HD izle (2020) Aksiyon Filmleri izle, Macera Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Sürprizli Gece izle, alıkoyulan ailesini kurtarmak için plan yapan çocuklar tehlikeli bir maceraya atılıp ailesine kurtarma operasyonu yapacaktır.Anne ve babaları yaptıkları bir iş yüzünden bilgi almak için kötü adamlar tarafından kaçırılmıştır. Genç çocukları ailesini kurtarmak için bütün gün düşünüp bir plan yaparlar. Casusluk yapmaya karar veren evlatları anne ve babalarını kurtarmak için tehlikeye girecektir. Alet edevat bulduktan sonra işe koyulan gençler sürprizli bir geceye hazırlık yaparlar. The Sleepover Türkçe dublaj izleyebilir ve yorum yapabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 150
 • 0
12
Son zamanlarda bir çok kişi aksiyon yanında macera filmleri izle ile sinema sektöründe en iyi macera filmeri full hd tek parça izliyor.