Hayat – Life Türkçe Dublaj izle (Uzay Filmi)
Tüm Bilgiler
Hayat – Life Türkçe Dublaj izle (Uzay Filmi) Bilim Kurgu Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Life izle, Uluslararası uzay istasyonunda geçen Life 2017 yılında vizyona girmiştir. İzleyicilerden tam not alan life başarılı kadrosuyla dikkat çekmektedir. Life Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.Uluslararası bir uzay istasyonunda insanlık tarihinde çığır açacak 6 kişi bir keşfin eşiğindedir. Bu ekip Mars’ta hayat olduğuna dair ipuçları bulur. Araştırmalar ilerledikçe hiç beklenmedik sonuçlar ortaya çıkmaya başlar çünkü buldukları bu hayat formu kimsenin tahmin edemeyeceği kadar zekidir.Cansız bir yaprak parçasını andıran uzaylı hücresini deney için gemide muhafaza ediliyor, tabi ki hücre canlanıyor, bu masum hücremiz pek te masum olmayacak tabi ki. Ama ekibimiz çok iyi bir iş çıkardıkları için mutludurlar. Hatta bu hücreye şefkatle bağlanırlar. Tek hücreli, zararsız gibi görünen bu organizma hızla büyüyerek sadece beslenmeyi amaçlayan bir canavara dönüşmektedir. Tabi ki ona şefkatle bağlanan ekibimiz onu öldürmekte kararsızdır.Hayat filmi yönetmenliğini Daniel Espinosa’nın yaptığı korku gerilim bilim kurgu türündeki filmde başrolleri Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds, Hiroyuki Sanada, Ariyon Bakare ve Olga Dykhovichnaya paylaşmaktadır.
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.6
 • 70
 • 0
Lanetli Konak 2017 izle
Tüm Bilgiler
Lanetli Konak 2017 izle Dram Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Lanetli konak izle, İrlandalı gotik bir korku filmi olan Lanetli konak Lodgers, David Turpin tarafından yazılmış ve Brian O’Malley tarafından yönetilmiş Lanetli konak’ın Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.2017 Molins de Rei korku filmi festivalinde en iyi korku filmi ödülü kazanmıştır. İkiz kardeşler olan Rachel (Charlotte Vega) ve Edward (Bill Milner) İrlanda’nın kırsal bir kesiminde, eski ve esrarengiz biçimde ölen ailelerinden kalan konakta yaşamlarını sürdürmektedir. Fakat geceleri şeytani ruhların sözünden dışarı çıkmamalılardır.Üç ana kural vardır; eve yabancıları sokmamalı, saat 12’yi vurduğunda yataktan çıkmamalı ve birbirlerinden ne olursa olsun ayrılmamalı, yalnız kalmamalıdırlar.Filmde bir kara leke söz konusu, geçmişte yapılan tuhaf bir yanlış soyun devamını lekeler ve cezalandırır. Ve bir melodi, Rachel’in söylediklerinde evin sahibinin sakinleştiği bir şarkı, ve çocuklara kuralları hatırlatan bir melodi. Lanetli konak onlara ait, onlar da konağa. Ayrılamazlar. Peki ya bu dengeyi ve kuralları bozacak biri gelseydi? Bir gazi olan Sean köye yeni gelir ve Rachel’le birbirlerine aşık olurlar. Fakat kurallar çiğnendiğinde olacakları kimse bilemezdi. İliklerinize kadar korkuyu hissedeceğiniz bu filmi tavsiye ediyorum.
 • 2017
 • Ireland
 • 720P
 • IMDb 5.1
 • 66
 • 0
Sessiz Bir Yer 2 izle – Türkçe Dublaj 1080P
Tüm Bilgiler
Sessiz Bir Yer 2 izle – Türkçe Dublaj 1080P 2021 Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Sessiz Bir Yer 2Korku ve gerilimin tamamen yaşandığı Sessiz Bir Yer 2 oldukça ilgi çekicidir. İngilizce dilden çevrilen yapıt izleyicilere sunulmuştur. John Krasinki tarafından yönetilen filmin senaryosu da aynı kişi tarafından uyarlanmıştır. A Quiet Place dizisi tarafından çevrilmiş bir filmdir. Micheal Bay ve John Krasinki tarafından yapılmıştır. Heyecanlı sahneler ve özel oyuncular ile oldukça özel bir yapıttır.1 saat 45 dakika süren film, fantastik ve korku içeren bir yapıttır. Sessiz Bir yer filminin devamı olan yapıt, serinin ikinci parçasıdır. Korkunun en detaylı işlendiği filmde, seslerinden tamamen vazgeçen ailenin yaşamına yer vermektedir. Filmin ilk sayesinde yaşanan ağır olayların devamı olarak, saldırıya uğrayanların ne yapacaklarını konu edinmiştir. 2020 yapımı film herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır.Sessiz Bir Yer 2 Konusu Ve Oyuncuları Sıra dışı sahneleri sunan Sessiz Bir Yer 2 özel konusu ile herkesi derinden etkilemiştir. Serinin devamı olan film hayatta kalmayı başaran kişilerin yaşamını ele almıştır. Özel oyuncu kadrosu filmi gerçekçi bir biçimde izleyicilere sunmuştur. ABD yapıtı olan film birçok mekânda geçmektedir.Çarpıcı sahnelerin başrolü Emily Blunt ile karşımıza çıkmaktadır. Evelyn Abbott karakterini canlandırarak filme heyecan katacaktır. Le Abbott karekteri ile John Krasinki, Emmett karakteri ile Cillian Murphy karşımıza çıkacaktır. Çocuk oyuncularda ise Noah Jupe, Marcus Abbott ve Millicent Simmonds, Regan Abbot olarak karşımıza çıkacaktır.
 • 2021
 • ABD
 • 720P
 • 111
 • 0
Bird Box 720p Full izle (Netflix)
Tüm Bilgiler
Bird Box 720p Full izle (Netflix) Bilim Kurgu Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Bird Box2018 yapımı korku yapımı ile Bird Box izleyenleri derinden etkilemeyi başarmıştır. 1 saat 57 dakika boyunca süren film korku severlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Susanne Bier tarafından yönetmenliği yapılan film oldukça popülerdir. Gerilim ve korku severlerin tercihi olan bu film büyük beğeni toplamıştır.İngilizce dilden çevrilen film kadın ve çocuklarının hikayelerini ele almıştır. Eziyet gören kadın ve çocukların yaşam savaşları oldukça ilgi çekicidir. Terkedilmiş bir evde yaşayan aile zor bir yaşantıdan geçecektir. Her şeyi düzene sokmak isteyen Molarie çocuklarını alıp gitme kararı almıştır. Yolculuğa çıkmak oldukça tehlikeli olacaktır. Yolculuk boyunca gözlerinin kapalı olması gerekmektedir.Bird Box Konusu Ve OyuncularıZorlu yaşantının farklı bir şekilde anlatıldığı Bird Box sıra dışı bir filmdir. Malorie ve çocuklarının yaşantılarının heyecanlı olarak ele alındığı film izleyicilerin beğenisini toplamayı başarmıştır. Anne ve iki çocukların peşine takılan esrarengiz tehlike onların başına neler getirecekti. Romandan uyarlanan film akıcı ve heyecanlı duyguları ta yansıyacaktır. Sandra Bullock özel rolü ile Malorie’yi oynamaktadır.Trevante Rhodes ise Tom karakteri ile filmde yer almaktadır. Sarah Paulson ise Shannon karakterini canlandırmıştır. John Malkovich esrarengiz Douglas rolü ile karşımıza çıkmaktadır. Jacki Weaver ise Cheryl rolü ile karşımıza çıkmaktadır. Heyecanlı ve korku yaşatan sahneler ile büyük oranda beğeni toplamıştır. Beyaz perdede yerini alan özel bir yapıttır.
 • 2018
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.6
 • 68
 • 0
Ruhlar Evi Türkçe Dublaj izle (2017)
Tüm Bilgiler
Ruhlar Evi Türkçe Dublaj izle (2017) Gerilim Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Ruhlar Evi izle, balayı için geldikleri dağ evinde karşılaşacakları ruh kadını rahatsız edevek ve tatil berbat olacaktır, filmi tek parça hd film izle kalitesinde keyifle izleyiniz. Amerika'da güzel bir hayat süren genç sevgili çift erkeğin güzel bir evlenme teklifinin ardında hayatlarını birleştirme kararı alırlar. Renkli ve mutlu bir evlilik süren ikili balayı için Tayland'da bir dağ evi kiralar ve yola koyulur. Uçsuz bucaksız ağaçlar çiçekler ve kuşlar içerisinde bulunan konut huzur için birebir ve birlikte vakit geçirmek için mükemmeldir. Fakat bir kaç gün sonra kadını rahatsız etmeye başlayan bir ruh ortaya çıkacak olaylar korku sahnelerine bürünecektir. Ruhlar evi kimsenin bilmediği olaylar ile dolu olması kaçınılmazdır. Gerilim ve korku türündeki filmi Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.
 • 2017
 • ABD,Thailand
 • 720P
 • IMDb 4.7
 • 82
 • 0
Derinin Altında Türkçe Dublaj izle (2013)
Tüm Bilgiler
Derinin Altında Türkçe Dublaj izle (2013) Dram Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Derinin altında izle, Michael Fabel’in 2000 tarihli romanından uyarlanan Under The Skin (Derinin altında) 2013 yapımı, IMDB’den 6,3 puan almış bir bilim kurgu filmidir. Derinin altında Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz. Scarlett Johansson’un başrolünde oynadığı Derinin altında filmi bir çok kişi tarafından çok beğenilse de tabi ki beğenmeyen bir grup da olacaktır. Herkes her şeyi sevmek zorunda değildir. Şimdiye kadar gördüğümüz filmlere pek benzemiyor.Gerçek görüntüsü derisinin altında saklı olan seksi ve güzel bir insan görünümündeki uzaydan gelen bir kadını anlatıyor. İskoçya sokaklarında erkek avına çıkması onları güzelliğiyle adeta hipnotize ederek kandırması yaşadığı yere götürüp zamanla sadece derileri kalacak şekilde bir sıvının içinde çürümeye bırakması filmin başında motosikletli bir adam görüyoruz ve onun da bir yaratık olduğunu ve birlikte çalıştıklarını anlıyoruz. Bu filmde gerçekten oyuncu olmayan, yoldan geçen kişilerle de konuşulup sonradan izin alıp yayınlamışlardır. Böylece gerçekçilik artırılmış olup filmin sanatsal yönü desteklenmiştir.Yönetmenliğini Jonathan Glazer’in yaptığı derinin altında filminde Scarlett Johansson’un başrolüne Lynsey Taylor Mackay, Jeremy McWilliams gibi oyuncular eşlik etmektedir.
 • 2013
 • ABD,Switzerland,United Kingdom
 • 720P
 • IMDb 6.3
 • 107
 • 0
Venom: Zehirli Öfke izle – 1080p Full HD
Tüm Bilgiler
Venom: Zehirli Öfke izle – 1080p Full HD Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Venom Full HD FilmSon zamanların en iyi yapıtları arasında yer alan Venom oldukça ilgi çekicidir. Eddie Brock’un hayatını anlatan yapıt sıra dışı bir hikayeyi izleyicilere sunmaktadır. Eddie Brock alanında oldukça iyi olan bir muhabirdir. Yönetmenliğini Roben Fleischer’in yaptığı film herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır. 5 Ekim 2018 tarihinde izleyiciler ile buluşan film özel bir senaryo sunmaktadır.Eddie Brock takıntılı bir muhabir olarak hayatına devam etmektedir. Her şey normal giderken sevgilisinin çalıştığı şirketin patronu enteresan gelmeye başlar. Eddie Brock geniş araştırmalar yaparak tuhaf uzaylılara rastlar. Adrenalin ile yaşamını sürdüren bu canlılar sevgilisinin şirketinin eline geçmiştir. Şirket bu canlıları farklı deneyler ile insanlar üzerinde kullanmaya başlayacaktır.Venom Filmi Konusu Ve OyuncularıSıra dışı hikâyenin sürdüğü başyapıt heyecanlı sahneleri ile herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. İzleyicilerin üzerinde heyecan ve merak uyandıran bir filmdir. Eddie Brock heyecanlı serüvenin başrolünü üstlenmektedir. Venom organizmalarının deneyine maruz kalarak, hayatına başka şekilde devam edecektir. Bu çıkmaz durumun içinden kurtulmaya çalışarak hayatın farklı alanlarında karşımıza çıkacaktır.Araştırdığı şirket bu durumdan huylanarak Eddie'nin peşine adamlarını takacaktır. Eddie koşturmalı ve farklı bir macerada kendini bulacaktır. Filmde Anne Weying rolüyle karışımıza Michelle Williams çıkmaktadır. Eddie Brock karakterini ise Tom hardy canlandırmaktadır. Konusu ve sıra dışı serüveni ile Venom akıcı bir fim olarak karşımıza çıkmaktadır. Eddie Brock ve bir anda değişen ilginç serüvenine ortak olacaksınız.
 • 2018
 • ABD,China
 • 720P
 • IMDb 6.7
 • 146
 • 0
Aylak Vampirler Türkçe Altyazılı 1080p HD izle
Tüm Bilgiler
Aylak Vampirler Türkçe Altyazılı 1080p HD izle Komedi Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
AYLAK VAMPİRLERAylak Vampirler izle, pek çok eleştirmen tarafından yılın komedi filmi seçildi. Aylak Vampirler Full HD, Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.Bu film normal insanlar gibi yaşamaya kalkışan 4 vampir arkadaşın zorluklarla mücadelesini anlatmakta, tabii vampirlerin günlük hayatını merak eden bir grup belgeselcinin hayatlarını garanti altına alıp, evlerinde belgesel çekme çabasından bahsetmiyorum bile. Gerçi hepimiz Aylak Vampirlerimizin başına neler geleceğini merak etmiyoruz değil.Bu dünyada vampir olarak hayata devam etmek Viago, Vladislav ve Deacon’un tahmin ettiğinden daha zor olacaktır.Hem senaristliği, hem yönetmenliği hem de başrol oyuncularından olan Taika Waititi ve Jemaine Clement harika bir işiyle karşımızdadır.Viago rolünde Taika waititi, Vladislav rolünde Jemaine Clement, Deacon rolünde Jonathan Brugh, Anton rolünde Rhys Darby, Stu rolünde StuardRutherford‘ı görüyoruz.Aylak Vampirler filmimiz; 30 Ekim 2014 yılında Almanya’da yayınlanmıştır. Imdb’den 7. 7 puanla karşımızdadır. Türü komedi/korku olan Aylak Vampirler, 1 saat 27 dakikalık süreç boyunca sizi eğlendirmeyi başarır.Taika Waititi Suicide Squard 2, Yeşil Fener, Avengers Endgame, Thor Ragnarok, Thor love and thunder, Free Guy gibi birçok filmde de oynamıştır.
 • 2014
 • ABD,New Zealand
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 75
 • 0
Annabelle 3 izle Türkçe Dublaj Film Cehennemi (2019)
Tüm Bilgiler
Annabelle 3 izle Türkçe Dublaj Film Cehennemi (2019) Film izle, Korku Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Annabelle izle, Korku temalı film 3. serisi ile karşımızda. Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.Anabelle 3; Gary Dauberman tarafından yazılan ve de John R. Leonetti'nin yönettiği Amerikan korku filmi serisinin son filmidir. Anabelle adlı bebeğin hikayesinden esinlenilmiştir. Özellikle çıktığı zamanlarda seri oldukça yoğun ilgi görmüş olmasıyla beraber gişe başarısı ve de bebek tasviri oldukça etkileyicidir.  Aslında eleştirmenlerden tam not alamayan ilk film gişe başarısı sayesinde merak uyandırmıştır. Serinin ikinci filmi 11 Ağustos 2017’de yayınlandı. Serinin 3. Filmi ise 26 Haziran 2019 tarihinde yayımlandı. Devam filmleri ile de başarısı artan ve çıkış tarihleri ilan etmeye devam ettiler. Filmin genel teması Anabelle‘nin eserler odasına kilitlenip güvenli bir şekilde burada kontrol edilmesini sağlamak ancak işler ters gider ve lanetli bir korku gecesi başlamış olur. Gary Dauberman son filmde ilk defa yönetmenlik koltuğuna da oturdu aynı zamanda. Marta yayınlanması planlanan film daha sonradan ertelenip haziran ayında gösteriye çıkıp izleyici ile buluştu. Filmde Lorraine ve Ed Warren rollerini yeniden canlandıran Vera Farmiga ve Patrick Wilson ile birlikte McKenna Grace, Madison Iseman ve Katie Sarife yer alıyor.Filmin konusunda iblis bilimci olan Ed ve Lorraine Warren bebeğe el koyarlar ve yolda oyuncak bebek Ed’e saldırmak için ruhları çağırma girişiminde bulunur. Ancak bu durumdan Ed kıl payı kurtulur. Daha sonradan kötü ruhları zapt etmek adına Anabelle Peder tarafından, onun dualarıyla cam bir kutuya konur ancak ansızın kutusu açılan Anabelle ruhları o gece serbest bırakır. Alınan tüm önlemler boşa çıkmış olmalı ki bu sefer hedef çiftin 10 yaşındaki çocukları Judy ve de onun arkadaşlarıdır. Olaylar silsilesi bu şekilde devam eder. Ürkünç ve bolca gerilimli sahnelerin yer aldığı bu korku filmi özellikle de görsellik açısından ilgi çekicidir.  Özellikle de film karışık birçok eleştiri almıştır. Yüksek hasılatı olması sebebiyle de sonralardan daha da ilgi çekici bir hal almaya başlayan film atmosferi, müzikal ögeleri ve de performanslar nedeniyle oldukça övgüler aldı aynı zamanda da film, olay örgüsünü kötü yönde eleştiren birçok eleştirmenin de konusu oldu. Anabelle 3, ana çekimlerini Aralık 2018’de Los Angeles’da tamamen bitirir.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.7
 • 89
 • 0
Zombi Ekspresi 2: Peninsula izle
Tüm Bilgiler
Zombi Ekspresi 2: Peninsula izle Aksiyon Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Zombi Ekspresi 2: Peninsula izle, dünyayı etkisi altına alan zombiler büyük bir tehdit oluşturmuştur. Hayatta kalanların verdiği yaşam savaşını full hd izleyin.Tüm ülkeleri ve şehirler kaplayan virüs insanlığın hayatına zombi olarak devam etmesini sağlamıştır. Saldırgan, öfkeli ve her an aç olan zombiler kalan insanlığı tehdit etmektedir. Zombi Ekspresi Paninsula filmi yaşam mücadelesi veren bir grup insanın hikayesini ele almaktadır. Sürekli onlardan kaçıp kendine güvenli bir bölge arayışında olan grup her an saldırı altındadır. Zombi Ekpresi türkçe altyazı 1080p izleyin.
 • 2020
 • South Korea
 • 720P
 • IMDb 5.7
 • 488
 • 0
Korku Seansı (The Conjuring) 2013 filmi izle
Tüm Bilgiler
Korku Seansı (The Conjuring) 2013 filmi izle Korku Filmleri izle, Yabancı Film izle 
Türkçe Dublaj
Gerçek bir hikayeden uyarlanmış olan Korku Seansı/ The Conjuring paranormal olayları araştıran çift ed ve Lorraine Warren'in dünyada nasıl ünlü olduklarının korkunç hikayelerini anlatıyor. Ed ve Lorraine çifti bir gün Perron ailesinden bir telefon alırlar bu telefonla beraber hayatlarının en korkutucu görevine atıldıklarının asla farkında değildirler. Perron ailesinin uzakta bir çiftlik evi vardır ve nedeni bilinmeyen bir şekilde karanlık bir varlık tarafından sahiplenilmiştir. Bu varlık yüzünden hayatları tamamen bir felakete dönmüştür. Bu doğaüstü olayı çözebileceklerine inanan Warren çifti, Ne kadar kötü bir şeytani varlıkla karşılaşacaklarını çok geç anlayacaklardır.Film gerçek bir hikayeyi anlattığı için seyirciler tarafından da çok fazla ilgi görmüştür. ABD yapımı olan korku seansı 1 saat 53 dakikadır. Senaryosunu Chad Hayes. Yönetmenliğini James Wan yapmıştır. Filmin ilk sahnelerinde karşımıza çıkan Annabella bebeğin fragmanlarda da görünmesi ve ilk sahnelerde de yer almış olaması filmde nesnelerin ön plana çıkacağı gibi biz izlenim yaratsa da film tamamen dini konularla işlenen ve şeytani ruhları çıkarma ayini gibi basit konuları işliyor. Ama gerçek yaşanmış bir olayın anlatılması. İzleyiciler tarafından daha çok ilgi görülmesini sağlıyor.
 • 2013
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 172
 • 0
Ghosts of War Full izle (2020)
Tüm Bilgiler
Ghosts of War Full izle (2020) 2020 Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Ghost of War izle, Amerikan askerlerinden beş kişi seçilerek fransız topraklarında bulanan gizemli şatoya girme görevini konu etmektedir.Ghost of War filmin konusunda 2. Dünya savaşının henüz ortalarınde iken 5 amerikan askerine önemli bir görev düşmektedir. Savaş sırasında Fransa topraklarına ait bir bölgede bulunan gizemli eve  girmeleri gerekmektedir. Görevi alıp planı yaptıktan sonra çıktıkları bu gizli operasyonda gizemli yollardan ve tehlikeli ormanlardan geçmeleri gerekecektir. Bu ev önceki yıllarda naziler tarafından işgal edilmiş ve işgalci askerler adeta ortadan yok olmuştur. Ghost of War'da kötülüklerden beslenen bu eve Amerikan askerleri ulaşabilecekmidir.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.4
 • 287
 • 0
Av – The Hunt Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Av – The Hunt Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Av (The Hunt) izle, Ormanın ortasında uyanan 12 yabancı ne olup bittiğini anlamadan şaşkın ifadelerle etrafa bakınırken Av turnuvasında olduklarını anlarlar.Ormanın ortasında aniden uyanan 12 yabancı insan birbirlerini ilk defa görmektedir. Etraflarında çeşitli yiyecekler, silah ve hayvanlar bulunmaktadır. Bulundukları duruma hiçbir anlam veremeyen adamlar tereddüt ve korkurla etrafı izlerken bunun bir av turnuvası olduğunu anlamaları uzun sürmez. Yaşanyam tek bir kişi kalana kadar yarışma sona ermeyevek ve ölüm kalım devam edecektir. Craig Zobel'in yönettiği gerilim türündeki av (the hunt) filmi 11 Mart 2020 tarihine vizyona girmiştir.
 • 2020
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 383
 • 2
Mavi Korku 3 Full izle (Altyazı)
Tüm Bilgiler
Mavi Korku 3 Full izle (Altyazı) Aksiyon Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Mavi korku 3 izle, Köpek balıklarına ilgi duyan doktor onları yakından incelemek için okyanusun ortasına laboratuvar kurar ve korku dolu sahneler bok gösterir.Uzun zamandır keşfedilmeyi bekleyen mavi korku 3 filminde beyaz köpek balıklarına aşırı ilgi duyan Emma Collins ismindeki deniz araştırmacısı dünyaca tanınmaktadır. Keşfetme arzusu ondan hiçbir zaman son bulmayacak ve beyaz köpek balıklarına adeta kafayı takmış durumdadır. Doktor ekibini kurduktan sonra okyanusun ortasına devasa bir laboratuvar kurmayı hedeflemiş ve bunu başarmıştır.Bu yırtıcı türü incelemeye başlamış ve uzun zaman onlarla beraber yaşamıştır. Zaman içerisinde onlara güvenmeye başlayan profesör önlemleri azaltmaya ve güvensiz bir durum ile vahşi balıkların yanına gider. Mavi korkuda köpek balıklarının hedefi olan Doktor ve ekibi tehlikeye girmiş ve canları ile oynayama başlamıştır.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 4.6
 • 271
 • 0
12
Özellikle Türk korku filmlerine cinli filmler ile değiniyoruz. En iyi korku filmleri izle sitemiz hd kalitede full hd korku filmi izlemenizi sağlar.