Yeşil Rehber Altyazılı izle (Green Book) 2018
Tüm Bilgiler
Yeşil Rehber Altyazılı izle (Green Book) 2018 Biyografi Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2018 yılının son çeyreğinde seyirci ile buluşan Yeşil Rehber yıla damgasını vurmayı başardı. Filmin hikâyesi ünlü siyahi bir piyanistin Amerika turu yapmak istemesiyle başlıyor. Kendisine şoförlük yapması için bir adama ihtiyaç duyan Shirley başı beladan kurtulmayan biri olan Tony ile anlaşır. Tony o dönem çalıştığı yer kapandığı için kısa süreli bir işe ihtiyacı olan ancak başı çoğu zaman beladan kurtulmayan birisidir. Birlikte ülkenin güneyine doğru yolculuğa çıkan ikilinin başından pek çok olay geçecektir.O dönem Amerika’da ırkçılık tavan yapmış ve siyahi insanlar dışlanmakta hatta psikolojik ve fiziksel şiddet görmektedirler. Bu durumların yaşanmaması için Tony yolculuk güzergahını “the green book” isimli yol rehberinden faydalanarak belirler. Rehber siyahi insanların güvenle yolculuk yapabilmesi için hazırlanmıştır. Her ne kadar yolculukları güvenle ilerlese de bazen şiddet ve ırkçılık bazense hiç beklemedikleri hoşgörü ile karşılaşırlar. Birbirilerinden tamamen farklı dünyaların insanı olan bu ikilinin bir yolculuk ile farklılıklardan sıyrılmaları anlatılır. Her ikisinin de birbirinin dünyasına olan etkileri daha sonraki hayatları için kritik öneme sahip olacaktır.Dünyaca ünlü Yüzüklerin Efendisi filminde başrol olarak yer alan ve Oscar ödüllü oyuncu Viggo Mortensen Tony rolü ile karşımıza çıkıyor. Filmin diğer başrolünü ise Ay Işığı filmi ile Oscar ödülü kazanan ve son yıllarda Hollywood’da yükselen bir yıldıza sahip olan Mahershala Ali üstleniyor. Genel olarak dram unsurlarının bulunduğu filmde eğlence ve komedi unsurları da yer alıyor. Başrol oyuncularının yanı sıra pek çok ünlü isim filmde yer alıyor. Özellikle Linda Cardellini ve Don Stark gibi isimler oyunculukları ile filme katkı sağlıyorlar.Yaşanmış bir olayı esas alan senaryonun yazar kadrosunda ise Farrelly ve Brian Heyes Currie gibi isimler yer alıyor. Senaryoda özellikle öne çıkan zıtlıkların seyirciyi etkileyecek derecede dengeli kullanılmış olması dikkatleri çekiyor. Çıktığı yıl 5 dalda Oscar ödülüne aday olan film en iyi film ve en iyi yardımcı erkek oyuncu ödüllerinin yanı sıra en özgün senaryo dalında da ödüle layık görüldü. Filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstlenen Farrelly Yeşil Rehber ile akademi ödülün sahibi olmayı başardı.
 • 2018
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.7
 • 3
 • 0
Eltilerin Savaşı izle 2020 (BKM Komedi Filmi)
Tüm Bilgiler
Eltilerin Savaşı izle 2020 (BKM Komedi Filmi) 2020 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Eltilerin Savaşı izle, çocuk doğurma yarışına giren eltilerin komedi dolu mücadelesini Full hd izliyoruz. Sultan ve Gizem'in komedi dolu sahneleriyle gülmekten kırılacaksınız. İlk çocuğu doğurup evin sahibi kim olacak hep birlikte izliyoruz.Filmde birbirini çekemeyen iki eltilerin savaşı hikayeleri anlatılıyor. Büyük ve evin ilk gelini, ailenin gözdesi olan Sultan, eve gelecek olan yeni geline sinir olur. Yeni gelinin kendi yerini alacağını düşünür bu yüzden de yeni gelinden nefret etmeye başlar. Tek amacı yeni gelini yıldırmaktır. Yeni gelin olan Gizem sevecen bir kızdır ve en başından beri Sultan’la iyi anlaşmak ister ama Sultan sürekli kötü davrandığı için Gizem’de zamanla Sultana karşı kötü davranır ve aralarındaki rekabet iyice artar.Sultan gösterişi seven, havalı, abartılı şeylere bayılan bir gelindir. Gizem ise sadelikten yana olan, sevecen ve mütevazı bir gelindir. Birbirinden zıt iki karakterde olan eltiler haliyle birbirlerine daha fazla sinir olmuşlardır. Bu gelinlerin çok tatlı bir kayınvalideleri vardır aralarında ki rekabetten dolayı kendilerini daha fazla sevdirmeye çalışırlar, ikisi de gözde gelin olmaya çalışır.Bu eltilerin tek bir amacı vardır. Kayınvalidelerinin yaşadığı büyük eve geçmek. Kayınvalideleri bunu anlar ve bir torunu olmasını çok istediği için, kim önce doğurursa bu evi ona vereceğim der ve taht kavgaları başlar… Yönetmenliğini Onur Bilgetay yapmıştır, senaryosunu Gupse Özay yazmıştır aynı zamanda başrol oyuncularındandır. Eltilerin Savaşı filmin kadrosunda Gupse Özay’a, Merve Dizdar,Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu eşlik ediyor. 1 saat 58 dakika olan film komedi severleri ekran başından ayırmıyor. Kayınvalidelerinin “ilk çocuk doğurana bu evi vereceğim” sözünden sonra hangi gelin ilk çocuğu doğuracak, önce hamile kalmak için ne savaşlar verecekler...
 • 2020
 • Turkey
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 1.360
 • 7
Detective Chinatown 2 izle | Türkçe Dublaj 1080P
Tüm Bilgiler
Detective Chinatown 2 izle | Türkçe Dublaj 1080P Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Detective Chinatown 2 izle, Qin Feng amcası Tang Ren’in düğününe katılmak için New York’a çağırılır ama asıl amaç düğün değildir. Baş rollerini Haoran Liu, Baoqiang Wang’ın oynadığı 121 dakikalık çin yapımı olan dedektiflik filmi Detective Chinatown 2 filmini Full HD izleyebilirsiniz.Düğün için New York’a çağırıldığını düşünen Qin aslında iyi bir dedektif olduğu için çağırılmıştı. Dünyanın en iyi dedektiflerini bir araya toplayıp torununun katilini bulmaya çalışan amca 5 milyon dolarlık ödüllü bir yarışma düzenler. Torunu bir tapınakta kalbi parçalanmış ve yanında bilinmeyen bir sembolle bulunur.Dünyanın en iyi dedektifleri toplanıp bu davayı çözmeye uğraşırlar. Qin Hudson nehrinde aynı bunun gibi bir vaka daha olduğunu fark eder. Suç mahalline giderek olayı araştırmaya başlar. Kamera kayıtlarından birinde adamın göründüğünü fark eder ve adamı aramaya başlar. Bulduğu adamın sağ elini kullandığını fakat katilin solak olduğunu fark eder ve adamın suçsuz olduğunu anlar. Araştırmaları sonucunda New York’un bir sunak olarak kullanıldığını, farklı yerlerdeki cesetler ve farklı organ kayıplarıyla sembol yapılmak istediğini çözer ve katile bir adım daha yaklaşır.
 • 2018
 • China
 • 720P
 • IMDb 6.0
 • 13
 • 0
Aylak Vampirler Türkçe Altyazılı 1080p HD izle
Tüm Bilgiler
Aylak Vampirler Türkçe Altyazılı 1080p HD izle Komedi Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
AYLAK VAMPİRLERAylak Vampirler izle, pek çok eleştirmen tarafından yılın komedi filmi seçildi. Aylak Vampirler Full HD, Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.Bu film normal insanlar gibi yaşamaya kalkışan 4 vampir arkadaşın zorluklarla mücadelesini anlatmakta, tabii vampirlerin günlük hayatını merak eden bir grup belgeselcinin hayatlarını garanti altına alıp, evlerinde belgesel çekme çabasından bahsetmiyorum bile. Gerçi hepimiz Aylak Vampirlerimizin başına neler geleceğini merak etmiyoruz değil.Bu dünyada vampir olarak hayata devam etmek Viago, Vladislav ve Deacon’un tahmin ettiğinden daha zor olacaktır.Hem senaristliği, hem yönetmenliği hem de başrol oyuncularından olan Taika Waititi ve Jemaine Clement harika bir işiyle karşımızdadır.Viago rolünde Taika waititi, Vladislav rolünde Jemaine Clement, Deacon rolünde Jonathan Brugh, Anton rolünde Rhys Darby, Stu rolünde StuardRutherford‘ı görüyoruz.Aylak Vampirler filmimiz; 30 Ekim 2014 yılında Almanya’da yayınlanmıştır. Imdb’den 7. 7 puanla karşımızdadır. Türü komedi/korku olan Aylak Vampirler, 1 saat 27 dakikalık süreç boyunca sizi eğlendirmeyi başarır.Taika Waititi Suicide Squard 2, Yeşil Fener, Avengers Endgame, Thor Ragnarok, Thor love and thunder, Free Guy gibi birçok filmde de oynamıştır.
 • 2014
 • ABD,New Zealand
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 15
 • 0
Aşka Yolculuk (Leap Year) izle 2010
Tüm Bilgiler
Aşka Yolculuk (Leap Year) izle 2010 Komedi Filmleri izle, Romantik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
AŞKA YOLCULUK                          Aşka yolculuk izle, İrlanda – ABD yapımı olan romantik komedi 2010 yılında yapılmış, yönetmenliğini Anand Tucker’ın üstlendiği yapımda başrolleri Amy Adams, Matthew Goode, Adam Scott paylaşmaktadır. Aşka yolculuk filmini Full HD izleyebilirsiniz.Birbirine aşık bir çiftin aralarındaki tatlı diyaloglarla didişmelerine şahit olduğumuz aşka yolculuk filminde sevdiği erkekle evlenmeye kesin kararlı olan ama kaderin cilvesi sonucu başka bir erkekle tanışan genç bir kadının öyküsü anlatılacak.Bizdeki 14 Şubat gibi İrlandalılar için de 29 Şubatın özel bir anlamı vardır. Biz sevgililer günü olarak kutlarız, İrlanda mitine göre 5. Asırdan kalma bir gelenek gibi olan sevdiği erkeğe bir türlü evlilik teklifi edemeyen kadınlar için 4 yılda bir gelen bir şanstır. Anna sevdiği erkek arkadaşından evlilik teklifi bekler ama dört yıldır gelmeyen teklif yüzünden canı sıkkındır. İpleri eline alıp 29 şubat için hazırlığa başlar. Erkek arkadaşı Jeremy Dublin şehrine gideceği için kendisine hemen bir bilet alıp onu takip eder. Fakat kötü hava şartları yüzünden kendisini İrlanda’nın öbür ucunda bulan Anna, İrlandalı bir otelci olan Declan’ın yardımına başvurur. Yolculuk sırasında başlarına gelmedik kalmayan bu ikili birbirine aşık olmaya başlar.
 • 2010
 • ABD,Ireland
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 24
 • 0
İğne İplik Türkçe Dublaj izle (Hint Filmi)
Tüm Bilgiler
İğne İplik Türkçe Dublaj izle (Hint Filmi) Dram Filmleri izle, Hint Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Hint Filmi İğne İplikİğne İplik izle, Hint filmleri izlemenin en keyifli adresi maksat film Sui Dhaaga filmini Türkçe dublaj 1080P görüntü kalitesi ile sunar. Klasik Hint Filmleri arasında yer alan İğne İplik filmi, dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de geniş bir izleyici kitlesine sahip! Hareketli müzikleriyle insanları neşelendirmeyi başaran Hint Filmleri kategorisinde yer alan İğne İplik, izleyicisine harika bir vakit geçirmeyi vaat ediyor. Komedi dram türünün örneği olan bu film izleyicisini kendisine hayran bırakmayı da başarılıyor.Bu güzel filmin yönetmen koltuğunda Sharat Katariya oturuyor. Öte yandan filmin senaryosunu da Sharat Katariya yazıyor. Film temelde Hint geleneklerinden de söz eden bir film olarak karşımıza çıktığı gibi sıra dışı bir serüveni de sahneye taşıyor. Filmin geneli itibariyle duygusallığın hakim olduğunu da söyleyebiliyoruz. Bu arada film 2018 yılı itibariyle vizyona girmiştir.İğne İplik Filminin KonusuMamta ile Mauji görücü olarak evlilik yapmıştır. Zor bir hayat yaşayan kahramanlarımızı yine zor bir terzilik serüveni de beklemektedir. Genç çift geçimlerini güçlükle sürdürmektedir. Bu arada Mauji çalıştığı yerden de hiç memnun değildir. Üstelik burada sürekli olarak patronundan zulüm de görmektedir. Bu durumdan usanan kahramanımız sonunda kendi işini kurmaya karar veriyor. Tabi ki kahramanımızın daha önceden terziliğe karşı özel bir yeteneği bulunduğu içi Mauji de doğal olarak terzi dükkanı açmaya karar veriyor.Hindistan’ın ufak bir kasabasında yaşayan kahramanlarımız burada bir atölye açarak, hayallerini süsleyen düşlerine ulaşmak istiyor. Küçük bir butikten dünyaya açılmayı başaran büyük bir işletme kurmayı hedefleyen kahramanlarımız; bu hayal için yoğun bir biçimde çaba da gösteriyor. Temelde Hint kültürüne dair izler taşıyan bu film, toplumdaki sosyal yaşantı hakkında da genel bilgiler veriyor. Oldukça duygusal bir öyküye sahip olan filmin çekim teknikleri açısından da başarılı olduğunu söylemek mümkün oluyor.İğne İplik OyuncularıFilmde Anushka Sharma ile Komal Chhabria başrolde oynuyor. Yine filmde Varun Dhawan, Siddharth Bhardwaj ve Raghuvir Yadav de rol alıyor. Filmde oyuncuların oldukça yüksek bir performans sergilediğini ifade etmek de mümkün oluyor. Böylece İğne İplik sinema filmi hem ülkemizde hem de dünyada etkili bir izleyici sayısına ulaşmayı da başarıyor.
 • 2018
 • India
 • 720P
 • IMDb 6.8
 • 23
 • 0
Bir Zamanlar Hollywood’da izle Türkçe Dublaj 720p (Netflix)
Tüm Bilgiler
Bir Zamanlar Hollywood’da izle Türkçe Dublaj 720p (Netflix) Dram Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Bir Zamanlar Hollywood’da Film İzleYönetmenliğini ve de senaristliğini Quentin Tarantino’nun yaptığı Bir Zamanlar Hollywood’da çıkmadan önce ve de sonradan gündemde oldukça konuşulmuş olan filmlerdendir. Başrollerinde de önemli yıldızların oynadığı filminde Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie isimlerini görmekteyiz. ABD yapımı olan film 26 Temmuz 29019’da vizyona girmiştir. Film popüleliği bir televizyon dizisinde oynamış olmakla gerçekleşen Rick Dalton isimli bir televizyon oyuncusunun ve de onun dublörünün sinema sektörüne girmeye çalışmasını konu edinir. Başarılı olan aktör sektör değiştirme konusunda bocalar çünkü yaşlarını almış olan ikilin aslında Hollywood’da pek de şansları yoktur. Bu serüven aynı zamanda da 1960’lı senelerde geçmektedir ve de bu zamanlarda yaşanan Charles Manson tarikatı katliamları ile filmin ışıltılı ve de gösterişli dünyası seyir değiştirecektir. Filmin diğer başrol karakteri olan ve de Hollywood’un en yeni gözdelerinde olan Sharon tate ise hem Rick’in komşusu olmakta hem de Charles Manson tarikatı katliamına kurban gitmiş bir isimdir. Bu isim aynı zamanda da 8 aylık hamile olmaktadır. Konu olarak film; Charlie Manson tarafından Los Angeles’ta bir çiftlikte başlamış olan tarikatın birçok ismi öldürmesi üzerine ilerlemektedir.Bir Zamanlar Hollywood’da Film KonusuBir Zamanlar Hollywood’da aynı zamanda ünlü yönetmenin gerçek olaylara dayanan ilk filmlerinden bir olmaktadır. Çekimleri 2018 yılında Los Angeles’ta başlayan filmin müziklerini de birçok filmde müzik besteleyen bir isim olan Ennio Morricone yapmıştır. Özellikle asıl başrol olan ve Margot Robbie tarafından canlandırılan Sharon Tate’in hayatını ve de hazin sonu ilk defa bir filmde yer alır. Daha önceleri belgeseli yapılmış olsa da birçok hayranı ve izleyeni tarafından bilinmeyen birçok öge vardı. Kendisiyle beraber 5 kişinin katledilmesinin ardından da Hollywood altın çağını artık yitirir. Artık ışığını kaybetmiş olan oyuncu ve dublörünün Hollywood’un son, ışıltılı ve eğlenceli zamanlarında sinema sektöründe rol almalarını konu edinen filmde komedi unsurlarını da görmek oldukça mümkün. Özellikle de görsellik ve de 60’lı yıllar başarılı bir yönetmenin izinden çıkmış ve seyirciyle buluşmuştur. Bir Zamanlar Hollywood’da pek çok açıdan başrol kadrosu ile de göz dolduran ve merak uyandıran bir etkiye sahiptir.
 • 2019
 • ABD,China,United Kingdom
 • 720P
 • IMDb 8.7
 • 29
 • 0
3 Aptal izle (3 idiots – 2009)
Tüm Bilgiler
3 Aptal izle (3 idiots – 2009) İmdb 7+ Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
3 İDİTOS (3 APTAL)Dram ve komedinin en iyi şekilde harmanlandığı, öğretici bir film niteliği taşıyan 3 iditos filminin oyuncu kadrosunda Aamir Khan, Madhavan, Mona Sing, Kareena Kapoor,Boman İrani gibi isimler yer alıyor. Rajkumar Hirani yönetmenliğinde çekilen filmde Hindistan’ın en iyi okulunda mühendislik eğitimi gören üç gencin hayatı anlatılıyor. Eğitim sisteminin öğrencileri yarıştırmak üzerine olduğu, öğrencilerin en iyi en çalışkan olma çabası içerisinde öğrenim hayatını sürdürdüğü bir okuldaki sistemi değiştirmeye niyetlenen bir öğrenci yanına iki arkadaşını da alarak aslında bu hayattan ne istediklerini öğrenme yolunda bir keşfe çıkarlar.Bu üç arkadaş ve profesörleri Viru arasında yaşanan olaylar, ülkede ki eğitim sistemini en sert şekilde eğlenceyi de içine katarak eleştirirken, dostluk kavramını da izleyenlere aşılıyor. Tek tip insan yetiştiren, Duyguları körelten ve düşünüp anlamayı değilde ezbere dayalı eğitim sistemini eleştiren mükemmel bir film. Film deki eğitim sistemine dikkat ettiğimiz zaman aslında Hindistan ve Türkiye arasında eğitim sistemi konusunda pek bir fark olmadığını hemen hemen aynı eğitim sistemine sahip olduğumuzu görüyoruz. 3 aptal filmi türkçe dublaj ve tek parça HD kalitesiyle iyi seyirler.
 • 2009
 • India
 • 720P
 • IMDb 8.4
 • 110
 • 0
Parazit izle (Gisaengchung) – 2019
Tüm Bilgiler
Parazit izle (Gisaengchung) – 2019 Gerilim Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
PARAZİT (PARASİTE) İZLEParazit izle, Zengin ve fakir bir ailenin arasındaki kültür çatışmasını konu alan parasite filmi Türkçe dublaj Full hd izleyin. En iyi film, en iyi yönetmen ve en iyi Uluslar arası film ödülünü kazanan Güney Kore yapımı Parazit filminin konusu; Fakir bir ailenin zengin bir ailenin evine hizmetçi olarak girmesiyle, aralarındaki sınıf farkını, kapitalizmi ve aile ilişkilerini ele alıyor. Bir tarafta soyla beraber gelen zenginliğin klasik tablosunu sergileyen Park ailesi diğer tarafta ise aralarında büyük bir kültür farkının bulunduğu ve hiçbir zenginlikleri olmayan Kim ailesi var. Şans ve kader sonucu her bakımdan birbirleri aralarında çok büyük sınıf farkı bulunan bu iki ev halkı bir şekilde bir araya geliyor ve Kim ailesi altın bir fırsatın varlığını seziyor.Kolej çağındaki Ki-Woo tarafından manipülasyon konusunda yetiştirilen Kim ailesinin çocukları, öğretmen ve sanat terapisti görevleriyle kendilerini park ailesinin arasına çabucak yerleştiriyor. Kim’ler vazgeçilmez lüks hizmetler sunarken aynı zamanda Park ailesi evlerindeki her şeyi kim ailesine karşı kaybediyor. Ancak Park ailesinin evlerine gelen bir misafirle bu alışılmış düzen bozuluyor. İki aile arasında zorlayıcı bir üstünlük mücadelesi patak veriyor. Filmin başlıca oyuncuları; Song Kang-ho, Lee Sun-kyun, Cho yeo-Jeong, Choi Woo-shik ve Park sodam. Parasite filmi Türkçe dublaj tek parça ve 1080p, 720p kaliteli sürümleriyle izleyin.
 • 2019
 • South Korea
 • 720P
 • IMDb 8.5
 • 114
 • 0
Cinayet Süsü izle Yerli Film 2019
Tüm Bilgiler
Cinayet Süsü izle Yerli Film 2019 Komedi Filmleri izle, Netflix Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Cinayet süsü izle, gizemli bir ölüm vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin yaşamış oldukları olayları konu alıyor. Baş komiser Emin, komiser Asuman, komiser Salih ve komiser yardımcısı Alaattin’den ulaşan cinayet büro ekibi hiçbir iz bulanamayan ilginç bir vakayla karşı karşıya kalırlar, Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip bu vakada hiçbir delil ve ipucu elde edemezler. Cinayetlerin her geçen gün artması ve halkın korkup bu olayla daha fazla ilgilenmesi, cinayet olaylarının sürekli basına yansıma baş komiser Emin ve diğer cinayet büro ekibinin üzerinde daha fazla baskı oluşmasına sebep olur.O kadar uğraşılmasına rağmen hiçbir sonuca varılmadığını gören Emniyet Genel Müdürü, davanın daha hızlı bir şekilde görülmesi için suç uzmanı Dizdar Koşu’yu bu ekibe dahil eder. Üzerlerindeki baskıdan dolayı ezilen Emin ve ekibi, bu zamana kadar karşılaştıkları en tuhaf seri cinayet zincirini çözebilmek için ellerinden geleni yaparlar. 25 Ekim 2019 da vizyona giren Cinayet Süsü filminin yönetmenliğini Ali Atay yapmıştır. Başrol oyuncu kadrosunda; Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit Çakmak ve Mert Denizmen yer almaktadır.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 7.3
 • 191
 • 0
Ölümlü Dünya izle – Yerli Film – 2018
Tüm Bilgiler
Ölümlü Dünya izle – Yerli Film – 2018 Komedi Filmleri izle, Netflix Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
ÖLÜMLÜ DÜNYANesiller boyu Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat lokantasını işleten Mermer ailesi 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi hallerinde sade bir yaşamları olan bu insanlar dışarıdan bakıldığında oldukça sıradan bir aile gibi görünürler oysa gerçekler çok başkadır. Mermer ailesi nesilden nesile kiralık katil işi yapmaktadır ve dünya çapında etkin olan dev bir organizasyon ile çalışmaktadır. Ancak organizasyonun bazı kurallarının ihmal edilmesi sonucu Mermer ailesinin asıl kimlikleri, aslında ne iş yaptıkları, ne zamandan beri kiralık katil oldukları hepsi ortaya çıkar.Artık aile her şeylerini bırakıp peşlerinde olan Dev örgütü atlatabilme çabalarına girmiştir.2018 yılında yayınlanan Komedi/Aksiyon türündeki Ölümlü dünya filminin yönetmenliğini Ali Atay yapmıştır. Oyuncu kadrosunda ise; Ahmet Mümtaz, Alper Kul, Sarp Apak yer alıyor.
 • 2017
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 131
 • 0
Git Başımdan! (Due Date) Full HD izle 2010
Tüm Bilgiler
Git Başımdan! (Due Date) Full HD izle 2010 Aile Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Git Başımdan! izle, Peter Highman evli bir adamdır ilk çocukları gün sonra doğacak bu yüzden karısının yanına onun yanında olmak ister. Peter karısının yanına uçakla gitmeye hazırlanırken kendisini Ethan Tremblay'in arabasında bulur. Tüm programı alt üst olan Peter uçağı yetişebilmek için elinden gelen tüm çabayı Ethana rağmen uğraşır.Ethan köpeği ile yolculuk yaparken Peter da onlara dahil olacak ve iki adam bir köpek maceraya yelken açacaklardır. Arkasında tozu dumana katan bu iki adam uçağa yetişebilecek midir?. Yol komedisi olan filmde yönetmen koltuğunda Todd Phillips oturmaktadır. Oyuncu kadrosu Jamie Foxx, Juliette Lewis, Michelle Monaghan, Robert Downey Jr., Zach Galifianakis isimler yer almaktadır.
 • 2010
 • Rusya
 • 1080P
 • IMDb 6.5
 • 108
 • 0
Buz Devri 1 (Ace Age) Full izle 2002
Tüm Bilgiler
Buz Devri 1 (Ace Age) Full izle 2002 Animasyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Buz DevriBir animasyon filmi olan Buz Devrinin konusu şöyledir, buzul çağı dünyaya hüküm sürmeye başlamıştır. Bu ıssız ve korkunç dünyada bir başlarına olan zavallı hayvanlar, hayatta kalmanın yollarını aramaktadırlar. Kendi halinde uzun tüylü bir mamut. Karizmatik ve dişli bir kaplan, Muzur bir rakun, nasıl olduysa bu kaos esnasında bir araya gelmişlerdir. Bu üç ve birbirinden farklı bir türe sahip olan sevimli hayvancıkların odağında tek bir mevzu vardır. Bulmuş oldukları küçük bebeği insanlara ulaştırarak bebeğin hayatını kurtarmaktır. Buz Devri 5 seriden oluşmaktadır. Bunların isimleri ise şöyledir; Buz Devri, Buz Devri 2: Erime başlıyor, Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı, Buz Devri 4: Kıtalar ayrılıyor; Buz Devri 5: Büyük çarpışma.Buz Devri 2: Eriyen buzullar yüzünden, yaşadıkları alanların su altında kalma tehlikeleri ile karşı karşıya oldukları sırada, Manny’nin ilerde eşi olacak mamut Ellie ile tanışmalarını ve afetten kurtulma çabalarını konu alıyor.Buz Devri 3: Artık bir aile olmuş olan ve bebek bekleyen Ellie ve Manny ve diğer dostlarının bulunduğu buz devri yaşamında en yakın dostları olan Sid ‘in dinozor yavrularına bakması sonucu bir anne dinozor tarafından kaçırılmasıyla gelişen macera ve eğlence dolu olayları konu almaktadır.Buz Devri 4: Birbirinden sevimli buz devri canlılarının kıtaların ayrılması sonucu yaşadıkları maceraları anlatıyor.Buz Devri 5: Buz Devri canlıları şimdide uzaydan dünyaya çarpmakta olacak bir astroide engel olmaya çalışırken yaşadıkları maceraları anlatır.
 • 2002
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 97
 • 0
Rahat Kız (An Easy Girl) TR Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Rahat Kız (An Easy Girl) TR Dublaj izle Dram Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Rahat Kız (An Easy Girl) izle, Yaşam felsefesi anın tadını çıkarmak olan henüz 22 yaşındaki kızın hayata dair anılarına ortak oluyoruz. Film Fransada yaz aylarında geçmekte olup cinsellik konusunda kendine oldukça güvenen ve emin adımşarla yürüyen genç bir bayanın hikayesi anlatılmaktadır. Cazibesini ve çekiciliğini her an kulanmakta ve gece kulüpleri, danslar, köpük partileri tüm eğlenceli aktiviteler adeta onun için yapılmaktadır. Rahat Kız filmi türkçe dublaj ve kaliteli HD görüntüsüyle izleyin...
 • 2019
 • Fransa
 • 720P
 • IMDb 5.5
 • 191
 • 0
12
Bana göre en iyi komedi filmleri izle yerli film sektörümüzde olmakta. En iyi komedi filmleri full hd sansürsüz izlemenin tadını çıkart.