Yol Arkadaşım 2 izle (2019)
Tüm Bilgiler
Yol Arkadaşım 2 izle (2019) Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle 
Türkçe Dublaj
Yol Arkadaşım 2 izle, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın devam filmi olan yol arkadaşım serisi komedi dolu sahneleriyle devam ediyor filmi 1080p full izleyin.Oyuncu kadrosunda yine İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Bahar Şahin gibi kitlesi büyük oyuncuların yer aldığı film bir devam filmi niteliğinde. Yönetmen koltuğunda Bedran Güzel’in yer aldığı ve CJ Entertainment Turkey tarafından dağıtımının yapıldığı filmin yapımcı şirketiyse BKM olarak yer alıyor. Ülkemizin en popüler kategorisi olan komedi türünde yazılmış filmin senaryosu yine oyunculuğunu da yapan İbrahim Büyükak’ a ait.İlk filmdeki gibi hayallerinin peşinden gitmeye devam eden Onur ve Şeref bu filmde de hayatın gerçekleriyle karşılaşmaya devam ediyorlar. İlk başta gidecekleri yer dışında ortak noktaları olmayan bu içi yol arkadaşı, aradan geçen bir yıl içerisinde hem ev hem de iş arkadaşı olmuşlardır. Hedeflerinden birini gerçekleştirmiş olan Onur, işine geri dönmüş ve Şeref’ in başarısız menajerliği önderliğinde icra etmeye çalışmaktadır. Bu kez Şeref, Onur’un kalbini kazanmak için ona bir turna ayarlamaya karar verir. Olacaklardan habersiz olan kahramanlarımız, kahkaha ve macera dolu bir yolculuğa yelken açmaktadırlar. İlk filmde zor da olsa hedeflerine ulaşabilen bu ikili, bakalım ikinci film için belirledikleri hedeflerine de ulaşabilecekler mi? Sorunun cevabı için "Yol arkadaşım 2" Full halinde sitemizden izleyin.2018 yapımı film IMDb üzerinden 2217 kişi tarafından oylanmış ve ortalama 5,9 değerinde bir puan almıştır. Toplamda 400 farklı lokasyonda vizyona giren film ortalama 15 hafta perdede kalmış ve 2.343.218 seyirci tarafından izlenmiştir. 29.847.365,00 TL’lik bir gişe hasılatına sahip olan film oldukça büyük bir hayran kitlesine de sahip olmuştur. 116 dakika boyunca göz kırpmadan izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 27
 • 0
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Full izle (2018)
Tüm Bilgiler
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Full izle (2018) Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle 
Türkçe Dublaj
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi izle, İnternet dünyasına çektiği oyun videolarıyla ünlenen youtuber Enes Batur'un hayatı hikayesi hayal mi gerçek mi full hd izle.Enes Batur bir dönem ailesi tarafından ilgi görmeden büyüyen henüz 6 yaşında bir çocuktur. Babasının mesleği polis ve annesinin ise hemşireliktir. Kendine o yaşlarda alınan bir bilgisayar ile internet alemine ilk adımını atan Enes Batur heyecanlı ve bir o kadarda tedirgindir. Başarılı olma isteği her zaman içine işlemiş çektiği oyun videolarıyla insanları etkilemeye başlamıştır.Bilgisayar oyunlarına oldukça ilgi duyan Enes bir zaman sonra videolarını Youtube platformunda paylaşmaya başlamış oldukça yüksek bir kitleye ulaşıp abone sayıları 100 binleri aşmıştır. Zamanla şöhret olmaya başlayan Enes yaptığı işe bir ara verip üniversite sınavlarına hazırlanması gerekmektedir. Antalya’da çekilen film 19 Ocak 2018 tarihinde gösterime girmiş olup 27 Temmuz 2018’de beyazperdeye gelmiştir. Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filmi yerli film kalitesiyle full hd izleyiniz.
 • 2018
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 14
 • 0
Parti Savaşları (Legacy) izle
Tüm Bilgiler
Parti Savaşları (Legacy) izle Komedi Filmleri izle, Yabancı Film izle 
Türkçe Dublaj
Partilerin savaşı (legacy) izle, yıl boyu hazırlandığı partiye davet edilmeyen adam büyük bir organizasyon ile en büyük partiyi vermeye çalışacaktır.Her yıl parti düzenlenen şehirde keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirilmektedir. Bütün yıl o beklenen büyük partiye hazırlık yapan adam davet edilmeyince bu durum onu hüsrana uğratmıştır. Şehrin bir çok kulübüne girmeleri yasak olan beş arkadaş kendi partilerini düzenleyerek gelmiş geçmiş en büyük organizasyonu yapacaktır. Parti savaşları filmi bir dönem oldukça gençler tarafından ilgi görmeyi başarmıştır.
 • 2015
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 4.5
 • 31
 • 0
Eltilerin Savaşı izle 2020 (Gupse Özay)
Tüm Bilgiler
Eltilerin Savaşı izle 2020 (Gupse Özay) 2020 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Eltilerin Savaşı izle, çocuk doğurma yarışına giren eltilerin komedi dolu mücadelesini Full hd izliyoruz.Filmde birbirini çekemeyen iki eltilerin savaşı hikayeleri anlatılıyor. Büyük ve evin ilk gelini, ailenin gözdesi olan Sultan, evegelecek olan yeni geline sinir olur. Yeni gelinin kendi yerini alacağını düşünür bu yüzden de yeni gelinden nefret etmeye başlar. Tek amacı yeni gelini yıldırmaktır. Yeni gelin olan Gizem sevecen bir kızdır ve en başından beri Sultan’la iyi anlaşmak ister ama Sultan sürekli kötü davrandığı için Gizem’de zamanla Sultana karşı kötü davranır ve aralarındaki rekabet iyice artar.Sultan gösterişi seven, havalı, abartılı şeylere bayılan bir gelindir. Gizem ise sadelikten yana olan, sevecen ve mütevazı bir gelindir. Birbirinden zıt iki karakterde olan eltiler haliyle birbirlerine daha fazla sinir olmuşlardır. Bu gelinlerin çok tatlı bir kayınvalideleri vardır aralarında ki rekabetten dolayı kendilerini daha fazla sevdirmeye çalışırlar, ikisi de gözde gelin olmaya çalışır. Bu eltilerin tek bir amacı vardır. Kayınvalidelerinin yaşadığı büyük eve geçmek. Kayınvalideleri bunu anlar ve bir torunu olmasını çok istediği için, kim önce doğurursa bu evi ona vereceğim der ve taht kavgaları başlar… Yönetmenliğini Onur Bilgetay yapmıştır, senaryosunu Gupse Özay yazmıştır aynı zamanda başrol oyuncularındandır. Eltilerin Savaşı filmin kadrosunda Gupse Özay’a, Merve Dizdar,Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu eşlik ediyor. 1 saat 58 dakika olan film komedi severleri ekran başından ayırmıyor. Kayınvalidelerinin “ilk çocuk doğurana bu evi vereceğim” sözünden sonra hangi gelin il çocuğu doğuracak, önce hamile kalmak için ne savaşlar verecekler...
 • 2020
 • Turkey
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 248
 • 0
Yalan Dolan Sansürsüz izle (2019)
Tüm Bilgiler
Yalan Dolan Sansürsüz izle (2019) Film İzle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Yalan Dolan Filmi KonusuYalan Dolan izle, Şafak Sezer'in harika eserlerinden yerli komedi filmi yalan dolan tek parça 1080p Full HD izleyin.Komedi türü, yerli film izleyicilerinin beğenisini kazanan ve her daim yoğun ilgi gösterdiği türlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Yeşilçam döneminden bu yana yapılmaya devam eden komedi filmleri, tüm Türkiye’de beğenilerek izlenmektedir. 2018 yılında yapılan ve 2019 yılında vizyona giren Yalan Dolan isimli filmde komedi türünün önemli yapımlarından biridir. Yalan Dolan filmi konusu, sinemaseverlerin dikkatini çekmiştir.Filmin karakterlerini, daha önce başarı sağlayamamış ve çeşitli cezalar almış 6 kişilik bir ekip oluşturmaktadır. Birbirinden çılgın özellikleri olan ve oldukça komik hareketler sergileyen bir ekibin banka soygunu macerasının anlatıldığı film, izleyicilerin severek izlediği yapımlardan biridir. Şafak Sezer, Çetin Altay ve Yıldırım Öcek gibi isimlerin rol aldığı film, günümüzde de birçok kişi tarafından izlenmektedir.Kusursuz ve büyük bir banka soygunu yapmak için bir araya gelen ekip, seçmiş oldukları bankanın sistem yanlışlarını araştırmaktadır. Sistemdeki eksiklikleri değerlendirerek bankayı soymak isteyen ekibin başından geçecek ilginç ve komik olayların anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda daha önce farklı komedi filmlerinde rol almış isimler bulunmaktadır.Yalan Dolan Filmi OyuncularıTürk sinemasının önemli komedi oyuncularının rol aldığı Yalan Dolan isimli filmin yönetmenlik koltuğunda Şahin Michael Derun oturmaktadır. Filmin senaristliğini de üstlenen isim, oldukça başarılı bir yapım oluşturmuştur. 1 saat 24 dakika süren Yalan Dolan filmi oyuncuları arasında Şafak Sezer, Hakan Eksen, Yıldırım Öcek ve Burcu Binici gibi isimler yer almaktadır.
 • 2019
 • Turkey
 • 720P
 • IMDb 5.5
 • 109
 • 1
Bayi Toplantısı Filmi HD izle (2020)
Tüm Bilgiler
Bayi Toplantısı Filmi HD izle (2020) Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle 
Türkçe Dublaj
Bayi Toplantısı izle, beyaz eşya toplantısı için İstanbulda bir otele gelen Namık Sadık ve Adem'in başından geçen traji komik olayları izleyin. Üç beyaz eşya satıcısının mecburen katıldıkları bayi toplantısına kendilerini birbirinden eğlenceli ve komik olayların içinde bulduğu bir hikayeyi konu ediyor. Namık, Adem ve Sadık geçimlerini esnaflık yaparak sağlayan üç iş adamıdır. Birbirlerini tanımayan bu üç adamın yolları bir bayi toplantısında kesişir.Hayatlarının en zor dönemlerinden geçen Adem, Namık, ve Sadık başlarına gelen bir olay sonrasında kendilerini macera dolu bir planın içerisinde bulurlar.Bayilerini kurtarmak zorundadırlar birbirlerine güvenmekten ve hızla hareket etmekten başka çareleri yoktur. Yönetmenliğini BedranGüzel’in yaptığı Başrollerini İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol’unpaylaştığı Bayi toplantısı kısa sürede seyircilerden büyük ilgi görmüştür. Komediseverlerin izlemeden geçmeyeceği bir filmdir. Bayi toplantısı filmi için düşünceleriniz önemlidir yorumda belirtmekten çekinmeyiniz.
 • 2020
 • Turkey
 • 720P
 • IMDb 6.3
 • 234
 • 0
Zengo Filmi Full HD izle (2020)
Tüm Bilgiler
Zengo Filmi Full HD izle (2020) 2020 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Zengo Filmi izle, hayatını modacı olmaya adayan Zerrin bu yolda ilerlerken yaşadığı komik anlara tanıklık ediyoruz. Zengo ünlü bir modacı olmak isteyen ve bunun hayalini uzun zamandan beri kuran genç bir kadının, bir anda kendini büyük bir rekabetin içinde bulmasını konu alıyor. Genç bir kadın olan Zerrin yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesiyle kendi bir anda zengin bir muhitin içerisinde bulur.Zerrin biraz sonradan görmedir ama çok eğlenceli bir kadındır. Mahallede yaşayan kadınlara, komşularına kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Zerrin'in çocukluğundan beri kendisini kıskanan ve onunla rekabete giren bir arkadaşı varır. Arkadaşının adı Menkıbe’dir ve Menkıbe Zerrin'in küçüklüğünden beri yaptığı tasarımlarını çalarak bir defile düzenlemiştir. Zerrin bunu öğrenince deliye dönmüştür hırslanmıştır. Terzisi ve en yakın arkadaşı olan fazileti de yanına alarak. Hayatının değişmesine neden olacak zorlu bir maceraya atılır. Zengo komedi filmi sinema sahnelerinde oldukça dikkat çekmeyi başarmış ve gişe rekorları kırmaya aday gösterilmiştir.
 • 2020
 • Turkey
 • 720P
 • 175
 • 0
Aykut Enişte izle Full HD (Star TV)
Tüm Bilgiler
Aykut Enişte izle Full HD (Star TV) Film İzle, Komedi Filmleri izle 
Yerli Film
Aykut EnişteAykut Enişte izle , Star Tv de yayınlanan yerli komedi filmi aykut enişte full hd izlemeniz için hazır. 2019 filminde Aykut Nurhan'la nişanlanır.Aykut’un aile özlemi çekmesi başına olmadık işler açmaktadır. Tek hayali evlenip mutlu bir yuva ve kalabalık aile kurmak olan Aykut, Nurhan ile nişanlıdır. Ancak Nurhan’ ın aşkın dışında paraya daha çok önem verdiği bir gerçektir. Düğüne bir hafta kaldığında Aykut’ un telefoncu dükkanına hırsız girer. Dükkanın soyulması ile birlikte, dükkana sigortacı olarak gelen Gülşah’ ın telefonu çalar. Arayan babasıdır. Gülşah’ ın babası kızının bir an önce evlenmesini istemektedir. Dükkanda o an Aykut olduğu için, erkek arkadaşı olarak telefonda Aykut’ u babası ile konuşturur. Bir anda Nurhan ile nişanlı olan Aykut kendini aynı zamanda Gülşah ile evlenirken bulmaktadır. Aykut’ un bir isterken bir anda iki farklı ailesi olmuştur. İçine düştüğü bu durumdan Nurhan’ a hissettirmeden nasıl kurtulacaktır?Aykut Eniştenin Gülşah ile Nurhan arasında bir seçim yapması gerekecektir. İkisinin de gerçek yüzünü görebilecek midir? Hangisi onun gerçek ailesi olacak ve hangisine içinde duyduğu durumdan kaynaklı olarak kırgınlık hissedecektir? Eğlenceli bu yapım ile sizler de hoş vakit geçirebilirsiniz.Aykut Enişte OyuncularıAykut Enişte oyuncuları olarak, Ali Kundilli serisinden takip ettiğimiz başarılı oyuncu Cem Gelinoğlu’ nu başrolde görebilmemiz mümkündür. Olay örgüsü bakımından filmin ana karakterleri içerisinde Cem Gelinğlu, Ege Kökenli, Melis Babadağ, Müfit Kayacan’ ı görebilmek mümkündür. Usta oyuncular Güven Hokna ve Ali Erkazan’ ı da bu filmde görmek mümkündür. Eski usta oyuncular ile yeni gözde oyuncuların birleşimi şeklinde oluşturulmuş oyuncu kadrosu, büyük küçük herkesin izleyebileceği bir komedi türünü ortaya çıkarmıştır.Aykut Enişte FragmanKomedi türünde izleyenlere kahkaha tufanı estirecek tarzda bir Cem Gelinoğlu filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. 2019 yapımı bir filmdir. Aykut Enişte fragmanına sayfamızdan ulaşabilmeniz mümkündür. Bu sayede fragman ile birlikte filmi izlemek için bir adım atabilirsiniz. Ailecek izleyebileceğiniz bu aile komedisinde çevresinde gelişen olayların hiçbirine mani olamayan Aykut’ un enişte rolünden sıyrılma çabalarını izleyeceksiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 961
 • 1
Bana göre en iyi komedi filmleri izle yerli film sektörümüzde olmakta. En iyi komedi filmleri full hd sansürsüz izlemenin tadını çıkart.