Yeşil Yol Filmi Full izle
Tüm Bilgiler
Yeşil Yol Filmi Full izle İmdb 7+ Filmleri izle, Suç Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Yeşil YolKült yapımlardan biri olarak gösterilen Yeşil Yol izleyici ile 1999 yılında buluştu. Bir roman uyarlaması olan yapım dram türündeki konusuyla izleyenleri duygulandırmayı başardı. Stephen King’in aynı romanından esinlenilen senaryosunu kadar oyunculukları ile de beğeni kazanmıştır. Defalarca Oscar’a aday gösterilmiş bir isim olan Frank Darabont filmin yapımcılığını üstleniyor. Ünlü yönetmen Esaretin Bedeli filmindeki performansı ile de takdir toplamış ve hatta hala devam etmekte olan The Walking Dead isimli dizinin de yönetmenliğini yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Forrest Gump filmi ile çoğu kişinin gönlünde taht kuran bir isim olan Tom Hanks bulunuyor. Filmde oyunculuğu ile herkesi duygulandıran sahnelere imza atan Michael Clarke Duncan, John Coffey isimli karaktere hayat vermekte. Film korkutucu görüntüsüne rağmen içinde bambaşka bir dünya olan bir mahkumun üzerinden gerçekleşen olaylar dizisini etkileyici bir dille alıyor.John Coffey yapılı ve oldukça güçlü bir görünüme sahiptir. Karşısındakiler korkutuc bu fiziği sebebi ile iki küçük kızı öldürmekten kolayca suçlanmıştır. Aslında yumuşak bir kalbi olduğunu düşündürecek konuşmalarına ek sıra dışı bir takım özellikleri de bulunmaktadır. John’ın bir çeşit iyileştirme gücü bulunmaktadır. Bunu fark eden başgardiyan birçok mucizeye daha şahit olur. Yıllarca başgardiyanlık yapmakta olan Paul Edgecomb bu adamda sıra dışı bir şeyler olduğunu sezer. Edgecomb infaz odasına giden bir mil uzunluktaki yeşil yoldan mahkumları geçirmekle yükümlüdür.Daha önce bu yoldan idama götürdüğü sayısız adam bulunmaktadır fakat John Coffey’nin durumu Edgecomb’u şüpheye düşürür. Dahası tanık olduğu olaylar aklını karıştırmaktadır. Bu adam sahip olduğu iyileşme gücünü kullanarak bir nevi hayat vermektedir. İyilik ve çeşitli mucizeleri beraberinde getiren John Coffey, Edgecomb’ın olaylara bakış açısını büyük ölçüde değiştirecektir. Yayınlandığı yıldan bu yana ilgiyle tekrar tekrar izlenen film, duygu dolu sahneleri ile akıllarda kalmayı başarıyor. Çok sayıda ödüle aday gösterilmiş yapımda kullanılan mekânlar ve aletler gerçeklerinden esinlenerek tasarlanılmış ve böylece çok daha etkileyici bir atmosfer elde edilmiştir. Yeşil Yol acıklı hikayesi ile efsaneleşen yapımlardan biri olmayı başarmıştır.
 • 1999
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.6
 • 51
 • 0
Galaksinin Koruyucuları 1 Full izle (Netflix)
Tüm Bilgiler
Galaksinin Koruyucuları 1 Full izle (Netflix) Aksiyon Filmleri izle, İmdb 7+ Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Galaksinin Koruyucuları2014 yapımı Galaksinin Koruyucuları film tadında bir yapıttır. 2 saat 15 dakika süren film oldukça popülerdir. 1 Ağustos 2014 tarihinde gösterime girmiştir. James Gunn tarafından yönetmenliği yapılmış olan film herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır. Filmin sıra dışı müziği ise Tyler Bates tarafından bestelenmiştir.Come and Get your Love film müziği izleyicilerin beğenisini ilk sırada almıştır. Evreni farklı olarak ele alan film Bilim kurgu ve aksiyon alanı ile izleyicilere sunulmuştur. Galaksinin Koruyucuları olarak görev yapan kişiler, evrene gelecek zararları engellemeye çalışacaktır. Evrenin peşinde olan farklı bir grup bu kovalamacada yerini alacaktır.Galaksinin Koruyucuları Konusu Ve OyuncularıStar Lord lakabı ile macera peşine yakılan Peter Quill sıra dışı serüveni sizlere sunacaktır. Kötü ve hırslı Ronan ile savaşarak başına iş açacaktır. Ronan kürenin peşinde koşarak, evreni ele geçirme çabası içindedir. Peter Quill bu serüvende kendisini farklı bir ekip içinde bulacaktır. Hayat artık onun için daha farklı olacaktır.Sıra dışı konusu ile Galaksinin Koruyucuları herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Heyecanlı sahnelerin baş yapıtı oyuncuları ile izleyicilerin beğenisini toplamayı başarmıştır. Peter Quill karakteri ile filmde yerini alan Chris Pratt yer almaktadır. Zoe Saldana ise Gamora rolü ile karşımıza çıkacaktır. Yok edici Drax rolü ile Dave Baustista karşımıza çıkacaktır. Heyecanlı sahneleri ile oldukça rağbet gören bir yapıttır.
 • 2014
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 67
 • 0
Yüzüklerin Efendisi 2: iki Kule izle – Türkçe Dublaj & 1080P
Tüm Bilgiler
Yüzüklerin Efendisi 2: iki Kule izle – Türkçe Dublaj & 1080P Fantastik Filmleri izle, İmdb 7+ Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Yüzüklerin Efendisi 2 İki kule izle, tüm dünyada başlayan savaş orglar ile insanlar arasında geçmektedir. Yüzüklerin efendisi Türkçe dublaj izle. Dünya üzerinde en çok okunan kitaplardan biri olan Yüzüklerin Efendisi serisinin sinema uyarlamasının ilk filmi 2001 yılında seyirci ile buluştu. İlk filmin vizyona girmesinden bir yıl sonra Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule seyirci ile buluştu. İlk filmde yüzüğü taşımak için yola çıkan kardeşlik Moria’da Saruman’ı kaybettikten sonra olaylar gelişmiştir. Nehir yolunda orkların saldırısı sonucunda dağılan kardeşlikten Sam ve Frodo Mordor diyarına doğru yol alırken diğerleri ile Marry ve Pippin’i orkların elinden kurtarmak için takibe başlamışlardır. İkinci filmde Frodo ve Sam ilk defa Smeagol ile tanışarak onu kendilerini Mordora götürmesi için rehber tayin etmişlerdir. Diğer taraftan kötü güçlerin yanına geçen büyük büyücü Saruman ürettiği güçlü orklar ile iki büyük insan krallığından biri olan Rohan’a saldırmaya hazırlanmaktadır. Rohan krallığını bu saldırıya karşı uyarak kişi ise kimsenin beklemediği biri olacaktır. Daha sonra saldırıyı savunmak için halkı ile birlikte miğfer dibi kalesine sığınan Kral Teoden destansı orklara karşı destansı bir mücadele verecektir. Savaş sonrasında ise artık dünya hiç beklenmedik şekilde değişecek ve umutlar yeniden yüzük taşıyıcısına bağlanacaktır.Destansı ve gerçekçi sahneleri ile sinema tarihinin en güzel savaş sahnesi olarak anılan miğfer dibi savaşının çekilmesinin üzerinden 20 yıl geçmesine rağmen kalitesinin yanına yaklaşabilen bile olmamıştır. Diğer savaş filmi yönetmenleri için bir kıstas haline gelen bu savaş ile serinin kalitesi bir kere daha gözler önüne serilmiştir. Başrollerinde Elijah Wood, Sean Astin ve Viggo Mortensen gibi isimlerin yer aldığı film yaklaşık 280 günde çekildi. Çekimleri Yeni Zelanda’da tamamlanan yapım dünya çapında büyük bir gişe başarısı elde etti. Tüm zamanların en çok izlenen 18. filmi olarak listelerde yerini aldı. Yüzüklerin Efendisi 2 çoğu eleştirmen tarafından serinin en güzel filmi olarak seçildi ve 2 Oscar ödülü ile başarısını taçlandırdı. Yönetmen koltuğunda oturan Peter Jackson Yüzüklerin Efendisi üçlemesi ile büyük başarı elde etti ve dünya çapında büyük bir üne sahip oldu. Film süresi çok uzun olduğu için bazı sahneler sinema gösterimi için kesilmek zorunda kaldı. Sahnelerin kesilmediği şekli ile yapım 2003 yılında yeniden piyasaya sürüldü.
 • 2002
 • ABD,New Zealand
 • 720P
 • IMDb 8.7
 • 170
 • 0
V For Vendetta Tek Parça Full izle (2005)
Tüm Bilgiler
V For Vendetta Tek Parça Full izle (2005) Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
“Bu maskenin altında bir et yığınından fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez.” Sözüyle akıllara kazınan, üzerinde çeşitli deneyler yapan bilim insanlarına karşı intikam ateşi ile yanan, kitap okumayı seven, bilgili, devletin türlü engellerle ve yasaklarla susturduğu halka yardım eden ve haklın ayaklanması için uğraşan kahramanımız V’yi Hugo WEAWİNG oynamaktadır. İngiliz Parlamento binasını şaşalı şekilde patlatma planının gerçekleşmesinden hemen önce parmak kolcuları olarak adlandırılan grubun tecavüz etmeye yeltendiği genç kız olan Evey’ı kurtararak hikâyeye dâhil eder. Shakespeare hayranı kahramanımız Evey’i ( Natalie PORTMAN’ in oyunculuğu eşliğinde) bu görkemli patlamayı izlemeye götürür. V’nin bir diğer halkı ayaklandırmak için planı da stüdyodan haberlere çıkmak ve binayı kendisinin patlattığını devletin yalan söylediğini açıklamaktır.Polis tarafından da aranan biri olması nedeniyle stüdyodan çıkarken bir polis onu görür ve V’yi Evey kurtarır. Ama ardından Evey bayılınca gölgeden duvarları olan evine götürür V onu. Evinde birçok klasiğe rastlamak ve alıntılar duymak çizgi romandaki V’nin tam tersi olması bir yana edebiyat tutkunu olan seyirciyi tatmin etmekte. V’nin kara pelerininden ve simsiyah kıyafetlerinden göremediğimiz tenini eldivenini çıkarıp yemek yaptığında görüyoruz ve anlıyoruz. Deneyler sonucunda teni çok kötü bir görünüm almış. Sonuç olarak en az çizgi romanı kadar çarpıcı, zamanının ötesinde bir unutulmaz V For Vendetta. Savunduğu tüm fikirlere katılmasanız bile bu maskeli kahramanın hikâyesine tanık olmanın ve yaşadıklarını birinci elden izlemenin keyfi gerçekten bir başka. Fikirleri, sevdiyseniz filme bayılacağınızdan eminim. Gerçi hala izlemeyen kaldı mı?“Siyasetçiler gerçeği saklamak için, sanatçılar ise gerçeği göstermek için yalan söyler.”-V-
 • 2006
 • ABD,Germany,United Kingdom
 • 720P
 • IMDb 8.2
 • 145
 • 0
3 Aptal izle (3 idiots – 2009)
Tüm Bilgiler
3 Aptal izle (3 idiots – 2009) İmdb 7+ Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
3 İDİTOS (3 APTAL)Dram ve komedinin en iyi şekilde harmanlandığı, öğretici bir film niteliği taşıyan 3 iditos filminin oyuncu kadrosunda Aamir Khan, Madhavan, Mona Sing, Kareena Kapoor,Boman İrani gibi isimler yer alıyor. Rajkumar Hirani yönetmenliğinde çekilen filmde Hindistan’ın en iyi okulunda mühendislik eğitimi gören üç gencin hayatı anlatılıyor. Eğitim sisteminin öğrencileri yarıştırmak üzerine olduğu, öğrencilerin en iyi en çalışkan olma çabası içerisinde öğrenim hayatını sürdürdüğü bir okuldaki sistemi değiştirmeye niyetlenen bir öğrenci yanına iki arkadaşını da alarak aslında bu hayattan ne istediklerini öğrenme yolunda bir keşfe çıkarlar.Bu üç arkadaş ve profesörleri Viru arasında yaşanan olaylar, ülkede ki eğitim sistemini en sert şekilde eğlenceyi de içine katarak eleştirirken, dostluk kavramını da izleyenlere aşılıyor. Tek tip insan yetiştiren, Duyguları körelten ve düşünüp anlamayı değilde ezbere dayalı eğitim sistemini eleştiren mükemmel bir film. Film deki eğitim sistemine dikkat ettiğimiz zaman aslında Hindistan ve Türkiye arasında eğitim sistemi konusunda pek bir fark olmadığını hemen hemen aynı eğitim sistemine sahip olduğumuzu görüyoruz. 3 aptal filmi türkçe dublaj ve tek parça HD kalitesiyle iyi seyirler.
 • 2009
 • India
 • 720P
 • IMDb 8.4
 • 183
 • 0
Tüm zamanlara damgasını vurmuş eleştirmenden tam not almış en iyi İmdb 7+ Filmler izle. Yerli ve yabancı imdb + filmler maksatfilm ayrıcalığı ile ekranlarda.