Only the Animals izle (2019)
Tüm Bilgiler
Only the Animals izle (2019) Dram Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Only the Animals izle, Zengin bir adamın eş aniden ortalıktan kaybolur ve sırra kadem basar. Filmi Türkçe Altyazı ve tek parça halinde keyifle izleyin. Film konusunda iş adamı Guillaume Ducat'ın eşi ortalıktan kaybolun ve birdaha haber alınamaz. Guillaume Ducat'ın eşi Evelyne bulmak için bir ekip kurar ve arama kurtarma operasyonunu başlatır. O sırada takım kadının aracını yol kenarında bulur. Fakat kış ayları olması nedeniyle araç karlar altında kalmış ve hava bir o kadar soğuktur. Nereye gidebileceği tahmin etmeye çalışan ekip ormanlık arazide aramaya başlar. Ne bir iz nede kadnın cesedine ulaşabilirler. Yakınlardaki köyü gidip sorgulama yapmak için yola koyulurlar. Komiser Vigier kasaba halkını tek tek sorguya alır ve bilgi toplamak için işe koyulur. Pek bilgi alamasa da bir şeyler sakladıkları sezmiştir. Only the Animals filmi türkçe altyazı ve kesintisizi hd film izleme keyfiyle tek parça izleyin.
 • 2019
 • France,Germany
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 3
 • 0
Dokunulmazlar Türkçe Dublaj izle (The Untouchables) 1987
Tüm Bilgiler
Dokunulmazlar Türkçe Dublaj izle (The Untouchables) 1987 Dram Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Dokunulmazlar izle, Polisiye bir baş yapıt olan 1987’lerde çekilen bu film 6 yıl sonra da bir televizyon dizisi olarak da yayınlanmıştır. Film kısa zamanda büyük etki yaratmış ve 3 akademi ödülüne aday gösterilmiştir. Dokunulmazlar filmini Full HD izleyebilirsiniz.Amerika’daki içki yasağı yüzünden ülkede suç oranı baya artmıştır. Çeteler kaçakçıkılka istedikleri fahiş fiyatlara el altından içki satmaktadır. Şiddet, rüşvet ve hırsızlığın arttığı ülkede bir düzen getirme çabasına giren Eliot Negs suç imparatorluğuna karşı mücadele ekibinin başına getirilir. Ness bu suç örgütünü bitirmeye kararlıdır ama rüşvet alan polis memurları yüzünden planı suya düşer ve Ness yeni ve güvenilir bir ekip kurmaya karar verir.Amerikalı polis memuru Jim Malone’den yardım alır. Malone vs Ness suç örgütünü bitirmek için rüşvet almayan, ihanet etmeyen sırtlarını dayayabilecekleri güvenilir bir ekip kurarlar. Ekibe George Stone, Oscar Wallace ile birlikte başlarlar. Suç imparatorluğunu bitirmek için Capone’a karşı korkusuzca bir savaşın içine girerler. Yönetmenliğini Brian De Palma yaptığı filmde Kevin Costner, Sean Connery, Robert De Niro, Andy Garcia, Charles Martin Smith ve daha birçok birbirinden ünlü oyuncular rol almaktadır.
 • 1987
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.9
 • 10
 • 0
C U Soon izle Türkçe Dublaj (2020)
Tüm Bilgiler
C U Soon izle Türkçe Dublaj (2020) 2020 Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
C U Soon filmi izle, 2020 yılında pandemiye rağmen yapıla bu filmde bir arkadaşlık sitesinde Anu ile tanışan Jimmy kısa süre sonra evlenme kararı alır. Dram ve gerilim olan filmin IMDB puanı 8,2’dir. C U Soon filmini heyecanla Full HD izleyebilirsiniz.Babası çocukken ölen Jimmy annesiyle yaşamaktadır. İnternet sitesinde Anu ile konuşmaya başlar. Gün be gün arkadaşlıklarını ilerletirler, birbirlerinin arkadaşlarıyla, aileleriyle tanıştırırlar. Kamera haricinde görüşemediği bu kız ile evlenme hayalleri kursa da annesi bu işe razı olmaz. Jimmy’nin annesi, kızı araştırması için kuzeninden yardım ister.Anu babasıyla yaşamaktadır. Bir gün babası Anu’ya şiddet uygular, fena bir şekilde dövmüştür. Jimmy’den yardım ister, Jimmy Anu’yu gidip alır ve bir süre Jimmy’nin evinde kalır. Ama Jimmy babasının Anu'yu dövmesini kabullenemez. Babasıyla konuşmak ister ve babasının yanına gider. Babası Anu’yla arasındaki problemi çözeceğini belirtir ve telefon numarasını ister. Anu görüşmelerine ne kadar karşı çıksa da Jimmy onu dinlemez ve eve geldiğinde onun ortadan kaybolduğunu gören Jimmy polislerin de Anu’yu sormasıyla iyice panikler. Anu gitmeden önce ağlayarak bir mesaj bırakır. Jimmy onun intihar edeceğinden korkar. Kuzeninden yardım ister. Kuzen araştırmaya başlar, kamera kayıtlarına baktığında babasının eve geldiğini fakat Anu’nun babasıyla gitmediğini fakat babasının ardından Anu’nun evi terk ettiğini görür. Kuzeni Anu’yu araştırmaya kaktığında polisler gelir ve Jimmy’yi götürürler.
 • 2020
 • India
 • 720P
 • IMDb 8.2
 • 9
 • 0
John Wick 3: Parabellum izle (Chapter 3) 2019
Tüm Bilgiler
John Wick 3: Parabellum izle (Chapter 3) 2019 Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
2014 yılında çıkan ilk filmi ile geniş kitlelere ulaşan yapım gişede büyük bir başarı elde etmesinin ardından bir seriye dönüştü. 2019 yılında vizyona giren John Wick 3 ise serinin son yapımı olarak karşımıza çıkıyor. 2014 yılında çıkan serinin ilk yapımında kendisini hayata bağlayan ve dünyada neredeyse sevdiği tek insan olan karısını kaybettikten sonra kabuğuna çekilen eski bir kiralık katil konu ediliyor. Karısının tek hatırası olan köpeği ile yaşayan John sokakta tanıştığı serseriler gece evine soyguna gelir.Karşı koymaya çalışsa da fena şekilde dayak yiyen John’un gözlerinin önünde köpeği öldürülür. Köpeğinin intikamı için yola çıkan Wick ne kadar uzman bir tetikçi olduğunu herkese gösterecektir. Filmin hikâyesi devam edecek şekilde bitirilmiş ve beklendiği gibi seri 2. ve 3. Filmler ile devam etmiştir. Özellikle 3. filmde daha önceden bir suikast için yüklü bir paraya anlaşma yaptığı kişiler tarafından takip edilmekte ve peşine suikast timleri yollanmaktadır. Wick bu kez peşindekilerden kurtulup kendisini öldürtmek isteyenleri ortadan kaldırmak istemektedir.2014 yılında çıkan ilk filmin yakaladığı gişe başarısı aynı şekilde 2. ve 3. film ile de aynı şekilde sürmüştür. Özellikle serinin son yapımı vizyona girdiği andan itibaren pek çok rekoru kırmayı başardı. Bu ünlü yapımın yönetmen koltuğunda Chad Stahelski oturuyor. Filmin zaten sahip olduğu yüksek aksiyon seviyesi yeni çekim teknikleri kullanılarak seyirciye daha fazla yaşatılıyor. Serinin bölümlerinde pek çok farklı ünlü oyuncu yer alsa da başrol olarak son yılların en öne çıkan aktörlerinden biri olan Keanu Reeves rol alıyor.Beyrut’ta dünyaya gözlerini açan usta oyuncunun dünya sahnesine çıkması tabi ki Matrix filmi ile oldu. Çıktığı döneme damga vuran ve büyük başarı elde eden filmin ardından Keanu’da büyük bir üne kavuştu. Matrix’ten sonra birkaç az aksiyonlu film çekti. Ancak kariyeri için ikinci atılımı John Wick serisi ile yaşadı. Özellikle John Wick 3 filmi sonrasında yeni nesil hayranları da oluşmaya başladı. Film ve dizi projelerinin yanı sıra gelecek dönemin en çok merak edilen oyunlarından birinde de karakter olarak bulunması bekleniyor.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 10
 • 0
Bayan Sloane Türkçe Dublaj 2016 Full izle
Tüm Bilgiler
Bayan Sloane Türkçe Dublaj 2016 Full izle Dram Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
BAYAN SLOANEGerilim, dram türlerini barındıran; Bayan Sloane izle, 2016 yapımı olan bu film John Madden’in yönettiği; Jessica Chastain, Mark Strong, Gugu Mbatha-Raw, Michael stuhlbarg, Alison Pill gibi birçok iyi oyuncunun rol aldığı Bayan Sloane filmi kazanmak için tüm şartları zorlayan bir iş kadınını anlatmaktadır. IMDB puanı : 7,5. Full HD Bayan Sloane izle.Sert ve aynı zamanda çok cesur, akıllı ve azimli bir iş kadınını canlandıran Jessica Chastain, en iyi oyunculuklarından birini sergilemektedir. Amerika’da lobicilik faaliyetlerinin nasıl yürüdüğünü, arka planda kapalı kapılar ardında neler döndüğünü anlatan bu güzel gerilim/ dram filminde Elizabeth Sloane yeni bir silah kontrol yasasını geçirmek üzere harekete geçer. Güç sahibi olan simsarların dünyasını kurcalamaya başlar, fakat bu hiç kolay olmayacaktır.Washington’da ne pahasına olursa olsun kazanmak için her şeyi göze alabilecek bir karakterdir ve kurnazlığıyla başarıya giden yolu bulmaya çalışan Elizabeth Sloane, güçlü rakiplerle karşı karşıya gelir.Silah sahibi olmak için özgeçmiş bildirisinin sorunlu olduğu yasa kampanyası başlatır fakat bu kendisine yakın olanları ve kariyerini tehlikeye atar. Ancak gene de vaz geçmez.
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 19
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 2 izle Full izle (Daha Hızlı ve Daha Öfkeli) 2002
Tüm Bilgiler
Hızlı ve Öfkeli 2 izle Full izle (Daha Hızlı ve Daha Öfkeli) 2002 Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Hızlı ve Öfkeli 2 izle, yarış filmlerinin en iyilerinden olan daha hızlı ve daha öfkeli serisi Türkçe dublaj & altyazılı full hd 1080p izleyin. Araba tutkunlarının en sevdiği serilerden olan Hızlı ve Öfkeli her filminde heyecan dozunu artırmayı başarıyor. Yüksek temposu ve heyecanlı yarışlarıyla izleyicilerin beğenisini kazanan Hızlı ve Öfkeli 2 efsane serinin en çok izlenenlerinden. Paul Walker’ın başrolünde yer alarak Brian O’Conner karakterine hayat verdiği yapımda Eva Mendes, Tyrese Gibson ve Devon Aoki başrolde yer alan diğer isimler oluyor. Filmde alışılagelmişin dışındaki renkli arabalar ve sokak yarışları bulunuyor. Devon Aoki yayınladığı dönem filmdeki pembe arabası ve stili ile oldukça fazla konuşulmuştu. Tüm bunlara karşın kendisinin daha önce araba sürmemiş olduğu bilgisi ise herkesi şaşırtan haberlerden biriydi. Bununla birlikte filmde yer alan Nissan Skyline Paul Walker’ın kendi galerisinden seçilmiş bir arabaydı. Hayranlarını acı kaybı ile sarsan Walker, seriyle özdeşleşmiş isimlerden biri olmakla birlikte gerçek hayatta da tam bir araba tutkunuydu. Tehlikeli sahneler usta drifçiler ile çekilerek şaşırtıcı hamleler gözler önüne seriliyordu. Tüm bunlarla birlikte polis ile yer altı çeteleri arasındaki durmak bilmeyen kovalamaca hızlı ve heyecanlı yarışlarla beyaz perdeye taşınmıştır.Brian O’Conner ihraç edilmiş eski bir polis memurudur. Bir gün yaptığı bir yarış polisler tarafından basılır ve Brian bu sebeple suçüstü yakalanır. Polis şefleri kendisinden beklenmedik bir istekte bulunarak iş birliği önerirler. Bu anlaşmaya göre polis ile işbirliği yapacak olan Brian’ın sicili operasyon sonunda temizlenecektir. Carter Verone isimli polislerin hedefindeki kişi olmakla birlikte bunun sebebi kendisinin kara para aklıyor olmasıdır. Brian’a iş ortağı gerekmesi üzerine çocukluk arkadaşı olan Roman’dan kendisine eşlik etmesini ister. Bu göreve birlikte çıkacak olan ikili Carter Verone’u yakalamaya çalışır. Bu yolda kendilerine bir gizli ajan olan Monica Fuentes’de eşlik ederek amaçlarına ulaşmaya çalışırlar. Fakat kahramanlarımızın karşısına beklenmedik tuzaklar ve iş birlikleri çıkarak olayların sarpa sarmasına sebep olacaktır. Tüm dünyaca bilinen Hızlı ve Öfkeli 2 serinin ilk filmi ardından beğeniyle karşılanarak ardından çok sayıda devam filmi çekilmesine katkıda bulunmuştur. John Singleton’ın yönetmenliğini yaptığı yapım aksiyon ve macera türünün en sevilenlerinden birisi olarak kabul edilmektedir.
 • 2015
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 20
 • 0
Limit Yok izle – Türkçe Dublaj 1080p Tek Parça
Tüm Bilgiler
Limit Yok izle – Türkçe Dublaj 1080p Tek Parça Bilim Kurgu Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Limit yok izle, Yasa dışı üretilen bir hap ile adeta bir dahi olan Eddie'nin hayatını Türkçe dublaj & Altyazı 1080p HD izleyin. Limitless ülkemizde vizyona girdiği ismi ile Limit Yok 2011 yılında seyirci ile buluştu. Vizyona girdiği dönemde büyük ses getiren yapım aksiyon ve gerilimi bir arada seyircisine sunuyor. Yapım hayatında dibe çökmek üzere başarısız bir yazar olan Eddie’nin yaşadığı değişimi seyirciye sunuyor. Yazarlık konusunda başarısız olan ve hayatı tepetaklak gitmeye başlayan Eddie, son darbeyi sevgilisinin onu terk etmesi ile yaşar. Aynı gün evine dönerken eskiden tanıdığı bir arkadaşı ile karşılaşması sonucunda ise hayatı hiç ummadığı şekilde değişir.Arkadaşı kahramanımıza beyninin tamamını kullanmasını sağlayan bir hap vermiştir. Hapı kullanma konusunda çekinceleri olsa da hayatta kaybedecek hiçbir şeyi kalmadığını düşünerek ilacı kullanır. Bu hap sayesinde hiç olmadığı kadar zeki, çekici ve ileri görüşlü hale gelen Eddie, neredeyse limitsiz bir zeka gücüne sahip olmuştur. Yazdığı kitaplar milyonlar satarken sokaklarda peşinden insanlar koşmaya başlamıştır. Kahramanımızın tek sorunu ilacın belli bir süre etkili olması ve etkisi geçtiğinde zekâsının artık o kadar da işlevli olmamasıdır. Bunun yanı sıra yapılan araştırmalar ile doktor onaylı olamayan bu hap bir kere kullanıldıktan sonra belli bir süre içilmez ise kişinin ölümüne sebep olmaktadır. Ayrıca hapın sağladığı gücün farkına başkaları da varmış ve Eddie’nin peşine düşmüşlerdir. Hapın getirdiği şöhret ve para ise zamanla yerini tehlike ve korkuya bırakacaktır. Kahramanımız kısa sürede bir bedel ödemeden bu güce sahip olamayacağını anlar.Film Hollywood’un ünlü yönetmenlerinden Neil Burger tarafından çekildi. Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken filmin başrollerinde ise Oscar ödüllü oyuncu Robert De Niro ve dünyaca ünlü aktör Bradley Cooper yer alıyor. Özellikle Baba 2 filmindeki oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan ve pek çok ödül kazanan De Niro son yıllarda kendisini özellikle komedi filmlerine verdi. Yakışıklı oyuncu Bradley Cooper ise Hollywood’un aranan aktörlerinden biri durumunda. Limitless gibi aksiyon filmlerinin yanı sıra Hangover serisi gibi komedi filmlerinde yer alarak usta bir komedi oyuncusu olduğunu kanıtladı. Bir kitaptan sinemaya uyarlanan yapımın aynı zamanda 2015 yılında bir televizyon dizisi de çekilmiştir.
 • 2011
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.4
 • 44
 • 0
Parazit izle (Gisaengchung) – 2019
Tüm Bilgiler
Parazit izle (Gisaengchung) – 2019 Gerilim Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
PARAZİT (PARASİTE) İZLEParazit izle, Zengin ve fakir bir ailenin arasındaki kültür çatışmasını konu alan parasite filmi Türkçe dublaj Full hd izleyin. En iyi film, en iyi yönetmen ve en iyi Uluslar arası film ödülünü kazanan Güney Kore yapımı Parazit filminin konusu; Fakir bir ailenin zengin bir ailenin evine hizmetçi olarak girmesiyle, aralarındaki sınıf farkını, kapitalizmi ve aile ilişkilerini ele alıyor. Bir tarafta soyla beraber gelen zenginliğin klasik tablosunu sergileyen Park ailesi diğer tarafta ise aralarında büyük bir kültür farkının bulunduğu ve hiçbir zenginlikleri olmayan Kim ailesi var. Şans ve kader sonucu her bakımdan birbirleri aralarında çok büyük sınıf farkı bulunan bu iki ev halkı bir şekilde bir araya geliyor ve Kim ailesi altın bir fırsatın varlığını seziyor.Kolej çağındaki Ki-Woo tarafından manipülasyon konusunda yetiştirilen Kim ailesinin çocukları, öğretmen ve sanat terapisti görevleriyle kendilerini park ailesinin arasına çabucak yerleştiriyor. Kim’ler vazgeçilmez lüks hizmetler sunarken aynı zamanda Park ailesi evlerindeki her şeyi kim ailesine karşı kaybediyor. Ancak Park ailesinin evlerine gelen bir misafirle bu alışılmış düzen bozuluyor. İki aile arasında zorlayıcı bir üstünlük mücadelesi patak veriyor. Filmin başlıca oyuncuları; Song Kang-ho, Lee Sun-kyun, Cho yeo-Jeong, Choi Woo-shik ve Park sodam. Parasite filmi Türkçe dublaj tek parça ve 1080p, 720p kaliteli sürümleriyle izleyin.
 • 2019
 • South Korea
 • 720P
 • IMDb 8.5
 • 113
 • 0
Bu filmler sizlere korku dolu anlar yaşatacak. En güncel ve vizyondaki gerilim filmleri izle. Full hd ve Türkçe dublaj izleme seçenekleri ile takip et.