Ölümcül Makineler izle (Mortal Engines) Türkçe Dublaj | 1080P
Tüm Bilgiler
Ölümcül Makineler izle (Mortal Engines) Türkçe Dublaj | 1080P Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Ölümcül Makineler2018 yapımı Ölümcül Makineler bilim kurgu ve aksiyon dalında rol almaktadır. 2 saat 9 dakika süren film oldukça popülerdir. İngilizce dilinden çevrilen yapıt izleyenlerin büyük oranda beğenisini toplamayı başarmıştır. Yönetmenliğini Christian Rivers ve Mortal Engines yapmıştır. İlgi çekici oyuncuları ve hikayesi ile oldukça etkileyicidir.Senaryosu Fran Walsh ve Peter Jackson tarafından yapılmıştır. Özel bir roman tarafından filme dökülen bir yapıttır. 7 aralık 2018 yılında gösterime girmiştir. Yeni Zelanda'da çekilmiş heyecanlı bir aksiyondur. Macera severler bu filmi tekrar tekrar izleyebilir. Yeni bir düzenin ve insanlığın özel bir şekilde hikayesini ele alan bir filmdir.Ölümcül Makineler Konusu Ve OyuncularıBüyük bir felakete yenik düşen insanlar, zaman içinde yeni bir düzen ile hayatta kalmaya çalışacaktır. Eskinin tamamen silindiği medeniyette artık her şey çok farklıdır. Büyük şehirler zaman içinde küçük şehirleri yok edecektir. Bu düzene karşı artık insanlar savaş içinde karşı karşıya gelecektir. İki ayrı kişi ve iki ayrı hayat karşılaşmasını anlatan farklı bir hikayedir.Herkesin ilgisini çekmeyi başaran hikaye Ölümcül makineler oldukça popülerdir. Muhteşem oyuncuları ile film daha da özel bir hal almıştır. Hera Hilmar sıra dışı oyunculuğu ile Hester Shaw rolünü üstlenmiştir. Robert Sheehan ise Tom Natsworthy rolü ile karışımıza çıkmıştır. Hugo Weaving muhteşem rolü ile Thaddeus Valentine olarak karşımıza çıkmıştır.
 • 2018
 • ABD,New Zealand
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 17
 • 0
Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk izle (2019) Animasyon
Tüm Bilgiler
Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk izle (2019) Animasyon Animasyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
AYI KARDEŞLER - ZAMANDA YOLCULUK   Ayı kardeşler: zamanda yolculuk izle, 16 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan film 90 dakika boyunca ailecek sizi güldürmeyi ve eğlendirmeyi hedefliyor. Çocuğunuzla beraber merakla izleyeceğiniz filmi Leon Ding yönetmiştir. Ayı kardeşler: zamanda yolculuk Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.Uzay – zaman sürekliliğinin bir boşluğunu keşfeden ve bundan yararlanıp zamanda geri giden Vick, Bramble ve Briar’ın maceralarını izleyeceğiz. Tabi oynadıkları şeyin onları zamanda geri götürerek tarih öncesi çağa atacağını kimse bilemezdi. Gittikleri zamanda tanıştıkları arkadaşları bakalım onların derdine deva olabilecek mi? Tehlikelerle dolu ormandan geçip cesaret meyvesini bularak planlarını gerçekleştirebilecekler mi? Tabi yabani ve oldukça farklı bitkilerden, vahşi tarih öncesi çağ hayvanlarından, yaban domuzlarından, dev kaplumbağalardan ve sevimli pandalardan bir sürü egzotik ve tehlikeli canlıdan bahsetmiyorum bile. Oldukça merak uyandırıcı Ayı kardeşler: zamanda yolculuk filmini full HD Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Filmde çocuklarımıza örnek olacak cesaret, arkadaşlık, yardımseverlik gibi duygular işlenmiştir.Xiago Tan Vick rolünde, Bingjun Zhang Bramble rolünde, Thang Wei Briar rolünde Ayı kardeşler: zamanda yolculuk filminde karşımızdadırlar.
 • 2019
 • China
 • 720P
 • IMDb 5.4
 • 19
 • 0
Harry Potter 6 Melez Prens Altyazılı izle (2009)
Tüm Bilgiler
Harry Potter 6 Melez Prens Altyazılı izle (2009) Aile Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Harry Potter 6 Melez Prens izle, 2009 Warner Bros yapımı filmi Türkçe dublaj & altyazı ve 1080p kalitesinde full hd izleyin. 2002 yılında hayatımıza giren ve tam bir sinema efsanesi olarak anılan seri devam filmleri ile izleyicisini büyülü bir serüvene çıkarıyor. Harry Potter 6 isimli Melez Prens filmi 2009 yılında vizyona girdi. İlk filmde ailesini trajik bir araba kazasında kaybeden Harry çok sevmediği teyzesinin yanında yaşamaya başlar. Teyzesi de Harry’e karşı sert ve kötü davranır. Ancak Harry büyüdükçe yeteneklerinin farkına varır. Ve Hogwarts büyücülük okuluna davet edilmesi ile hikâye başlar. Altıncı filmde ise Harry’nin Hogwarts’daki 6. Yılını yaşamaktadır. Yıllar boyunca başından sayısız olay geçmiş ve kendisini büyü konusunda çok geliştirmiştir. Okulun derinliklerinde melez prense ait bir kitap bulması ile kendisini bambaşka bir maceranın içinde bulur. Melez prens mitini araştırmak için maceraya atılan Harry ve arkadaşları bu defa önceki düşmanlarının aksine çok farklı ve zorlu düşmanlar ile karşılaşacaklardır. Bu savaşlar sonunda kazandıkları tecrübelerin ise düşmanları Voldemort ile yapacakları savaşta kendilerine büyük faydası dokunacaktır. Birbirinden güzel 8 filmden oluşan seri sinema tarihinin uzun yıllarına damga vurdu.Aynı isimli fantastik kitaptan sinemaya uyarlanan film dünya çapında büyük bir hayran kitlesine kavuştu. İlk kez vizyona girdiği 2002 yılında büyük başarı elde eden film devam eden serinin her bir filmi ile kendi rekorunu kırmayı başardı. Filmin bilinirliği arttıkça kitaplar da dünya üzerinde satış rekorları kırmaya başladı. İlk filmin yönetmen koltuğunda Chris Columbus otururken seri boyunca yönetmen konusunda tam bir devamlılık sağlanamadı. Harry Potter 6 filminin yönetmen koltuğunda ise David Yates oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise tam bir istikrar söz konusu. Özellikle başrol oyuncuları ile çocuk yaşta tanıştık ve ilerleyen filmler ile bizler gibi onlarında da büyüdüklerini gördük. Harry rolünü üstlenen Daniel Radcliffe’nin bu film neredeyse ilk rollerinden biriydi. Neredeyse çocuk yaşlarda hayatımıza giren Daniel artık orta yaşlı bir aktör ve yapımcı olarak hayatını devam ettiriyor. Rupert Grint ve Emma Watson da neredeyse ilk oyunculuk deneyimlerini bu seri ile elde ettiler ve dünya çapında bir üne sahip oldular. Özellikle Emma Watson bu film sonrasında ününe ün katarak oyunculuk hayatına devam etmektedir.
 • 2009
 • ABD,United Kingdom
 • 720P
 • IMDb 7.6
 • 20
 • 0
Yüzüklerin Efendisi 2: iki Kule izle – Türkçe Dublaj & 1080P
Tüm Bilgiler
Yüzüklerin Efendisi 2: iki Kule izle – Türkçe Dublaj & 1080P Fantastik Filmleri izle, İmdb 7+ Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Yüzüklerin Efendisi 2 İki kule izle, tüm dünyada başlayan savaş orglar ile insanlar arasında geçmektedir. Yüzüklerin efendisi Türkçe dublaj izle. Dünya üzerinde en çok okunan kitaplardan biri olan Yüzüklerin Efendisi serisinin sinema uyarlamasının ilk filmi 2001 yılında seyirci ile buluştu. İlk filmin vizyona girmesinden bir yıl sonra Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule seyirci ile buluştu. İlk filmde yüzüğü taşımak için yola çıkan kardeşlik Moria’da Saruman’ı kaybettikten sonra olaylar gelişmiştir. Nehir yolunda orkların saldırısı sonucunda dağılan kardeşlikten Sam ve Frodo Mordor diyarına doğru yol alırken diğerleri ile Marry ve Pippin’i orkların elinden kurtarmak için takibe başlamışlardır. İkinci filmde Frodo ve Sam ilk defa Smeagol ile tanışarak onu kendilerini Mordora götürmesi için rehber tayin etmişlerdir. Diğer taraftan kötü güçlerin yanına geçen büyük büyücü Saruman ürettiği güçlü orklar ile iki büyük insan krallığından biri olan Rohan’a saldırmaya hazırlanmaktadır. Rohan krallığını bu saldırıya karşı uyarak kişi ise kimsenin beklemediği biri olacaktır. Daha sonra saldırıyı savunmak için halkı ile birlikte miğfer dibi kalesine sığınan Kral Teoden destansı orklara karşı destansı bir mücadele verecektir. Savaş sonrasında ise artık dünya hiç beklenmedik şekilde değişecek ve umutlar yeniden yüzük taşıyıcısına bağlanacaktır.Destansı ve gerçekçi sahneleri ile sinema tarihinin en güzel savaş sahnesi olarak anılan miğfer dibi savaşının çekilmesinin üzerinden 20 yıl geçmesine rağmen kalitesinin yanına yaklaşabilen bile olmamıştır. Diğer savaş filmi yönetmenleri için bir kıstas haline gelen bu savaş ile serinin kalitesi bir kere daha gözler önüne serilmiştir. Başrollerinde Elijah Wood, Sean Astin ve Viggo Mortensen gibi isimlerin yer aldığı film yaklaşık 280 günde çekildi. Çekimleri Yeni Zelanda’da tamamlanan yapım dünya çapında büyük bir gişe başarısı elde etti. Tüm zamanların en çok izlenen 18. filmi olarak listelerde yerini aldı. Yüzüklerin Efendisi 2 çoğu eleştirmen tarafından serinin en güzel filmi olarak seçildi ve 2 Oscar ödülü ile başarısını taçlandırdı. Yönetmen koltuğunda oturan Peter Jackson Yüzüklerin Efendisi üçlemesi ile büyük başarı elde etti ve dünya çapında büyük bir üne sahip oldu. Film süresi çok uzun olduğu için bazı sahneler sinema gösterimi için kesilmek zorunda kaldı. Sahnelerin kesilmediği şekli ile yapım 2003 yılında yeniden piyasaya sürüldü.
 • 2002
 • ABD,New Zealand
 • 720P
 • IMDb 8.7
 • 54
 • 0
Herkül Özgürlük Savaşçısı izle (Türkçe Dublaj – 2014)
Tüm Bilgiler
Herkül Özgürlük Savaşçısı izle (Türkçe Dublaj – 2014) Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
HerkülHerkül Özgürlük Savaşçısı izle, 2014 yapımı savaş filmi yarı Tanrı olan herkül'ün hikayesini anlatmaktadır filmi tek parça Türkçe dublaj izleyin. Yunan Mitolojisi’nin en tanınan kahramanlarından olan Herkül Özgürlük Savaşçısı filmi ile beyaz perde ile buluştu. Dwayne Johnnson’ın başrolünde yer aldığı yapım bu birçok mitolojide yer alan kahramanın epik hayatını anlatmakta. Aksiyon filmlerinin yıldızı olan Dwayne Johnson güçlü ve karakterli bir kahraman olan Herkül’ü canlandırıyor. Aksiyon ve heyecan dolu filmlerindeki performanslarıyla tanınan aktör aynı zamanda eski bir güreşçi olması bebeiyle ringlerden dolayı da çok sevilen isimlerden. Yapılı vücudu ve atletik yapısı ile aksiyon dolu sahneleri başarı ile çekerek filmi daha etkili hale getirmeyi başarıyor. 2020 yılının en çok kazanan aktörü olan Johnson güreş yaptığı dönemdeki lakabı olan The Rock adıyla tüm dünya tarafından tanınmakta. Ayrıca başarılı aktör güreşçi kariyerinin yanında Hızlı ve Öfkeli serisindeki rolü ile geniş kitlelerce tanınarak serinin en sevilen isimlerinden biri olmuştur. Karayip Korsanları, American Gods ve John Wick yapımları ile tanınan komedyen ve aktör Ian McShane ise başrolde yer alan ünlü isimlerden birisi.Brett Rather’in yönetmenliğini üstlendiği yapım 2014 yılında vizyona girmişti. Yunan Mitolojisi’nde Herkül, Herakles adıyla bilinmektedir. Roma Mitolojisinde Herkül adıyla anılan bu yarı tanrı Zeus’un oğludur. Güçlü ve kuvvetli oluşuyla nam salmıştır. Filmde Herkül geçmişi geride bırakarak paralı askerlik yaparak yaşamaktadır. Bu düzen kendisinin kapasitesindeki biri için oldukça acınası gelmeye başlamıştır. Bunun üzerine karşısına bir fırsat çıkar. Thrace adındaki bir kral kendisinden iş birliği yapmasını isteyecektir. Çok güçlü ve asırlardır yenilemeyen bir tanrıya karşı galip gelmesini Herkül’den ister. Gücü ile nam salan kahramanımız için bile kolay lokma olmayacak bu kişi ile savaşı birçok olaya sebep olur. Hayatı pahasına savaşan kahramanımız bununla birlikte birçok tuzakla karşılaşacaktır. Bu tanrı korkunç ve acımasız olmasının yanı sıra Herkül’ü kaçınılmaz kaderi ile buluşturur. Mitolojisinin savaşçı kahramanlarından olan Herkül birçok film ile gösterilerek defalarca izleyici ile buluştu. Bununla birlikte bu ilgi çekici mitolojik hikâye farklı uyarlamalar ile izleyiciyi etkilemeye başardı. Bunlardan biri olan yapım ekranlarda sık sık gösterilmekte ve izleyici tarafından ilgiyle karşılanmaktadır.
 • 2014
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.0
 • 48
 • 0
Karayip Korsanları 1 izle – Siyah İnci’nin Laneti
Tüm Bilgiler
Karayip Korsanları 1 izle – Siyah İnci’nin Laneti Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
KARAYİP KORSANLARI: SİYAH İNCİNİN LANETİKorsanlara ilgi duyan küçük bir kız olan Elizabeth, suyun üzerinde bir çocuk görür, hayatını kurtarırlar. Sorumluluğunu Elizabeth’e verirler. Çocuğun korsan madalyonunu görür, alır ve kimseye söylemez. Bu sayede Will Turner ile tanışmış olur. Ve yıllar geçer, büyürler ve birbirlerine gizliden gizliye aşıktırlar. Ama kızın babası onu Amiral James Norrigton ile evlendirmek ister. Demirci çırağı olan Will kıza sevdiğini söylemez. Elizabeth amiralle konuşurken suya düşer ve bu sayede Jack Sparrow ile karşılaşır. Jack onu sudan çıkartır ve hayatını kurtarır. Fakat Elizabeth’in babası Jack’i bileğindeki izin tanır ve korsan olması nedeniyle öldürme emri çıkartır. Jack kaçar ve köyün içindeki bir demirci dükkanında saklanmayı planlar, Will’le tanışana dek. Will de “Karşımabir korsan çıkarsa onu öldürebilmek için günde 3 saat kılıç çalışırım “ cümlelerinden anlarız.Kısa ve ikisiiçin de yetenek gerektiren kılıç dövüşünden sonra Jack yakalanır. Fakat oradan da Elizabeh’i kullanarak kaçar.Siyah inci herkesin duyduğu fakat efsane sandığı hızına yetişilemeyen bir korsan gemisidir. Şehre baskın düzenlenir.Barbossa’nın kaptanı olduğu lanetli geminin korsanları Elizabeth’i kaçırırlar ve Barbossa’ ya götürürler. Demirci Will korsanımızdan kızı bulmak ,için yardım istemeye gider. Jack ve Will çaldıkları gemiyle maceraya atılırlar. Jack siyah inciyialmayı hedefler ve tayfa toplamaya başlar.Yakışıklılığı, oyunculuğu ve esprileriyle gönüllere taht kuran Jhonny Depp’in başrolünde olduğu 2003 yapımlı filmde; Elizabeth Swann’ ı Keira Knightley, Demircimiz Will’ i yüzüklerin efendisinden de hayran olduğumuz Orlando Bloom, Lanetli kaptanımız Barbossa’yı Geoffrey Rush canlandırmaktadır.
 • 2011
 • ABD,United Kingdom
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 51
 • 0
Aquaman izle Türkçe Dublaj Tek Parça (2018)
Tüm Bilgiler
Aquaman izle Türkçe Dublaj Tek Parça (2018) Bilim Kurgu Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Sualtı Krallığı Atlantis’in kraliçesi Atlanna’nın bir deniz feneri gözcüsüne aşık olması sonucu dünyaya gelen Arthur Curry, yaşamını insanların içinde sürdürmektedir ve zaman içerisinde Atlantis’in tek gerçek varisi olduğunu öğrenir. Fakat Aquaman’in üvey kardeşi Prens Orm, doğum sırasına göre hakkı olmayan Atlantis tahtına göz dikmiştir. Arthur, annesinden kalan mirasa sahip çıkarak hem tahtın sahibi olmalı hem de kötülüklerle savaşmalıdır.
 • 2018
 • ABD,Avusturalya
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 91
 • 0
Thor 1 Tek Parça Full Türkçe Dublaj izle (Asgardlılar)
Tüm Bilgiler
Thor 1 Tek Parça Full Türkçe Dublaj izle (Asgardlılar) Bilim Kurgu Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
THOR 1 (ASGARDLILAR) TÜRKÇE DUBLAJ FULL HDThor filmi Asgard’ın veliahtı olan kişinin taht kazandıktan sonra süper kahraman olma öyküsünü oldukça değişik bir şekilde anlatıyor. Marvel’in uzun süredir yapılması beklenen süper kahramanları arasında yer alan Thor, düşüncesiz hareketleri yüzünden babası tarafından özel güçleri alınmış çekicinden men edilerek dünyaya sürgün edilmiştir. Bir anda psikolojik olarak kendini hazır hissetmediği hiç bilmediği bir yere sürgün edilen Thor insanlarla bir arada yaşamaya mahkum bırakılmıştır. Thor dünya içerisinde mitolojik kahraman olarak anılmaktadır. Bir grup inana kendisinin Thor olduğunu söylediğinde verdikleri tepkiler Thor’u sinirlendirmiştir. Kendi dünyasındaki en güçlü ve en kötü kişi dünyayı ele geçime planları yapınca Thor’da dünyayı koruma planları yapmaya başlar. Ama en büyük gücü olan çekici yanında yoktur. Çekicinin yanında olmaması olayların daha değişik ilerlemesine yol açar. İl serisi sinemalarda büyük bir gişe patlamasına sebep olmuştur. 2013 yılında serinin 2. Filmi vizyona girmiştir 2. Serisinde de dünya üzerindeki mücadelesi devam etmiştir.Thor 2. Serisinde Dark Elves ile bir kapışmaya girecektir. Dark Elves evrenin en karanlık gücü olan Malekith tarafından yönetiliyordur. Bu gücün amacı da evrene tekrardan karanlığa gömülerek sonsuz bir güç elde etmektir. Thor gireceği bu mücadelede başta dünya olmak üzere yaşadığı evreni de düşmanlardan kurtarmak durumunda kalacaktır. Gireceği bu savaşta bazı şeylerden vazgeçmek zorunda kalan Thor dünyalı dostlarından da bir takım destekler almak durumunda kalacaklardır. Serinin üçüncü filmi ise 2017 yılında vizyona girmiştir. Bu seride de Thor Nors kıyafetiyle mücadele etmek zorunda kalacaktır. 3 seride de Thor hem halkı hem de evreni korumak için eski müttefiki olan hulk ile ölümcül bir mücadeleye girecektir.Thor 1 izle filmi ile yorumlarınızla maksakfilm'e destek olabilirsiniz.
 • 2011
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 101
 • 0
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Türkçe Dublaj full izle
Tüm Bilgiler
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Türkçe Dublaj full izle Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı Full HDKarayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı izle, Jack Sparrow ve kara inci önderliğinde Salazar'a açılan deniz savaşı hikayesini full hd türkçe izleyin. Yıllar geçmiş ve Will Turner’ın oğlubüyümüştür. Henry babasının üzerindeki laneti kaldırmak için Kaptan Jacks Sparrow u bulmak zorunda olduğunu anlamıştır. Kaptan Jack Sparrow ise karayiplerde bir adada soygun gerçekleştirmekle meşguldür ama soygun başarısız olmuştur. Jack’in tayfası artık ona güvenmez ve hepsi Jack ile işbirliği yapmaktan vazgeçer.Kaptan Jack bunalıma girmiştir ve pusulasını bir şişe Rom’a karşı takas etmiştir.Bu pusulaya ihanetin bedelini ise Katan Salazar verecektir. Yılla önce kaptan Jack ve salazar’n yolları kesişmiştir Jack ona bir oyun oynayarak şeytan üçgenine sürüklemiş ve orada hapsetmiştir. Salazar intikam almak için dönecektir. Henry’de salazarın saldırdığı gemiden sağ çıkmış ve salazardan aldığı mesajla Jack’i bulmak için yola koyulmuştur. Bakalım Salazar kaptan Jack Sparrow’dan intikamını alabilecek mi? Oyuncu kadrosunda, başrol oyuncularından Jhonny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Javier Bardem, Brenton Thwaites yer alıyor. Macera, fantastik, ve aksiyon türündeki ABD yapımı Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı 2 saat 9 dakika sürmektedir.
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.6
 • 97
 • 0
Alacakaranlık 2 Yeni Ay Full izle Türkçe Dublaj (2009)
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 2 Yeni Ay Full izle Türkçe Dublaj (2009) Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay (Twilight)Serinin 2. bölümünde vampirler bölgelerini korumak için kendi aralarında savaşmaya başlayacaktır. Tamda bu sahneleri izlerken büyük bir şov ile kurtadamlar filme girecek ve renk katacaktır. Bella'nın çocukluk aşkı olan Jacob yeni bir kurtadam üyesi olarak vampirlere karşı savaşacaktır. Geçmişten gelen bir savaş ile günümüze kadar devam eden kurtlar ve vampirlerin savaşı bir antlaşma ile son bulmuştur.Antlaşmada hiçbir ırk diğerinin bölgesini ihlal etmeyecek ve orada avlanmayacaktır. Fakat yenidoğan vampirlerin bu kuraldan haberi olmadğını için ihlal oluşacak ve ortalık kızışacak. Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay (Twilight 2) bölümünde savaş ve dram dolu sahneler sizleri bekliyor. Türkçe dublaj HD kalitede izlemek için sayfamız üzerinden "yeni ay" araması yapabilir dilerseniz kategorilerden bulabilirsiniz.Alacakaranlık KonusuHer şey Bella Swan’ın Forks Washington’a taşınmasıyla başlayacaktır. Henüz 17 yaşında olan Bella Swan annesinin farklı bir adamla evlenmesi üzerine babasının yanına gidecektir. Bella Swan’ın geldiği kasaba oldukça küçük bir kasabadır. Burada Edward Cullen ile tanışan kahramanımızı bu tanışma sonrasında farklı olaylara tanık olacaktır. Neden mi? Çünkü tanıştığı bu yeni arkadaşı esasında bir vampirdir. Üstelik yüz sekiz yaşındaki bu vampir okulda öğrenci kılığındadır. Zaman içerisinde Bella bu gizemli arkadaşa ilgi duymaya başlayacaktır.Edward Cullen de Bella’ya karşı boş değildir. Durum böyle olunca her ikisi de birbirlerine aşık olacaklardır. Ancak her şey 3 göçebe vampirlerin tekrar kasabaya gelmeleriyle alt üst olur. Artık Bella’nın hayatı da ciddi anamda risk altındadır. Tabi ki bu aşamadan sonra artık Edward sevdiği Bella’yı kurtarmak için yoğun bir çabanın içerisinde yer alacaktır. Olaylar ise bu aşamanda sonra bambaşka bir hal alacaktır.Alacakaranlık Oyuncuları Kristen Stewart; Bella Swan rolünde oynamaktadır Robert Pattinson; Edward Cullen rolünde oynamaktadır Peter Facinelli, Carlisle Cullen: rolünde oynamaktadır Elizabeth Reaser, Esme Cullen rolünde oynamaktadır Ashley Greene; Alice Cullen rolünde oynamaktadır
 • 2009
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 4.7
 • 330
 • 1
Alacakaranlık (Twilight) 2008 izle
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık (Twilight) 2008 izle Dram Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık - TwilightYüzyıllardır içimizde olan bir vampir ailesinin hikayesini anlatmaktadır. Ailenin genç yakışıklı ve dinamik oğlu Edward ile henüz bir fani normal sıradan bir insan olan Bella arasında geçen imkansız aşkı konu etmektedir. İnsanlardan çok üstün yetenekleri ve güçleri olan vampirlerin temel besinleri kandır. Fakat bazı aileler kendilerini vejeteryan olarak tanımlayıp sadece hayvan kanı ile beslenmektedir. Collon ailesi işte o vejeteryanların önde gelen isimlerinden olup kesinlikle insanlara zarar vermezler. Dünyada pek çok vampir olduğu sadece diğer vampirler tarafından bilinir ve bu durum insanlardan saklanır.Herkesin güvenli için bu bilgi sır gibi saklanmalı aksi takdirde tüm insanlar kan emicilere savaş açabilir. Belli bir olduğu eriştiklerinde yaşlanmayı bırakan vücut sürekli aynı kalmaktadır. Bu özellikleri onları yerleşik bir hayattan uzak tutmuş ve sürekli göçebe bir hayata zorlamıştır. Alacakaranlık 1 (Twilight) filminindeki Edward Collon ve Bella Swan'ın inanılmaz aşkını izlemek için maksatfilm adresimizi ziyaret etmeniz önemlidir. Türkçe dublaj filmlerin adresinde alacakaranlık serisi ücretsiz izleyebilirsiniz.Alacakaranlık Film izleÖzgün ismi Twilight olan Alacakaranlık filmi, 2005 yılı itibariyle yayınlanan aynı isimli bir romandan uyarlanmıştır. 2008 yılı itibariye seyirciyle buluşan Alacakaranlık filmi, etkili bir Amerikan filmi olarak karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Catherine Hardwicke’in yaptığı filmin, oldukça sürükleyici bir öyküsünün bulunduğunu ifade etmek mümkün oluyor. İlk olarak Summit Entertainment tarafından geliştirilen Alacakaranlık filminin tamamlayıcı ise Melissa Rosenberg oldu. WGA grevi öncesinde kasın 2007 yılı itibariyle senaryosu tamamlanan Alacakaranlık filmi; 2008’de de çekilmeye başlanmıştır.2008 yılının kış ve ilkbahar aylarında çekimi devam eden filmin çekimleri Oregon’da yapılmıştır. Filmin vizyona giriş tarihi ise tam olarak 21 Kasım 2008’dir. Kuzey Amerika’da vizyona giren Alacakaranlık filmi oldukça beğeni toplamayı başarmış olan bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Vizyona girdiği ilk gün itibariyle 35 buçuk milyon dolar hasılat elde etmeyi başaran film, müzikleriyle de büyük bir beğeni toplamayı başardı.
 • 2008
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.2
 • 97
 • 0
Mortal Türkçe Dublaj izle (2020)
Tüm Bilgiler
Mortal Türkçe Dublaj izle (2020) Aksiyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Mortal izle, Farklı özelliklerini keşfetmek için iş başına koyulan Eric psikolojik nedenlerden ötürü katil olup yargılanacaktır.Monoton bir hayat yaşayan Eric sıradan bir gün kafasına takılan bir problemi çözmek ister. Yeteneklerini keşfetmek içi farklı yöntemler denerken kendini psikolojik bir çıkmaza sokacaktır. Durum böyleyken sebepsiz yere bir adam öldüren Eric katil olmuş ve polis tarafından aranmaya başlamıştır. Cinayetin ardından bir süre saklanmayı başaran Eric sonunda yakalanmış ve sorgusa ifadelerine başvurulmuştur. Sorgulamaya dahil olan Chistirine iyi bir psikolog olup Eric'e ilgi duymaya başlamış ve onu bu durumdan kurtarmak için mahkeme hazırlıklarını tamamlamaya çalışmıştır. Mortal filmi sitemiz üzerinden Full Hd ve 1080p görüntü kalitesiyle izleyin
 • 2020
 • ABD,Norway,United Kingdom
 • 720P
 • IMDb 5.7
 • 391
 • 0
Gizli Bahçe (The Secret Garden) izle 2020
Tüm Bilgiler
Gizli Bahçe (The Secret Garden) izle 2020 Aile Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Henüz 10 yaşlarında olan Mary Lennox ufak bir kız çocuğudur. Annesi ve babasının ölümünden sonra İngiltere'de amcasının yanına gönderilir. Kuzeni Colin ve diğer 2 arkadaşı ile birlikte Misselthwaite evlerinin etrafındaki mucizevi bir bahçeye adım adım yaklaşırlar...
 • 2020
 • France,United Kingdom
 • 720P
 • IMDb 5.4
 • 246
 • 0
Bilim kurgu severler için Fantastik Filmleri izle hd ve sansürzü vizyon filmerini full hd izle. Yerli ve yabancı fantastik film listesi.