Ben Efsaneyim izle
Tüm Bilgiler
Ben Efsaneyim izle Bilim Kurgu Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Ben Efsaneyim Hd Film İzle Maksatfilm.com’daBen Efsaneyim Bir salgın, dünyanın değişimi ve yalnız kalmış Bir bilim insanı ve asker olan Robert Neville, tüm insanlıga bulaşan virüs ile baş baş kalmıştır Dünya’nın karşılaştığı insanları kan emiciye dönüştüren bu virüs tüm insanlıgı kısa bir zaman içinde yok eder. Robert Neville, son derece bulaşıcı bu virüse karşı bağışıklık kazanmıştır. Robert Neville, Ve Köpegi bu konuda neler başarabilecek.Hd Film Maksatfilm.com’daHd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
 • 720P
 • IMDb 7.2
 • 2
 • 0
Ex Machina izle
Tüm Bilgiler
Ex Machina izle Bilim Kurgu Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Ex Machina Hd Film İzleEx Machina 24 yaşındaki Caleb, dünyanın önemli teknoloji şirketinde çalışırken diğer taraftan şirketin CEO su Nathan ise insanlardan uzak bir yeraltı evinde yaşamaktadır. Bir yarışma düzenlenir ve bu yarışmada Calep kazanan olur ama onu bekleyen zorluklardan habersizdir. Yapay zeka robotu Ava ile tanışan Calep, onunla ilişki kurmak adına Şirketin CEO su Nathan tarafından deneyine katılması istenmektedir. Herşey orada başlar.Hd Film Maksatfilm.com’daHd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 6
 • 0
Bloodshot Durdurulamaz Güç
Tüm Bilgiler
Bloodshot Durdurulamaz Güç 2020 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Bloodshot Durdurulamaz Güç  Hd Film İzleBloodshot durdurulamaz güç Ray Garrison ve eşinin öldürülmesiyle başlayan günümüzün ileri teknolojisi nanoteknoloji kullanılarak bilim insanları tarafından Ray Durdurulamaz Güç olarak hayata geri döndürülüyor. Geri döndürülen Ray üst düzey kişileri öldürmek için programlandırılıyor. Bu sırada Ray geçmişi hakkında kabuslar görüyor. Eşinin ve kendisinin nasıl öldürüldüğüne dair biraz daha öğrenmeye başlayınca Ray durdurulamaz güç haline geliyor. Ray ve eşinin cinayetini adım adım çözülüyor.Bloodshot Durdurulamaz Güç Hd Film Maksatfilm.com’daHd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
 • 720P
 • IMDb 5.6
 • 7
 • 0
The Circle (Çember) Full izle (2007)
Tüm Bilgiler
The Circle (Çember) Full izle (2007) Bilim Kurgu Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
THE CIRCLE – ÇEMBERThe Circle – Çember izle, Günümüzdeki internet şirketleri bundan daha iyi anlatılamazdı. Dave Eggers romanından ilham alınarak yapılmıştır. IMDB puanı : 5,3. Full HD The Circle – çember izle.Normal hayatına normal bir şekilde devam eden genç bir kız olan Mae (Emma Watson) sıkıcı bir çağrı merkezinde çalışmaktadır. Arkadaşı Annie sayesinde çok büyük bir şirketten iş teklifi alır. Bu teklif hayatını değiştirecektir. The Circle – çember günümüzdeki internet şirketlerinden birini anlattığını hemen fark edeceksiniz. Circle dünyanın en büyük sosyal ağına sahiptir. Düşünün ki her anınız kameraya alınıyor; evde, sokakta, yatakta biri sizi sürekli gözetliyor. Mae ilk başlarda insanlık için çok faydasını gördüğü çalışma hayatına sunduğu şartlarla hayran kalsa da bu çok ta uzun sürmeyecektir. Her güzel şey gibi bu da bir gün bitecek, Mae insanların her şeyini, her anını, yaptığı işleri herkesle paylaşmak ister. Özel hayatı tamamen silmek ister ve insanları buna şahit eder. En kişisel bilgilerin bile saklanmasının suç olduğunu savunur.Aslında hayatımıza bizim isteğimizle dahil ettiğimiz de bu değil mi? Burada yazarken bile ne kadar doğru olduğunu hissettiriyor. Gerçekten kendi hatalarımızı da bulduğumuz bir film olmuş.
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.3
 • 59
 • 0
Hayat – Life Türkçe Dublaj izle (Uzay Filmi)
Tüm Bilgiler
Hayat – Life Türkçe Dublaj izle (Uzay Filmi) Bilim Kurgu Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Life izle, Uluslararası uzay istasyonunda geçen Life 2017 yılında vizyona girmiştir. İzleyicilerden tam not alan life başarılı kadrosuyla dikkat çekmektedir. Life Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.Uluslararası bir uzay istasyonunda insanlık tarihinde çığır açacak 6 kişi bir keşfin eşiğindedir. Bu ekip Mars’ta hayat olduğuna dair ipuçları bulur. Araştırmalar ilerledikçe hiç beklenmedik sonuçlar ortaya çıkmaya başlar çünkü buldukları bu hayat formu kimsenin tahmin edemeyeceği kadar zekidir.Cansız bir yaprak parçasını andıran uzaylı hücresini deney için gemide muhafaza ediliyor, tabi ki hücre canlanıyor, bu masum hücremiz pek te masum olmayacak tabi ki. Ama ekibimiz çok iyi bir iş çıkardıkları için mutludurlar. Hatta bu hücreye şefkatle bağlanırlar. Tek hücreli, zararsız gibi görünen bu organizma hızla büyüyerek sadece beslenmeyi amaçlayan bir canavara dönüşmektedir. Tabi ki ona şefkatle bağlanan ekibimiz onu öldürmekte kararsızdır.Hayat filmi yönetmenliğini Daniel Espinosa’nın yaptığı korku gerilim bilim kurgu türündeki filmde başrolleri Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds, Hiroyuki Sanada, Ariyon Bakare ve Olga Dykhovichnaya paylaşmaktadır.
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.6
 • 70
 • 0
Matrix 1 Full izle (Neo)
Tüm Bilgiler
Matrix 1 Full izle (Neo) Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
MatrixBilinen en özel yapıtlar arasında bulunan Matrix 1 oldukça popüler bir filmdir. 1999 yapımı olan film günümüzde hala izlenme rekorları kırmaktadır. Aksiyon ve bilim kurgu senaryosu ile izleyenleri etkilemeyi başarmıştır. Yaklaşık 2 saat 30 dakika süren yapıt herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır. Heyecanlı sahneler izleyicileri etkilemeyi başarmıştır.Özel bilim kurgu yapıtı olan bu film, Whachowski kardeşlerin yapımcılığını üstlenmiştir. 1999 yılında izlenenler arasında yerini almıştır. Lily Wachowski ve Lana Wachowski tarafından yönetmenliği yapılmıştır. The Matrix olarak bilinen film izleyicileri etkilemeyi başarmıştır. Rüyaların hapsolduğu ve gerçeğin uzakta olduğu yapıt farklı bir serüvene yer vermektedir.Matrix Filmi Konusu Ve OyuncularıRüyanın ve gerçeğin arasında kalan Matrix 1 izleyiciler tarafından çok beğenilmiştir. Bilgisayar programcılığı ile uğraşan Thomas Anderson ayrıca hacker olarak bilinmektedir. Kafasını karıştıran siyah gözlüklü ve elbiseli adamların peşine takılmıştır. Artık Dünya onun için tamamen farklı olacaktır. Trinity ve Morpheus ile beraber esrarengiz bir gruba dahil olacaktır.İzleyicilerin sürekli izlediği bu yapıt özel oyuncuları ile heyecanlı bir serüven olmayı başarmıştır. ABD üzerinde çekişen film 3 Eylül 1999 yılında vizyona girmiştir. Başrolde Keanu Reeves yer almaktadır. Laurence Fishnurne, Hugo Weaving, Marcus Chong, Matt Doran, Belinda Mcclory, Julian Arahanga , Gloria Foster oyuncular arasında yer almaktadır. Matrix filmi dövüş sanatlarını, aksiyon ve bilim kurgu içeriği ile izleyicilere sunmaktadır.
 • 1999
 • ABD,Avusturalya
 • 720P
 • IMDb 8.7
 • 84
 • 0
Bird Box 720p Full izle (Netflix)
Tüm Bilgiler
Bird Box 720p Full izle (Netflix) Bilim Kurgu Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Bird Box2018 yapımı korku yapımı ile Bird Box izleyenleri derinden etkilemeyi başarmıştır. 1 saat 57 dakika boyunca süren film korku severlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Susanne Bier tarafından yönetmenliği yapılan film oldukça popülerdir. Gerilim ve korku severlerin tercihi olan bu film büyük beğeni toplamıştır.İngilizce dilden çevrilen film kadın ve çocuklarının hikayelerini ele almıştır. Eziyet gören kadın ve çocukların yaşam savaşları oldukça ilgi çekicidir. Terkedilmiş bir evde yaşayan aile zor bir yaşantıdan geçecektir. Her şeyi düzene sokmak isteyen Molarie çocuklarını alıp gitme kararı almıştır. Yolculuğa çıkmak oldukça tehlikeli olacaktır. Yolculuk boyunca gözlerinin kapalı olması gerekmektedir.Bird Box Konusu Ve OyuncularıZorlu yaşantının farklı bir şekilde anlatıldığı Bird Box sıra dışı bir filmdir. Malorie ve çocuklarının yaşantılarının heyecanlı olarak ele alındığı film izleyicilerin beğenisini toplamayı başarmıştır. Anne ve iki çocukların peşine takılan esrarengiz tehlike onların başına neler getirecekti. Romandan uyarlanan film akıcı ve heyecanlı duyguları ta yansıyacaktır. Sandra Bullock özel rolü ile Malorie’yi oynamaktadır.Trevante Rhodes ise Tom karakteri ile filmde yer almaktadır. Sarah Paulson ise Shannon karakterini canlandırmıştır. John Malkovich esrarengiz Douglas rolü ile karşımıza çıkmaktadır. Jacki Weaver ise Cheryl rolü ile karşımıza çıkmaktadır. Heyecanlı ve korku yaşatan sahneler ile büyük oranda beğeni toplamıştır. Beyaz perdede yerini alan özel bir yapıttır.
 • 2018
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.6
 • 68
 • 0
Proxima HD Film izle (2019)
Tüm Bilgiler
Proxima HD Film izle (2019) Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Proxima izle, 2019 yapımı olan Fransız filmi Toronto uluslararası film festivalinde platform ödülüne layık görüldü. Fransa tarafından Oscar’da en iyi uluslararası film adayı olarak seçilmişti. Proxima filmini Full HD izleyebilirsiniz.Fransa ve Almanya ortak yapımı aksiyon dram türünde olan bu filmin yönetmenliğini Alice Winocour üstlenirken başrolleri Eva Green, Zélie Boulant, Matt Dillon paylaşmaktalar. IMDB’den 6,4 almış olan proxima; astronot Sarah’ın yaşadığı manevi zorlukları anlatıyor. Tek başına bir kız evladı büyütmek, çalışmak ve ona yeterince zaman ayıramamanın verdiği üzüntüyle mücadele ederken bir de bir yıllık bir görev için uzaya gönderilmek istenir. Kızından ayrı bir yıl. Bir Mars görevi için bir araya getirilen Amerika’dan, Almanya’dan ve rusya’dan deneyimli astronotların olduğu bir ekibe Fransa’dan dahiledilen tek kadın olarak dikkat çeker Sarah.Tüm manevi, annelik duygularımızı ortaya çıkaracak kurgusal bir çalışma ortaya koyuyor. 45. Cesar ödüllerinde en iyi kadın oyuncu adayı olan Eva Green bu filmde bizleri de hem cesaretlendirdi hem de duygulandırdı.
 • 2019
 • France,Germany
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 91
 • 0
Venom: Zehirli Öfke izle – 1080p Full HD
Tüm Bilgiler
Venom: Zehirli Öfke izle – 1080p Full HD Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Venom Full HD FilmSon zamanların en iyi yapıtları arasında yer alan Venom oldukça ilgi çekicidir. Eddie Brock’un hayatını anlatan yapıt sıra dışı bir hikayeyi izleyicilere sunmaktadır. Eddie Brock alanında oldukça iyi olan bir muhabirdir. Yönetmenliğini Roben Fleischer’in yaptığı film herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır. 5 Ekim 2018 tarihinde izleyiciler ile buluşan film özel bir senaryo sunmaktadır.Eddie Brock takıntılı bir muhabir olarak hayatına devam etmektedir. Her şey normal giderken sevgilisinin çalıştığı şirketin patronu enteresan gelmeye başlar. Eddie Brock geniş araştırmalar yaparak tuhaf uzaylılara rastlar. Adrenalin ile yaşamını sürdüren bu canlılar sevgilisinin şirketinin eline geçmiştir. Şirket bu canlıları farklı deneyler ile insanlar üzerinde kullanmaya başlayacaktır.Venom Filmi Konusu Ve OyuncularıSıra dışı hikâyenin sürdüğü başyapıt heyecanlı sahneleri ile herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. İzleyicilerin üzerinde heyecan ve merak uyandıran bir filmdir. Eddie Brock heyecanlı serüvenin başrolünü üstlenmektedir. Venom organizmalarının deneyine maruz kalarak, hayatına başka şekilde devam edecektir. Bu çıkmaz durumun içinden kurtulmaya çalışarak hayatın farklı alanlarında karşımıza çıkacaktır.Araştırdığı şirket bu durumdan huylanarak Eddie'nin peşine adamlarını takacaktır. Eddie koşturmalı ve farklı bir macerada kendini bulacaktır. Filmde Anne Weying rolüyle karışımıza Michelle Williams çıkmaktadır. Eddie Brock karakterini ise Tom hardy canlandırmaktadır. Konusu ve sıra dışı serüveni ile Venom akıcı bir fim olarak karşımıza çıkmaktadır. Eddie Brock ve bir anda değişen ilginç serüvenine ortak olacaksınız.
 • 2018
 • ABD,China
 • 720P
 • IMDb 6.7
 • 146
 • 0
Automata Türkçe Dublaj izle – 2014 – 1080p
Tüm Bilgiler
Automata Türkçe Dublaj izle – 2014 – 1080p Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
AUTOMATAAutomata filmi izle, Antonio Banderas’ın başrolünü üstlendiği bu filmde insanlar ve robotların arasındaki yarışta robotların bir adım öne geçtiği yapay zekânın kendi kurallarını yaratmaya başladığı ilginç bir konuyu ele alan Automata filmini Full HD izleyebilirsiniz.Yıi 2044, dünya üzerinde yaşayan az sayıda insan ve insanlara yardımetmesi için geliştirilen robotlar, dünyayı yeniden inşa etmeye çalışan ROC Corp. Adlı bir robot şirketi Automata Pilgrim 7000’i iki güvenlik protokolüyle yaratır. Bir robot insanlara zarar veremez, iki bir robot kendini veya başka bir robotu değiştiremez. Ancak bu durum polis memuru Sean Wallace’ın (Dylan McDermott) kendisini değiştirdiğini söyleyerek bir robotu yok etmesiyle değişir. Şirket bu olayı kimse duymadan kapanması, aceleyle araştırılması için Jacq Vaucan’ı (Antonio Banderas) göreve atar. Vaucan gizli bir şekilde araştırmalarına başlar ve robotların ikinci protokolü değiştirdiğini fark eder. Bu olayı bildirmek için ROC başkanıyla görüşme ayarlar.İspanya – Bulgaristan ortak yapımı filmde Gabe Ibáñez yönetmenliğinde Antonio Banderas, Birgitte Hjort Sørensen, Dylan McDermott, Robert Forster, Tim McInnerny, Melanie Griffith rol almaktadırlar. Aksiyon, dram bilim kurgu türündeki Automata’nın IMDB puanı : 6,1 dir.
 • 2014
 • Spain
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 194
 • 0
Vivarium izle Türkçe Dublaj 702p
Tüm Bilgiler
Vivarium izle Türkçe Dublaj 702p Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Vivarium izle, Emlakçının bir çifti eve kitlemesiyle başlayan hikayede ikili evde bir çocuğa bakmak zorunda kalacak, filmi türkçe dublaj filmmakinesi izle. Evlilik hazırlıkları sonrasında ev arayışına giren Gemme ile Tom uzun süre sonra karşıları çıkan bir emrakçı tarafında güzel bir eve giderler. Evin odalarını konumunu ve bahçesini oldukça beğenen Gemma bu ev ile gelecek hayalleri kurmaya başlamıştır. Odaları gezerken anidan bir kapı sesi duyarlar ve emrakçının kapıyı kilitleyip evden uzaklaştığını görürler. Mahsur kalan çift kurtulmaya çalışırken birden ağlama sesi duyar ve odanın birinde bebek olduğunu görürler. Tek dertleri evden çıkmak olan ikilinin artık bakması gereken bir bebek vardır. 2019 bilim kurgu türündeki Vivarium filmi 1 saat 39 dakika sürmektedir. 5.9 imdb puanıyla ödüllendirilen film 27 Mart 2020 tarihinde İrlanda'da vizyona girmiştir. Bilet gişesi 123.044 dolar olan sinemada yönetmen koltuğunda Lorcan Finnegan oturmaktadır, maksatfilm iyi seyirler diler.
 • 2019
 • Belgium,Denmark,Ireland
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 128
 • 0
Terminatör 6: Kara Kader izle – Türkçe Dublaj 2019 Film izle
Tüm Bilgiler
Terminatör 6: Kara Kader izle – Türkçe Dublaj 2019 Film izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Efsane serilerden olan yapım ilk defa 1984 yılında izleyici ile buluştu. İlk filmin yönetmenliğini James Cameron’un üstlendiği Terminatör serisi bilim kurgu yapımları arasında en sevilen kült eserlerden. Öyle ki ABD Ulusal Film Arşivi’nce saklanmakta. Terminatör 6 ise önceki devam filmlerini aksine serinin hikayesine dair bir devam niteliği taşımamakta. Hikayenin daha çok parçası olarak yazılan senaryosu ile hayranlarını önceki filmlerin başarısı itibariyle sevindirmiştir. Çünkü hikâyenin çıkmaza girdiği konusunda eleştirilerin odağı olan önceki filmlerin ardından bu iyi bir seçim olarak eleştirmenlerce nitelendirildi. Bunun yanında serinin vazgeçilmez yüzü Arnold Schwarzenergger bu yapımda da başrolde yer alan isim olmakta. Ayrıca bu yapımın bir özelliği de aynı zamanda Deadpool’daki başarısıyla takdir toplayan ünlü isim Tim Miller’ın filmin yönetmenliğini üstleniyor oluşudur. Sarah Conner rolünde görmeye alışık olduğumuz Linda Hamilton ise serinin bu filminde başrolde yer alan isimlerden. Black Mirror dizisinden de tanınan Hamilton Altın Küre adaylığına aday gösterilmiştir. Bunun yanında filmde Mackenzie Davis ve Natalia Reyes gibi yeteneklerde rol almakta.2029 yılında robotlar Dünya’yı ele geçirme planı yapmış ve çok geçmeden harekete geçerek amacını gerçekleştirmeye başlamıştır. Bunun için izlenmesi gereken tek bir adım kalmıştır. O da Sarah Conner isimli bir kadının doğuracağı çocuğu ortadan kaldırmaktır. Çünkü bu çocuk tüm bu planları alt üst edecek kişidir. Terminatör ise bunu gerçekleştirmek için önüne çıkan her şeyi yok edecek acımasız ve duygusuz bir varlık olarak tasarlanmıştır. Serinin bu olay örgüsü ile başladığı yapım 6. filminde Sarah Conner’ın direniş serüvenine odaklanılmış. Dani isimli bir kadın Terminatör tarafından öldürülme tehlikesi altındadır. Hayatı ise Sarah’ın kendisine yardım etmesine bağlıdır. Bu konuda Sarah’nin geçmişte yaşadıkları kendilerine bir çözüm sunacaktır. Rev-9 adındaki üretilen yeni Terminatör ise yıkıcı gücüyle herkesi korkutmakta ve canını tehdit etmektedir. Bu yolda kendilerine Grace isimli bir robot da yardım edecektir. Terminatör 6 hem senaryosu hem yenilenen çekim teknikleri ile izleyicinin beğenisini kazanarak seriye yakışır bir veda filmi olarak nitelendirilmektedir.
 • 2019
 • ABD,China,Hungary,Spain
 • 720P
 • IMDb 6.3
 • 138
 • 0
Limit Yok izle – Türkçe Dublaj 1080p Tek Parça
Tüm Bilgiler
Limit Yok izle – Türkçe Dublaj 1080p Tek Parça Bilim Kurgu Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Limit yok izle, Yasa dışı üretilen bir hap ile adeta bir dahi olan Eddie'nin hayatını Türkçe dublaj & Altyazı 1080p HD izleyin. Limitless ülkemizde vizyona girdiği ismi ile Limit Yok 2011 yılında seyirci ile buluştu. Vizyona girdiği dönemde büyük ses getiren yapım aksiyon ve gerilimi bir arada seyircisine sunuyor. Yapım hayatında dibe çökmek üzere başarısız bir yazar olan Eddie’nin yaşadığı değişimi seyirciye sunuyor. Yazarlık konusunda başarısız olan ve hayatı tepetaklak gitmeye başlayan Eddie, son darbeyi sevgilisinin onu terk etmesi ile yaşar. Aynı gün evine dönerken eskiden tanıdığı bir arkadaşı ile karşılaşması sonucunda ise hayatı hiç ummadığı şekilde değişir.Arkadaşı kahramanımıza beyninin tamamını kullanmasını sağlayan bir hap vermiştir. Hapı kullanma konusunda çekinceleri olsa da hayatta kaybedecek hiçbir şeyi kalmadığını düşünerek ilacı kullanır. Bu hap sayesinde hiç olmadığı kadar zeki, çekici ve ileri görüşlü hale gelen Eddie, neredeyse limitsiz bir zeka gücüne sahip olmuştur. Yazdığı kitaplar milyonlar satarken sokaklarda peşinden insanlar koşmaya başlamıştır. Kahramanımızın tek sorunu ilacın belli bir süre etkili olması ve etkisi geçtiğinde zekâsının artık o kadar da işlevli olmamasıdır. Bunun yanı sıra yapılan araştırmalar ile doktor onaylı olamayan bu hap bir kere kullanıldıktan sonra belli bir süre içilmez ise kişinin ölümüne sebep olmaktadır. Ayrıca hapın sağladığı gücün farkına başkaları da varmış ve Eddie’nin peşine düşmüşlerdir. Hapın getirdiği şöhret ve para ise zamanla yerini tehlike ve korkuya bırakacaktır. Kahramanımız kısa sürede bir bedel ödemeden bu güce sahip olamayacağını anlar.Film Hollywood’un ünlü yönetmenlerinden Neil Burger tarafından çekildi. Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken filmin başrollerinde ise Oscar ödüllü oyuncu Robert De Niro ve dünyaca ünlü aktör Bradley Cooper yer alıyor. Özellikle Baba 2 filmindeki oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan ve pek çok ödül kazanan De Niro son yıllarda kendisini özellikle komedi filmlerine verdi. Yakışıklı oyuncu Bradley Cooper ise Hollywood’un aranan aktörlerinden biri durumunda. Limitless gibi aksiyon filmlerinin yanı sıra Hangover serisi gibi komedi filmlerinde yer alarak usta bir komedi oyuncusu olduğunu kanıtladı. Bir kitaptan sinemaya uyarlanan yapımın aynı zamanda 2015 yılında bir televizyon dizisi de çekilmiştir.
 • 2011
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.4
 • 117
 • 0
Tenet izle Full HD Tek Parça (2020)
Tüm Bilgiler
Tenet izle Full HD Tek Parça (2020) 2020 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
TENET 2020 Full izleFull aksiyon, gerilim, zamanda evirtme, (zamanı ters çevirme, zamanda geri gitme) anlayacağınız beyin yakan süper bir film. Pandemi dolayısıyla biraz geciken bu film 26 Ağustos’ta vizyona giren, gerçekten beklemeye değen bir film olmuş.Başrollerini John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki’ nin oynadığı; Christopher Nolan’ın yönettiği bu filmde kahramanımız John dünyayı kurtarmaya çalışan bir adamı canlandırıyor. Tabii ki birde Dünya’yı yok etmeye çalışan bir adamımız var. Kötü olmazsa iyinin ne anlamı olur değil mi?Kenneth Branagh’ın oyunculuğu ile şahlandırdığı Andrei Sator ; rus zengin bir iş adamı olmasının yanı sıra sadece çocuğu için yaşayan karısını zorla yanında tutan, ona şiddet uygulayan ve tehdit eden bir adam.Ayrıca adam kanser, ve; ben öleceksem dünya da benimle gelecek, diyor. Adam bileğine bir bileklik yapmış ve bu bileklik sayesinde kendisinin nabzı atmayı bıraktığında dünyayı patlatacak bir bomba ateşlenecektir.John yani asıl ajanımız da bunlarla, bizim gibi, ilk defa karşılaştığı için şaşkınlık yaşıyor. Filmimizin de ismini aldığı bir grupla ve buradaki ajanlarla tanışıyor John. Bir laboratuvarda evirtilmiş eşyalar buluyor ve bunlarla kendini geliştiriyor.Christopher Nolan’ın mantığı ise bir obje veya bir insanGelecekte bulunmuyorsa geçmişte de bulunamıyor. Asıl kafamızı karıştıran ve ne kolayca anlayabildiğimiz ne de kolayca anlatabildiğimiz kısım tam da bu nokta.İntihar etmeden hemen önce bulduğu tehlikeli formülü parçalayarak geçmişte saklayan bilim insanının formülünü bulup tamamlamaya çalışıyor Andrei.Ajanların asıl amacı Andrei’nin dünyanın sonunu getirmesini engellemek ve onu hayatta tutmak.Anlayabilirseniz izlemeye değer bir film ve hayal gücünüzün sınırlarını zorluyor…
 • 2020
 • ABD,Estonia,United Kingdom
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 505
 • 0
12
En iyi fantastik bilim kurgu filmlerini izle. Kısa bilim kurgu filmlerini hd kalitede Türkçe dublaj izleyerek en yeni filmler sizle.