Father Soldier Son izle
Tüm Bilgiler
Father Soldier Son izle 2020 Filmleri izle, Belgesel Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Father Soldier Son İzle Father Soldier Son izle , Father Soldier Son hd izle, Father Soldier Son full izle. Father Soldier Son filminin konusu Isaac ve Joey, bir baba için süper kahramana sahiptir. Çocukluklarının çoğunu Afganistan'da konuşlandırarak geçiren üçüncü nesil bir asker olan Babaları Brian Eisch'e tapıyorlar, diğer aile üyeleri ise oğlanlarla ilgileniyor. Brian yaralanıp eve farklı bir adamla döndüğünde, üçünün de savaşın artçı şoklarıyla barışması gerekir. Brian, kendisinin ve sevdiklerinin kontrolünü elinde tutmak için savaşırken kader, adalete ve kendi kaderini tayin hakkına olan inancına meydan okumaya devam ediyor. Catrin Einhorn ve Leslye Davis'in Amerikan adamlığı ve kuşak trajedisine ilişkin çarpıcı etnografik çalışması, yoğun baba-oğul bağlarına defalarca meydan okurken Eisch'leri yaklaşık 10 yıl boyunca takip ediyor. Davis'in ölçülü ve güzel sinematografisi, saf ıstırap ve katıksız neşe dolu anları ustaca yakalıyor. Hizmet etmek için çağrılan bir ailenin bu derin dokunaklı portresi, fedakarlığın anlamını, amaca olan ihtiyacı ve baba, asker ve oğul olmanın zorluklarını araştırıyor.
 • 720P
 • IMDb 7.3
 • 4
 • 0
Sakkara’nın Sırları izle
Tüm Bilgiler
Sakkara’nın Sırları izle 2020 Filmleri izle, Belgesel Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Sakkara’nın Sırları Hd Film İzleMısırlı arkeologlar, 4.400 yıldır dokunulmamış bir mezarı ortaya çıkardıktan sonra, şaşırtıcı bulgunun tarihini deşifre etmeye çalışıyor.Sakkara’nın Sırları Hd Film Maksatfilm.com’daHd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 102
 • 0
Sosyal İkilem izle
Tüm Bilgiler
Sosyal İkilem izle 2020 Filmleri izle, Belgesel Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Sosyal İkilem Hd Film İzleTeknoloji uzmanlarının kendi kreasyonları üzerinde alarm vermesiyle sosyal ağların insan üzerindeki tehlikeli etkisini araştırıyor. İnstagram, facebook ve fazlası. Kendi sonumuzu mu hazırlıyoruz ? Sosyal ağların insanlar üzerinde yarattığı etkiyi anlatan çok önemli bir film. Silikon Vadisi'nin karanlıkta geçen The Social Dilemma, araştırmacı belgeseli aydınlatıcı anlatı dramasıyla birleştiriyor. Teknolojik ihbarcıların uzman tanıklıkları rahatsız edici çıkmazımızı açığa çıkarıyor: Big Tech'in sunduğu hizmetler - arama motorları, ağlar, anlık bilgiler, vb. - bizi ısırmaya çeken şekerlemelerdir. Bağlandığımızda ve daha fazlası için geri döndüğümüzde, sattıkları gerçek meta, bizi etkileme ve manipüle etme yetenekleridir.Sosyal İkilem Hd Film Maksatfilm.com’daHd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 57
 • 0
Bal Ülkesi izle – Honeyland Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Bal Ülkesi izle – Honeyland Türkçe Dublaj Belgesel Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Bal ÜlkesiÖzgün adı Honeyland olan Bal Ülkesi, kendine has özellikleri içeriğinde barındıran bir belgesel film olarak karşımıza çıkıyor. Makedon yapımı bir belgesel film ola Bal Ülkesi, 2019 yılı itibariyle izleyiciyle buluştu. Belgesel film temelde bir vahşi arı koruyucusunun hayatını anlatıyor. Uzak dağ köyündeki Belirlija’da yaşayan bir vahşi arı koruyucusu olan Hatidze Muratova, bu belgesel filminin konusunun başrolünde yer alıyor. Esasında film başlangıç olarak bir kısa film çalışmasıydı. Bregalnica Nehri ve çevresini konu alan bir kısa filmin daha sonra dönüştürülmesiyle Bal Ülkesi belgesel filmi çekilmiş oldu.Filminin yönetmenlerinin Hatidze ile tanışmasında sonra kısa film yerini Bal Ülkesi adından bir belgesel filmiyle değişti. 28 Ocak 2019 yılı itibariyle vizyona giren Bal Ülkesi, kısa bir süre içerisinde geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı da başardı. Tam da bu noktada filmin prömiyerinin oldukça başarılı olduğunu ifade etmek de mümkün olmaktadır. Filmin 2019 yılı itibariyle 1.140.879 dolar hasılat yapmış olması bu belgesel filmin önemli bir başarısı olarak karşımıza çıkıyor. Çekimleri tam olarak 3 yıl süren bu belgesel filminin, temelde iklim değişikliğini konu olarak işlediğini söylemek mümkündür.Bal Ülkesi KonusuBelgesel filminin konusu temelde biyolojik çeşitlilik kaybı ve iklim çeşitliliği etrafında şekilleniyor. Doğal kaynakların sömürülmesinin de konu olarak işlendiği Bal Ülkesi belgesel filmi; birbirinden farkı çevresel konulara dair araştırmalar yapıyor. Öncelikli olarak görsel unsurların ön plana çıkıyor olsa da ekosistemin dengesi üzerine de duruluyor. Toplamda 400 saatlik çekim yapılan bu belgesel filmin, Hatidze’nin hayatından yola çıkarak ekosistemin dengesine dair yorumlar yapılıyor. Eleştirmenler tarafından da olumlu eleştiriler alan belgesel filminin evrensel mesajlar verdiği de bilinmektedir.Bal Ülkesi Çekim ve Prodüksiyon Kendine özgü bir çekim ve prodüksiyona sahip olan Bal Ülkesi, zor şartlar altında çekimi tamamlanan bir belgesel filmidir. Belgesel filminin müziklerinin Lübnan’da Beyrut kentinde DB Studios’ta yapıldığı bilinmektedir. Etkileyici bir film müziği bulunan Bal Ülkesi, yeni nesil teknolojilerle desteklenen bir özelliğe de sahiptir. Bu özellikleri sayesinde Bal Ülkesi’nin çok sayıda önemli ödülü de kazandığını ifade etmek mümkün olmaktadır.
 • 2019
 • Macedonia
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 299
 • 0
Türk ve yabancı belgesel filmleri izle. Hayvanlar alemini konu alan hd izle hizmeti veren full hd en iyi belgesellerden haberdar olun.