Karlar Ülkesi 2 izle (Frozen 2) Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Karlar Ülkesi 2 izle (Frozen 2) Türkçe Dublaj Animasyon Filmleri izle, Film izle 
Türkçe Dublaj
Karlar Ülkesi 2 (Frozen 2) Türkçe DublajWalt Disney stüdyoları imzalı Karlar Ülkesi 2 2019 yılında seyirci ile buluştu. Animasyon olmasından dolayı özellikle çocukların ilgisini çekse de kullanılan teknikler ve müzikleri ile çocukların yanı sıra yetişkinleri de kendisine hayran bırakmayı başardı. İlk filmin konusu birbiri ile çok iyi anlaşan iki prenses kardeşten birinin diğerine yanlışlıkla büyü yapması ile başlıyor. Elsa ve Anna birbiri ile çok iyi anlaşan sürekli oyunlar oynayan kardeşlerdir. Bir gün Elsa büyü güçlerini kontrol edemez ve kardeşine zarar verir. Yaralanan Anna kral ve kraliçe tarafından iyileştirilmek üzere büyücü cücelerin yanına götürülür.Cüceler Anna’yı iyileştirirler ancak kardeşi ile geçirdikleri güzel anılarından pek çoğunu da silerler. Bu şekilde yıllar yılları kovalar ve bir gün kral ve kraliçe ölür. Prenseslerden birisi taç giyecektir. Taç giyme töreninde kardeşler kavga eder ve kavga sonucunda Elsa’nın büyülü güçleri açığa çıkar. Elsa ülkeyi terk eder ve büyük bir maceraya atılmak zorunda kalır. İkinci filmde ise Elsa yanındaki arkadaşları ile beraber neden sihirli güçleri olduğunu ve kardeşinden farklı olduğunu araştırmaya başlar. Macera dolu bu yolculukta tehlikeli ormanlardan geçen ve kendisi ile ilgili gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.Her iki filmin de hikayesini ve senaryosunu yazan usta senarist Jennifer Lee yardımcıları ile birlikte büyük bir animasyon efsanesi yarattılar. Senaristliğin yanı sıra filmin yönetmenliğinin de bir kısmını üstlenen Jennifer Lee adını bu film serisi ile büyük kitlelere duyurmayı başardı. Oyuncu ve seslendirme kadrosunda pek çok ünlü ismin yer aldığı filmin başrollerinde ise Kristen Bell ve Jonathan Groff yer alıyor. Seri eleştirmenler tarafından Disney stüdyolarından çıkan en iyi animasyon olarak değerlendirilmiştir. Dünya çapında büyük bir gişe başarısı elde eden seri tüm zamanların en çok hasılat yapan animasyon filmi olarak kayıtlara geçmiştir. Karlar Ülkesi 2 ile seri yeniden pek çok rekor kırmıştır. Bunun yanı sıra film için bestelenen müzikler de büyük başarılar elde etti. Özellikle film Let It Go şarkısı ile en iyi orijinal şarkı dalında Oscar ödülü kazandı.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.4
 • 4
 • 0
Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk izle (2019) Animasyon
Tüm Bilgiler
Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk izle (2019) Animasyon Animasyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
AYI KARDEŞLER - ZAMANDA YOLCULUK   Ayı kardeşler: zamanda yolculuk izle, 16 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan film 90 dakika boyunca ailecek sizi güldürmeyi ve eğlendirmeyi hedefliyor. Çocuğunuzla beraber merakla izleyeceğiniz filmi Leon Ding yönetmiştir. Ayı kardeşler: zamanda yolculuk Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.Uzay – zaman sürekliliğinin bir boşluğunu keşfeden ve bundan yararlanıp zamanda geri giden Vick, Bramble ve Briar’ın maceralarını izleyeceğiz. Tabi oynadıkları şeyin onları zamanda geri götürerek tarih öncesi çağa atacağını kimse bilemezdi. Gittikleri zamanda tanıştıkları arkadaşları bakalım onların derdine deva olabilecek mi? Tehlikelerle dolu ormandan geçip cesaret meyvesini bularak planlarını gerçekleştirebilecekler mi? Tabi yabani ve oldukça farklı bitkilerden, vahşi tarih öncesi çağ hayvanlarından, yaban domuzlarından, dev kaplumbağalardan ve sevimli pandalardan bir sürü egzotik ve tehlikeli canlıdan bahsetmiyorum bile. Oldukça merak uyandırıcı Ayı kardeşler: zamanda yolculuk filmini full HD Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Filmde çocuklarımıza örnek olacak cesaret, arkadaşlık, yardımseverlik gibi duygular işlenmiştir.Xiago Tan Vick rolünde, Bingjun Zhang Bramble rolünde, Thang Wei Briar rolünde Ayı kardeşler: zamanda yolculuk filminde karşımızdadırlar.
 • 2019
 • China
 • 720P
 • IMDb 5.4
 • 19
 • 0
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Türkçe dublaj izle (1080p)
Tüm Bilgiler
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Türkçe dublaj izle (1080p) Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 izle, Türkçe dublaj kalitesiyle animasyon filmi 3d keyfiyle full hd izleyin, Gizli dünya sinema filmi full tek parça indir. Aynı adı taşıyan kitabından uyarlama bir serinin 3. filmidir, kitaptan uyarlanan serinin ilk animasyon filmi 2010 senesinde 3D olarak seyirciyle buluşmuştur. Son filmi ise 25 Ocak 2019 tarihinde Türkiye sinemalarında yer aldı. Diğer filmlerde de olduğu gibi bu filmi de Dean DeBlois yönetmiştir. Hikayede Hıçkıdık adlı Vikingli bir gencin ejderha avcısı olma çabasına yer verilir. Yaşadıkları yerlere saldıran ve de de eşyalarını, evlerini ateşe veren ejderhalara karşı savaşan bir köyde yaşamaktadırlar. Gecenin öfkesi adı verilen ve de karanlıkta görünmeyen simsiyah renkteki bir ejderha ile Hıçkıdık’ın yolları kesişir. Bu ejderhanın nesli tükenmiştir ve de nadir görülen ejderhalardandır. Bu şekilde devam eden hikayede ikili çok yakın birer arkadaş olur ve de oldukça samimi karelere şahit olunur. 3.Filmin hikayesinde ise kahraman olan Hıçkıdık artık Vikinglerin ejderha eğitmeni durumundadır. İnsanlar ve de ejderhalar arasındaki savaşı da bitiriren Hıçkıdık, bu durumu kendisi ilk eğitmen olarak sağlamış bulunmaktadır. Nesli tükenmiş olarak bilinen ejderhanın aslında soyunun tükenmediği öğrenilir zira ikili başkaca bir ejderhaya daha rastlarlar.Özellikle de Viking kabilesi ve de ejderha eğitimi konusunda oldukça yetkin bir konumda olan Hıçkıdık artık eğitmendir. Seslendirmelerinde de birçok ünlü ismi bir arada görebileceğimiz  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3’de seslendirme yapan bazı isimler Jay Baruchel, Gerard Butler, Christopher Mintz-Plasse ve David Tennant’dır. Özellikle de güzel bir dostluk ilişkisini serinin 3 filminde de gözlemleyebileceğiniz sahneler bolca son filmde de mevcut durumdadır. Efsanevi Viking kabilesi ve efsanevi ejderha gibi ögelerle de ilgi çekici bir hale gelen filmde konu ve diğer unsurlar gecenin gölgesi nam-ı diğer dişsiz ve Hıçkıdık etrafında döner. Bulmuş oldukları son dişi ejderha türünün son örneği olmadığını dişsize kanıtlar. Ancak oldukça zor bir durum ile karşı karşıya kalır. Çünkü oldukça hırçın ve de inatçı olan dişi ejderha soydan kalan son izdir. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 gizli dünya görsel açıdan birçok değerli ögeye ve heyecan uyandırıcı birçok ize sahiptir.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 23
 • 0
Aslan Kral izle – The Lion King (2019)
Tüm Bilgiler
Aslan Kral izle – The Lion King (2019) Animasyon Filmleri izle, Macera Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Aslan KralWalt Disney’in efsanevi yapımlarından olan Aslan Kral tüm zamanların en iyi animasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Gerek hikâyesi gerekse animasyon ve seslendirmeleri her yaştan izleyicinin ilgisini çekmeyi başarıyor. İlk defa 1994 yılında izleyicisi ile buluşan bu film 2019 yılında aynı isim ile tekrar çekildi. Henüz ilk haftasında elde ettiği hasılat ile kendisine olan ilgi ve beğeniyi en iyi şekilde gözler önüne sermiştir. Yavru bir aslanın serüvenini anlatmakta olan yapım kahramanlık hikayesi ile özellikle çocukların beğenisini toplamıştır. Filmde Donald Glover, seslendirmede bir efsane olarak kabul edilen James Earl Jones gibi isimler yer alırken aynı zamanda Destiny’s Child grubu ile piyasaya çıkan ve sonraları dünyayı müziği ile kasıp kavuran Beyonce’da bulunmakta. Aynı zamanda yapım vizyona girdiği ilk 3 günde en başarılı yeniden çekilen film olarak biliniyor. Filmin senaryosuna dair en ilginç olan bilgilerden biri ise Mafusa ile Scar’ın en başta kardeş olarak yazılmamış olmasıdır. Daha sonraları hikâyenin etkileyiciliği açısından bu şekilde düzenlenerek son halini almıştır.Filmde sevimliliği ile izleyicinin beğenisini kazanan Simba, babasına hayranlık duyan yavru bir aslandır. Babası Mafusa ormanların kralı olmakla birlikte alçak gönüllü ve kahraman ruhlu bir insandır. Herkesin örnek aldığı bu aslanın saltanatı kardeşi Scar tarafından kıskanılmaktadır. Mafusa’nın kendisinden görünüş ve karakter itibari ile bambaşka özelliklere sahip olan Scar sinsi planlar yapar. Sonunda planları sonuç verir ve Mafusa’yı tuzağına düşürerek ölümüne sebep olur. Yavru aslanımız Simba ise sürgüne gönderilmiştir ve sahip olduğu topraklardan sürülmüştür. Fakat Scar’ın saltanatı çok geçmeden artık büyüyen ve güçlenen Simba’nın geri dönüşü ile sarsılacaktır. Simba tıpkı babası gibi cesur ve iyi kalplidir. İçindeki kahramanı çıkarmak üzere uzun bir serüvene çıkacak ve sonunda sahip olduğu topraklara dönecektir. Aslan Kral filminin yıllar boyu sürdürdüğü ve tekrar çevrilen versiyonunda da yakaladığı başarıyı, sıcacık hikayesi ve başarılı anlatımına borçlu olduğu söylenmektedir. Tüm bunların yanında bu senaryonun çok değerli bir eser olan Hamlet’den esinlenilerek yazıldığı da ifade edilmiştir.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 84
 • 0
Patron Bebek (The Boss Baby) izle
Tüm Bilgiler
Patron Bebek (The Boss Baby) izle Animasyon Filmleri izle, Film izle 
Türkçe Dublaj
Patron BebekThe Boos Baby yani Patron Bebek tam bir Amerikan bilgisayar animasyonu formatında bir filmdir. Komedi film dalında etkili bir yapım olan Patron Bebek; kendine has pek çok özelliği de kapsamaktadır. Dream Works Animation aracılığıyla yayınlanan Patron Benek, kısa süre içerisinde geniş kitleler tarafından izlenmiş bir animasyon olarak karşımıza çıkmaktadır. Tom McGrath tarafından yönetilen filmin senaryosunu ise Michael McCullers yazmıştır. Seslendirmesinde ise pek çok tanınan isim yer almaktadır.Miles Christopher Bakshi, Alec Baldwin, Jimmy Kimmel, Steve Buscemi, Tobey Maguire'ın ile Lisa Kudrow tarafından seslendirilen film, kısa sürede geniş bir hayran kitlesine de ulaşmayı başarmıştır. 12 Mart 2017 yılı itibariyle galası yapılan Patron Bebek; galası Miami’de yapılan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. 31 Mart 2017 yılı itibariyle ilk olarak 20th Century Fox kanalında yayınlanan filmin; Amerika Birleşik Devletlerinde geniş ses getirdiği de bilinmektedir.Dünya çapında ortalama 217 milyonluk bir hasılata ulaşan Patron Bebek; film eleştirmenlerinin de gündeminde kalmayı başarmıştır. Temelde bebeklerle yavru köpekler arasında mücadeleye değinen Patron Bebek; gizli bir ajan bebeği konu olarak işliyor. Son derece akıcı bir senaryonu bulunan animasyon filminin son derece hareketli sahnelere ev sahipliği yaptığı da biliniyor. Bu durum ise haliyle filmin favori filmler arasında yer almasını mümkün kılıyor.Patron Bebek KonusuAnimasyon filmince takım elbise giymiş olan bir bebek tüm ilgiyi üzerinde toplamaktadır. Evrak dahi taşıyan bu bebek elbette ki Patron Bebek’ten başkası değildir. Özellikle henüz 7 yaşındaki erkek kardeşiyle birlik olduktan sonra Patron Bebek artık çok güçlü bir haldedir. Bölgede kontrolü ele geçirmek için nitelikli bir mücadele veren Patron Bebek, Puppy Corp adındaki bir şirketin tüm planları bozmak için çalışma içerisinde yer alır.Son derece sürükleyici bir öyküye sahip olması Patron Bebek animasyon filminin en başarılı özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Dünya genelinde de geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmış olan Patron Bebek, çok sayıda hayranı bulunan bir animasyon filmi olarak da karşımıza çıkıyor. Elbette ki bu durumun oluşmasında animasyon filminin orijinal konusunun bulunuyor olması da etkili oluyor.
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.2
 • 126
 • 0
Buz Devri 1 (Ace Age) Full izle 2002
Tüm Bilgiler
Buz Devri 1 (Ace Age) Full izle 2002 Animasyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Buz DevriBir animasyon filmi olan Buz Devrinin konusu şöyledir, buzul çağı dünyaya hüküm sürmeye başlamıştır. Bu ıssız ve korkunç dünyada bir başlarına olan zavallı hayvanlar, hayatta kalmanın yollarını aramaktadırlar. Kendi halinde uzun tüylü bir mamut. Karizmatik ve dişli bir kaplan, Muzur bir rakun, nasıl olduysa bu kaos esnasında bir araya gelmişlerdir. Bu üç ve birbirinden farklı bir türe sahip olan sevimli hayvancıkların odağında tek bir mevzu vardır. Bulmuş oldukları küçük bebeği insanlara ulaştırarak bebeğin hayatını kurtarmaktır. Buz Devri 5 seriden oluşmaktadır. Bunların isimleri ise şöyledir; Buz Devri, Buz Devri 2: Erime başlıyor, Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı, Buz Devri 4: Kıtalar ayrılıyor; Buz Devri 5: Büyük çarpışma.Buz Devri 2: Eriyen buzullar yüzünden, yaşadıkları alanların su altında kalma tehlikeleri ile karşı karşıya oldukları sırada, Manny’nin ilerde eşi olacak mamut Ellie ile tanışmalarını ve afetten kurtulma çabalarını konu alıyor.Buz Devri 3: Artık bir aile olmuş olan ve bebek bekleyen Ellie ve Manny ve diğer dostlarının bulunduğu buz devri yaşamında en yakın dostları olan Sid ‘in dinozor yavrularına bakması sonucu bir anne dinozor tarafından kaçırılmasıyla gelişen macera ve eğlence dolu olayları konu almaktadır.Buz Devri 4: Birbirinden sevimli buz devri canlılarının kıtaların ayrılması sonucu yaşadıkları maceraları anlatıyor.Buz Devri 5: Buz Devri canlıları şimdide uzaydan dünyaya çarpmakta olacak bir astroide engel olmaya çalışırken yaşadıkları maceraları anlatır.
 • 2002
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 97
 • 0
Deathstroke: Şövalyeler ve Ejderhalar 2020 Filmi izle
Tüm Bilgiler
Deathstroke: Şövalyeler ve Ejderhalar 2020 Filmi izle Aksiyon Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Geride bıraktığı hayatta büyük hatalar yapan Slade Wilson hatanın karşılığı olarak eşini ve çocuğunu tehdit edip gözdağı verirler. Yaptığı riskli işi bırakıp kendine ve ailesne dürüst bir hayat sunma çabasına girmiş ve bunu başarmıştır. Lakabı Deathstroke olan Slade on yıl önce tehdite neden olan sebepten tekrar başı bulanmış ve teroristler yine karşısına çıkmıştır. Wilson germişindeki günahlarından aikesini koruyabilecek mi? Deathstroke filmi türkçe dublaj izleyin.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 127
 • 0
Kral Şakir Korsanlar Diyarı Full izle (2019-Animasyon)
Tüm Bilgiler
Kral Şakir Korsanlar Diyarı Full izle (2019-Animasyon) Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Kral Şakir Korsanlar Diyarı izle, Geçmişten geleb bir yaratık Şakir ve ailesinin bulunduğu şehri yok etmek için ilerlemektedir.Tarih öncesinden gelen canavar Şakir'in köyüne doğru ilerlemekte ve tüm şnsanlığı tehdit etmektedir. Çok güçlü olan bunyaratığı durdurmanın tek yolu ona altın savaş topu ile saldırmaktır. Şehri savunmak için işe koyulan Şakir ve ailesi savaş topunu bulmak için bir plan yapar ve yola koyulur. Çıktıkları yolda işler hiçte iyi gitmeyince planlarının bozulduğu anlar ve bir anda kendilerini gizemli bir kürenin içinde hapis bulurlar. Şakir ve ailesinin başlarında yeni bir sorun vardır çünkü bulundukları yer Korsanlar Diyarı denilen tehlikeli bir bölgedir. Şakir ve ailesi bu küreden kurtulup altın savaş topunu bulabilecek ve tarih öncesi yaratığı durdurabilecekmidir?
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 464
 • 0
Robotlarında eşlik ettiği en iyi animasyon filmleri izle. Son animasyon filmleri izle sizlere Hd kalite film izme şansı verecektir.