Mary ve Max izle
Tüm Bilgiler
Mary ve Max izle Animasyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Mary ve Max İzle Mary ve Max izle , Mary ve Max hd izle, Mary ve Max full izle. Mary ve Max filminin konusu "Mary ve Max", iki kıtada yaklaşık yirmi yıla yayılan, çok farklı iki insan arasındaki mektup-arkadaş ilişkisini anlatan dokunaklı bir hikaye. Tamamen farklı hayatlar yaşamalarına rağmen, karşılıklı eksantriklikler ve yalnızlık üzerine iki bağ: Mary Dinkle, alnında talihsiz bir doğum lekesi olan, sekiz yaşında, tombul, yalnız bir çocuk. Avustralya'nın Melbourne banliyölerinde yaşıyor, Max Horovitz, New York City'nin kaosunun ortasında yaşayan, 44 yaşında, Asperger Sendromlu eski Yahudi ateist, morbid obez. "Mary ve Max", başarılı bir yazar olmak için büyüyen Mary ve orta yaştan ileri yaşlara doğru büyüyen Max'in hayatlarını anlatıyor. Yıllarca süren iletişimleri boyunca, her biri birbirlerine destek, tavsiye ve hayatı farklı bir perspektiften görme fırsatı sunar.
 • 720P
 • IMDb 8.1
 • 10
 • 0
100% Kurt izle
Tüm Bilgiler
100% Kurt izle 2020 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
100% Kurt Hd Film İzle  % 100 Wolf, gururlu bir kurt adam ailesinin varisi olan Freddy Lupin'i merkez alıyor. Şimdiye kadarki en korkutucu kurt adam olacağı kesin, Freddy ilk "savaş" ters gidip onu vahşi bir kanişe dönüştürdüğünde şoka giriyor.100% Kurt Hd Film Maksatfilm.com’da Hd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
 • 720P
 • IMDb 5.7
 • 35
 • 0
Damalı Ninja izle
Tüm Bilgiler
Damalı Ninja izle Aksiyon Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Damalı Ninja Hd Film İzle Ele geçirilmiş bir Ninja bebeği, fakir bir fabrika işçisinin öldürülmesinin intikamını almak için genç bir çocukla birlikte çalışır.Damalı Ninja Hd Film Maksatfilm.com’da Hd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
 • 720P
 • IMDb 7.3
 • 66
 • 0
Bir Ay Masalı izle
Tüm Bilgiler
Bir Ay Masalı izle 2020 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Bir Ay Masalı Hd Film İzleBu animasyon müzikalde bir kız efsanevi bir ay tanrıçası ile tanışmayı umarak bir roket gemisi yapar ve ayda yolculuk macerasına atılırr.Bir Ay Masalı Hd Film Maksatfilm.com’daHd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 63
 • 0
Scooby-Doo! Mutlu Cadılar Bayramı izle
Tüm Bilgiler
Scooby-Doo! Mutlu Cadılar Bayramı izle 2020 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Scooby-Doo! Mutlu Cadılar Bayramı Hd Film İzleScooby-Doo ve ekip, devasa boyutların gizemini çözmek ve Crystal Cove'u kurtarmak için tekrar bir araya gelir.Scooby-Doo! Mutlu Cadılar Bayramı Hd Film Maksatfilm.com’daHd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 49
 • 0
BoBoiBoy Filmi izle (Animasyon Full)
Tüm Bilgiler
BoBoiBoy Filmi izle (Animasyon Full) Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
BoBoiBoySon dönemin en çok dikkat çeken animasyon filmlerinden olan BoBoiBoy sizleri ailece bir maceraya çıkartmaya hazırlanıyor. Malezya yapımı olan film doğu dünyasının hikâyelerinin tüm dünyaya yansıtılması için çaba gösteriyor. Filmin konusunda ise hazine avcıları ve BoBo arasında yaşanan bir kovalamacayı konu ediyor. Dünyaya gelen uzaylı bir hazine avcısı grubu yeryüzünde bulunan güç küresinin peşinde olan bu uzaylı hazine avcısı grubu bu küreye ulaşmak için karakterimizin arkadaşı Ochobot’u kaçırır. Bunun üzere kahramanımız arkadaşını ve dünyayı kurtarmak için hazine avcılarının peşinden bir maceraya atılır.BoBoiBoy’un animasyon dalında çocuklar tarafından beğenilerek izlendiğini görmekteyiz. Ailece izlenebilecek ve çocukların gelişimi için faydalı olan bu yapımlar özellikle hayal gücünü genişletmeleri bakımından uzmanlar tarafından çocuklar için öneriliyor. Bu yapımın yönetmenliğini yapan Nizam Razak’ın sinema dünyasına olan ilk adımı oldukça başarılı eleştiriler aldı. Seslendirme ve oyuncu kadrosu ise Malezya’nın ünlü oyuncuları olan Nur Sarah Alisya ve Anas Abdul Aziz gibi ünlü yıldızlardan kurulu. Ülkemizde de başarılı bir seslendirme kadrosu tarafından dublajı yapılan filmin hedef kitlesi çocuk izleyiciler olsa da yetişkinlerinde eğlenerek izleyebileceği bir yapıya sahip. Bu noktada arkadaşlar veya ailecek toplanılan günlerde ortamı neşelendirmek için tercih edebilirsiniz. Evlerimize doğu dünyasının hayal gücünü taşıyan BoBoiBoy özellikle heyecan ve macerayı ön plana çıkaran yapısı ile izleyicilerinin beğenisini kazanmayı başarıyor.
 • 2016
 • Malezya
 • 720P
 • IMDb 8.2
 • 85
 • 0
Troller 2: Dünya Turu izle (2020)
Tüm Bilgiler
Troller 2: Dünya Turu izle (2020) 2020 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Troller Dünya TuruTroller 2 dünya turu izle, animasyon filmlerinin 2020 yapımı ABD senaryosu 6.1 imdb puanıyla sinema salonlarına girmiştir. Türkçe dublaj ve altyazı izleyin. 2020 yılının en göze çarpan filmlerinden biri olan Troller Dünya Turu özellikle seslendirme kadrosunda yer alan isimler ile göze çarpıyor. Bunun yanı sıra çocuklar için eğlenceli ve müzikal bir görsel şölen sunan yapım, çocuk gelişimi için fayda sağlarken aynı zamanda yetişkin insanları eğlendirmeyi başarıyor. Film dünyayı kurtarmak için maceraya atılan Poppy ve Branch’ın başından geçenleri anlatıyor. Karakterlerimiz filmin başında kendilerinin dünyanın her yanına dağılmış 6 trol kabilesinden birine mensup olduklarını öğrenirler. Her bir trol kabilesi bir müzik türünü temsile etmektedir. Ancak müziğin ahengi içinde yaşayan troller için felaket yaklaşmaktadır. Rock kabilesine mensup olan troller diğer tüm müzikleri susturarak dünyada sadece kendi müziklerinin çalınması için bir savaş hazırlı içine girerler. Artık dünyanın kaderi iki sevimli kahramanımızın ellerindedir.Filmin yönetmen koltuğunu Walt Dohrn ve David Smith paylaşırken zengin oyuncu kadrosunda bir isim göze çarpıyor. Son yılların en başarılı erkek sanatçılarından biri olan Justin Timberlake filmin seslendirme kadrosunda yer alıyor. Özellikle şarkıcı kişiliği ile öne çıkan Justin kariyerinin bazı dönemlerinde sinema filmlerinde yer alsa da ilk seslendirme deneyimini Troller filmi ile yaşadı. Seslendirme kadrosunda diğer öne çıkan isim ise son yılların aranan kadın oyuncularından olan Anna Kendrick oluyor. Seyirci ve eleştirmenler tarafından çok sevilen Troller Dünya Turu izleyicisine kesintisiz eğlence vaat ediyor.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 117
 • 0
Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili izle
Tüm Bilgiler
Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili izle Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Otel Transilvanya 3Genndy Tartakovsky’nin yönetmenliğini üstlendiği Otel Transilvanya 3 animasyon türünde olmakla birlikte seri ilk defa 2012 yılında izleyici ile buluştu. Tartakovski daha önce Dexter’ın Laboratuvarı gibi çok izlenen animasyonların yapımını da üstlenmişti. Serinin ilk filminde Drakula’nın ihtişamlı canavarlar oteli ile tanışıyoruz. Kızının 118. Doğum günü kutlamasını yapmak isteyen Drakula büyük bir kutlama veriyor. Mumya adam, kurt adam, Frankenstein gibi yaratıkları çağıran Drakula, oteline yalnız yaratıkları almaktadır. Üstelik insanlardan hiç haz etmemektedir. Fakat olanlar olur ve kızı Mavis’e bir insan âşık olur. Seri bu hikâye ile başlamakla birlikte devam filmlerinde de heyecanlı sahneleri ve eğlenceli seslendirmeleriyle izleyicisini memnun etmeyi başarıyor. Brooklyn 99 isimli dizi ile son yılların en sevilen komedi aktörlerinden biri olan Andy Samberg başrolde yer almakta. Disney’in sanatçılarından olan ve çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Selena Gomez ise filmde seslendirme yapan bir diğer isim oluyor. Drakula karakterinin seslendirmesini ise komedi yapımlarının vazgeçilmez isimlerinden olan Adam Sandler yapmakta.Serinin 2. filminde artık kapılarını herkese açan otel çeşitli maceralara konu olmakta. İnsanları da bünyesine alan bu otel canavar misafirleri olması sebebiyle insanları kabul edince şüphe uyandırıyor. Bunun yanında serinin 3. ve en yeni filmi de Drakula ailesinin tatil macerası ile başlamakta. Selena Gomez’in seslendirdiği ve Drakula’nın kızı rolündeki Mavis babası için bir sürpriz hazırlar. Bir gemiye rezervasyon yaptıran Mavis, babası Kont Drakula’nın işleri yoğun olan otelinden biraz uzaklaşıp tatil yapmasını ister. Bu sefer aşk ile tanışacak isim Drakula olur ve heyecan başlar. Âşık olduğu kişi geminin oldukça tehlikeli bir karaktere sahip olan kaptanıdır. Ayrıca gemide gerçekleştirilen canavar aktiviteleri oldukça keyifli anlara sahne olmakta. Animasyon dalında altın küreye de aday gösterilmiş olan Otel Transilvanya 3 ailecek izlenebilecek en güzel yapımlardan birisi olarak kabul ediliyor. Serinin 4. filminin ise 2021 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Serinin diğer filmleri gibi ilgiyle karşılanan yapım komedi ve animasyon türlerinde önce çıkan filmlerden olmayı başarıyor.
 • 2018
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.3
 • 155
 • 0
Hadi Gidelim (Onward) izle
Tüm Bilgiler
Hadi Gidelim (Onward) izle 2020 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Hadi Gidelim (Onward)2020 yılının en başarılı animasyon filmlerinden biri olarak adını duyuran Hadi Gidelim izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Eğlenceli konusu ile benzerlerinden ayrılan Onward isimli yapım babalarını kaybeden iki elf kardeşin hikâyesine yoğunlaşıyor. Babalarını çok küçük yaşlarda kaybettikleri için ona ait hatıraları neredeyse silinmek üzere olan kardeşler babaları ile özlem gidermenin bir yolu olduğunu öğrenirler. Bir büyü sayesinde babaları ile bir gün geçirme şansı elde edebileceklerini öğrenen kardeşler büyüye ulaşmak ve babaları ile kavuşmak için bir maceraya atılırlar. Bu macera sırasında karşılarına büyük tehlikeler ve zorluklar çıksa da kardeşlerin geri dönmeye hiç niyetleri yoktur.Sevimli canavarlar animasyon filmi ile dünya çapında büyük bir başarı elde eden ünlü yönetmen Don Scanlon’un yeni projesi olan Onward eleştirmenler ve izleyicilerden tam not almayı başardı. Oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken filmin başrollerinde Tom Holland ve Chris Pratt gibi Hollywood’un aranan isimleri yer alıyor. Kıyamet Günü filmi ile adını duyurmayı başaran Holland yeni Örümcek Adam olarak seçilmesinin ardından dünya çapında üne kavuştu. Örümcek Adam filmlerinin yeni üçlemesinde ve bazı Avengers filmlerinde rol alan Tom genç yaşına rağmen büyük başarılara imza attı. Hadi Gidelim filminin diğer başrolü olan Chris Pratt ise kariyerinin ilk yıllarında küçük bütçeli korku filmlerinde oynadı asıl çıkışını ise Guardians of Galaxy filmiyle yakaladı.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 125
 • 0
We Bare Bears: The Movie Full HD izle
Tüm Bilgiler
We Bare Bears: The Movie Full HD izle Animasyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Animasyon, komedi macera : WE BARE BEARS - THE MOVIE izle, aynı adlı cartoon network’teki her bölümünde farklı bir macera anlatılan tatlı ayıcıklarımızın 2020 animasyon komedi çocuk ve aile filmidir. IMDB puanı : 7,1. Full HD WE BARE BEARS - THE MOVIE Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.Birbirlerinin yardımına koşarken tanışan üç kafadar için önemli bir gündür. Patates kızartması kamyonuna zamanında ulaşıp en büyük porsiyonu almak için ilerlerken şehri birbirine katmaları yüzünden insanlar çok şikâyetçi olur ve polise bildirirler. Üç ayıcığımızı onlardan memnun olmayan ve şikâyetler yağdıran insanların söyledikleri çok üzer. Şehir yaşamı için uygun olmadıklarını söylerler Grizz’e, Panda’ya ve kutup ayısına.İnternet fenomeni olmanın da insanların onların hayranı olmasının da hayalini kuran üç kafadar çözümler üretmeye başlamışlardır.Yaptıkları mekanizma sayesinde uydudan bütün teknolojik aletlere reklamlarını gönderirler ve videoları kısa sürede her yerde yayılır. Ancak her şeyi berbat ederler. Ceza olarak ne alacaklarına karar için halk ve konsey toplandığı sırada kafadar ayılarımızın yaptıklarının dikkatini çektiği Ulusal Yaban hayatı Kontrol Dairesi Başkanlığından Ajan Trour ayılarımızın iki ayak üzerinde yürüyüp konuşmalarının doğaya bir tehdit olduğunu öne sürer. Ayı barınağına gitmesi gereken arabayı arkadaşları ormana sürer ve barınağa gitmek yerine ayılara iyi davranıldığını duydukları Kanada’ya gitmek için yola çıkarlar. Bakalım üç kafadarımızın başına daha neler gelecektir.Grizz adlı boz ayımız Eric Edelstein, kutup ayımız Demetri Martin, pandamızı Bobby Mavnihan ve ajan Trout’u Marc Jackson seslendirmektedir.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 125
 • 0
Kirpi Latte ve Büyülü Taş Tek Parça Film izle
Tüm Bilgiler
Kirpi Latte ve Büyülü Taş Tek Parça Film izle Animasyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Kirpi Latte ve büyülü taş izle,89 dakikalık bu film ailecek izleyebileceğiniz bir animasyon filmidir. Kirpi, sincap ve arkadaşlarıyla birlikte ormanı ve yaşayan canlıları kurtarmak için verdikleri mücadeleye tanık olacaksınız. Kirpi Latte ve büyülü taş Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.Cesur prensesimiz Kirpi Latte ormanı kuraklıktan kurtarmak, kuruyan kuyuyu tekrar suya kavuşturmak, tüm yaşayan canlılara su getirebilmek için arkadaşı sincapla beraber büyülü taşı bulmak için uzak mesafeler aşacakları maceraya başlarlar. Yolda bir sürü tuzaklarla karşı karşıya gelirler. Kurtlarla karşılaşırlar, kurtlar sen mi bu ufak halinle taşı alacaksın diye dalga geçerler. Ayılarla karşılaşırlar, ayılar da bunlarla top gibi oynarlar ama gene de vaz geçmeyen korkusuz, cesur ve bir o kadar da haylaz prensesimiz Latte ne yapar ne eder dediğini yapmayı, verdiği sözü tutmayı başarır. Ormanı ve ormandaki tüm canlıları kuraklıktan kurtarır.Kirpi Latte ve büyülü taş 2019 yılında Almanya’da yapılmıştır. IMDB puanı 5,7 olan bu Alman ve Belçika yapımı animasyon filmini ailecek keyifle izleyebilirsiniz.
 • 2019
 • Belgium,Germany
 • 720P
 • IMDb 5.6
 • 87
 • 0
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 izle (2014)
Tüm Bilgiler
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 izle (2014) Animasyon Filmleri izle, Macera Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 (2014) Film izle2014 yapımı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 fantastik ve özel sahneleri ile izleyicilerin beğenisini toplamayı başarmıştır. Yetişkin ve çocukların tercihi olan bu yapıt Türkçe dublaj ile seslendirilmiştir. Aile ve aksiyon filmleri arasında yer almaktadır. Fantastik sahneleri ile sıra dışı bir heyecan katacaktır. Dean Beblois tarafından ele alınan film oldukça popülerdir.Birçok serisi bulunan film 2.nci serisi ile beyaz perdede yer almaktadır. Filmde yer alan Dişsiz özel ejderhası ile serüvenlere devam ediyor. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 filminin ilk serisinin devamı olan film bir adada canlandırılmıştır. Ejderha ve vikingler barış yaparak, adada yaşamaya devam ederler. Astrid ve arkadaşları burada Ejderha yarışları yapmaktadır. Sürekli olarak keşif gezileri yapan ekip buzdan bir mağara keşfi yaparlar.Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Filmi Konusu Ve OyuncularıAstrid ve arkadaşları buzdan mağara keşifleri sırasında birçok vahşi ejderha ile karşı karşıya gelecektir. Esrarengiz sahneleri ve fantastik sahneleri ile oldukça özel bir yapıttır. 2010 yılında beyaz perdeye sunulan yapıt ejderha ve Hiccup arasında geçen özel serüveni ele almıştır. Romandan uyarlanan bu yapıt herkesin beğenisini kazanmıştır.Animasyon özellikli film özel uçuş ve ejderha sahneleri ile gerçek üstü bir görünüm sunmaktadır. Oyunculuğunu Jay Barukel başrolde yapmaktadır. Hiccup rölü ile karşımıza çıkmaktadır. Valka rolü ile Cate Blanchett eşlik etmektedir. Özel serüveni ile Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 filmi herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır.
 • 2014
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.8
 • 103
 • 0
Karlar Ülkesi 2 izle (Frozen 2) Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Karlar Ülkesi 2 izle (Frozen 2) Türkçe Dublaj Animasyon Filmleri izle, Film izle 
Türkçe Dublaj
Karlar Ülkesi 2 (Frozen 2) Türkçe DublajWalt Disney stüdyoları imzalı Karlar Ülkesi 2 2019 yılında seyirci ile buluştu. Animasyon olmasından dolayı özellikle çocukların ilgisini çekse de kullanılan teknikler ve müzikleri ile çocukların yanı sıra yetişkinleri de kendisine hayran bırakmayı başardı. İlk filmin konusu birbiri ile çok iyi anlaşan iki prenses kardeşten birinin diğerine yanlışlıkla büyü yapması ile başlıyor. Elsa ve Anna birbiri ile çok iyi anlaşan sürekli oyunlar oynayan kardeşlerdir. Bir gün Elsa büyü güçlerini kontrol edemez ve kardeşine zarar verir. Yaralanan Anna kral ve kraliçe tarafından iyileştirilmek üzere büyücü cücelerin yanına götürülür.Cüceler Anna’yı iyileştirirler ancak kardeşi ile geçirdikleri güzel anılarından pek çoğunu da silerler. Bu şekilde yıllar yılları kovalar ve bir gün kral ve kraliçe ölür. Prenseslerden birisi taç giyecektir. Taç giyme töreninde kardeşler kavga eder ve kavga sonucunda Elsa’nın büyülü güçleri açığa çıkar. Elsa ülkeyi terk eder ve büyük bir maceraya atılmak zorunda kalır. İkinci filmde ise Elsa yanındaki arkadaşları ile beraber neden sihirli güçleri olduğunu ve kardeşinden farklı olduğunu araştırmaya başlar. Macera dolu bu yolculukta tehlikeli ormanlardan geçen ve kendisi ile ilgili gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.Her iki filmin de hikayesini ve senaryosunu yazan usta senarist Jennifer Lee yardımcıları ile birlikte büyük bir animasyon efsanesi yarattılar. Senaristliğin yanı sıra filmin yönetmenliğinin de bir kısmını üstlenen Jennifer Lee adını bu film serisi ile büyük kitlelere duyurmayı başardı. Oyuncu ve seslendirme kadrosunda pek çok ünlü ismin yer aldığı filmin başrollerinde ise Kristen Bell ve Jonathan Groff yer alıyor. Seri eleştirmenler tarafından Disney stüdyolarından çıkan en iyi animasyon olarak değerlendirilmiştir. Dünya çapında büyük bir gişe başarısı elde eden seri tüm zamanların en çok hasılat yapan animasyon filmi olarak kayıtlara geçmiştir. Karlar Ülkesi 2 ile seri yeniden pek çok rekor kırmıştır. Bunun yanı sıra film için bestelenen müzikler de büyük başarılar elde etti. Özellikle film Let It Go şarkısı ile en iyi orijinal şarkı dalında Oscar ödülü kazandı.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.4
 • 188
 • 0
Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk izle (2019) Animasyon
Tüm Bilgiler
Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk izle (2019) Animasyon Animasyon Filmleri izle, Fantastik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
AYI KARDEŞLER - ZAMANDA YOLCULUK   Ayı kardeşler: zamanda yolculuk izle, 16 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan film 90 dakika boyunca ailecek sizi güldürmeyi ve eğlendirmeyi hedefliyor. Çocuğunuzla beraber merakla izleyeceğiniz filmi Leon Ding yönetmiştir. Ayı kardeşler: zamanda yolculuk Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.Uzay – zaman sürekliliğinin bir boşluğunu keşfeden ve bundan yararlanıp zamanda geri giden Vick, Bramble ve Briar’ın maceralarını izleyeceğiz. Tabi oynadıkları şeyin onları zamanda geri götürerek tarih öncesi çağa atacağını kimse bilemezdi. Gittikleri zamanda tanıştıkları arkadaşları bakalım onların derdine deva olabilecek mi? Tehlikelerle dolu ormandan geçip cesaret meyvesini bularak planlarını gerçekleştirebilecekler mi? Tabi yabani ve oldukça farklı bitkilerden, vahşi tarih öncesi çağ hayvanlarından, yaban domuzlarından, dev kaplumbağalardan ve sevimli pandalardan bir sürü egzotik ve tehlikeli canlıdan bahsetmiyorum bile. Oldukça merak uyandırıcı Ayı kardeşler: zamanda yolculuk filmini full HD Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Filmde çocuklarımıza örnek olacak cesaret, arkadaşlık, yardımseverlik gibi duygular işlenmiştir.Xiago Tan Vick rolünde, Bingjun Zhang Bramble rolünde, Thang Wei Briar rolünde Ayı kardeşler: zamanda yolculuk filminde karşımızdadırlar.
 • 2019
 • China
 • 720P
 • IMDb 5.4
 • 152
 • 0
12
Robotlarında eşlik ettiği en iyi animasyon filmleri izle. Son animasyon filmleri izle sizlere Hd kalite film izme şansı verecektir.