Bloodshot Durdurulamaz Güç
Tüm Bilgiler
Bloodshot Durdurulamaz Güç 2020 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Bloodshot Durdurulamaz Güç  Hd Film İzleBloodshot durdurulamaz güç Ray Garrison ve eşinin öldürülmesiyle başlayan günümüzün ileri teknolojisi nanoteknoloji kullanılarak bilim insanları tarafından Ray Durdurulamaz Güç olarak hayata geri döndürülüyor. Geri döndürülen Ray üst düzey kişileri öldürmek için programlandırılıyor. Bu sırada Ray geçmişi hakkında kabuslar görüyor. Eşinin ve kendisinin nasıl öldürüldüğüne dair biraz daha öğrenmeye başlayınca Ray durdurulamaz güç haline geliyor. Ray ve eşinin cinayetini adım adım çözülüyor.Bloodshot Durdurulamaz Güç Hd Film Maksatfilm.com’daHd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
 • 720P
 • IMDb 5.6
 • 7
 • 0
Troller 2: Dünya Turu izle (2020)
Tüm Bilgiler
Troller 2: Dünya Turu izle (2020) 2020 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Troller Dünya TuruTroller 2 dünya turu izle, animasyon filmlerinin 2020 yapımı ABD senaryosu 6.1 imdb puanıyla sinema salonlarına girmiştir. Türkçe dublaj ve altyazı izleyin. 2020 yılının en göze çarpan filmlerinden biri olan Troller Dünya Turu özellikle seslendirme kadrosunda yer alan isimler ile göze çarpıyor. Bunun yanı sıra çocuklar için eğlenceli ve müzikal bir görsel şölen sunan yapım, çocuk gelişimi için fayda sağlarken aynı zamanda yetişkin insanları eğlendirmeyi başarıyor. Film dünyayı kurtarmak için maceraya atılan Poppy ve Branch’ın başından geçenleri anlatıyor. Karakterlerimiz filmin başında kendilerinin dünyanın her yanına dağılmış 6 trol kabilesinden birine mensup olduklarını öğrenirler. Her bir trol kabilesi bir müzik türünü temsile etmektedir. Ancak müziğin ahengi içinde yaşayan troller için felaket yaklaşmaktadır. Rock kabilesine mensup olan troller diğer tüm müzikleri susturarak dünyada sadece kendi müziklerinin çalınması için bir savaş hazırlı içine girerler. Artık dünyanın kaderi iki sevimli kahramanımızın ellerindedir.Filmin yönetmen koltuğunu Walt Dohrn ve David Smith paylaşırken zengin oyuncu kadrosunda bir isim göze çarpıyor. Son yılların en başarılı erkek sanatçılarından biri olan Justin Timberlake filmin seslendirme kadrosunda yer alıyor. Özellikle şarkıcı kişiliği ile öne çıkan Justin kariyerinin bazı dönemlerinde sinema filmlerinde yer alsa da ilk seslendirme deneyimini Troller filmi ile yaşadı. Seslendirme kadrosunda diğer öne çıkan isim ise son yılların aranan kadın oyuncularından olan Anna Kendrick oluyor. Seyirci ve eleştirmenler tarafından çok sevilen Troller Dünya Turu izleyicisine kesintisiz eğlence vaat ediyor.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 46
 • 0
Hadi Gidelim (Onward) izle
Tüm Bilgiler
Hadi Gidelim (Onward) izle 2020 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Hadi Gidelim (Onward)2020 yılının en başarılı animasyon filmlerinden biri olarak adını duyuran Hadi Gidelim izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Eğlenceli konusu ile benzerlerinden ayrılan Onward isimli yapım babalarını kaybeden iki elf kardeşin hikâyesine yoğunlaşıyor. Babalarını çok küçük yaşlarda kaybettikleri için ona ait hatıraları neredeyse silinmek üzere olan kardeşler babaları ile özlem gidermenin bir yolu olduğunu öğrenirler. Bir büyü sayesinde babaları ile bir gün geçirme şansı elde edebileceklerini öğrenen kardeşler büyüye ulaşmak ve babaları ile kavuşmak için bir maceraya atılırlar. Bu macera sırasında karşılarına büyük tehlikeler ve zorluklar çıksa da kardeşlerin geri dönmeye hiç niyetleri yoktur.Sevimli canavarlar animasyon filmi ile dünya çapında büyük bir başarı elde eden ünlü yönetmen Don Scanlon’un yeni projesi olan Onward eleştirmenler ve izleyicilerden tam not almayı başardı. Oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken filmin başrollerinde Tom Holland ve Chris Pratt gibi Hollywood’un aranan isimleri yer alıyor. Kıyamet Günü filmi ile adını duyurmayı başaran Holland yeni Örümcek Adam olarak seçilmesinin ardından dünya çapında üne kavuştu. Örümcek Adam filmlerinin yeni üçlemesinde ve bazı Avengers filmlerinde rol alan Tom genç yaşına rağmen büyük başarılara imza attı. Hadi Gidelim filminin diğer başrolü olan Chris Pratt ise kariyerinin ilk yıllarında küçük bütçeli korku filmlerinde oynadı asıl çıkışını ise Guardians of Galaxy filmiyle yakaladı.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 62
 • 0
Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum Türkçe Dublaj izle (2020-Netflix)
Tüm Bilgiler
Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum Türkçe Dublaj izle (2020-Netflix) 2020 Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum filmi izle, başrollerinde Jesse Plemons, Jessie Buckley, Toni Collette ve David Thewlis’in olduğu filmi yazıp yöneten Charlie Kaufman’dır. 2020 yapımı film psikolojik gerilim türündedir. 2016 basımı Iain Reid romanından uyarlanmıştır. Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum filmini heyecanla Full HD izleyebilirsiniz.Sevgilisi Jake’in ailesiyle tanışmak için karlı bir havada yola çıkan Lucy olacak her şeyden bihaberdir. Film boyunca kafanızda bir şeylerin yerine oturmayacağı fakat zamanla anlayacağınız ve içten içe ürpereceğiniz bir yapım Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum.Lucy’nin içten içe gerilmesini film boyunca onun içsesinden dinliyoruz. Bir çok başarılı film ve diziye senaristlik yapan Kaufman’ın bu konudaki üstünlüğünü ispatladığı bir gerçek. Fakat Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum’da mevzuları takip etmekte seyirciyi zorlaması bir yana filmde korku, gerilim, dram, müzikal, animasyon ve daha nice alt türlerin bir arada oluşu; diğer yandan da izolasyon, hafıza, güzellik algısı, aile olgusu, yaşlanma, veganizm, yalnızlık, kararsızlık ve çelişki gibi mevzuları da işlemekte.Son olarak özellikle bahsetmek istediğim, kamera arkasında Soğuk Savaş, Dovlatov, IDA, Loving Vinvent gibi filmlerle adını duyurmuş Polonyalı görüntü yönetmeni Lukasz Zal’ın isminden bahsetmek gerekir.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.4
 • 75
 • 0
Gunjan Saxena: The Kargil Girl Full izle (Netflix)
Tüm Bilgiler
Gunjan Saxena: The Kargil Girl Full izle (Netflix) 2020 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
Gunjan Saxena : The Kargil Girl izle, Sharon Sharma’nın yönettiği kadınların gücünden ve bütün zorlukları isterse aşabileceğinden bahseden bir drama filmi. Gunjan Saxena : The Kargil Girl Full HD Türkçe dublajını izleyebilirsiniz.2020 yılı 12 ağustosta çıkan bollywood dram filmidir. IMDB’den 5,2 puan almış film 1999 Kargil savaşı sırasında ilk Hintli hava kuvvetleri subayı olarak tarihe geçen cesur bir kadın subayın hayatından esinlenmiştir.Çocukluğundan beri pilotluğun hayalini kuran Gunjan, abisiyle bir uçak yolculuğunda uçağın penceresinden bakmak ister. Abisi Anshuman izin vermez, olayı gören hostes yardımına koşar ve Ganjin’i kokpite götürür. Gördüğü manzarayla büyülenen Ganjin pilot olmak ister. Yıllar geçer, büyür ve bu isteğinde kararlıdır fakat abisi Anshuman kadınların bu iş için uygun olmadığını savunur. Fakat Gunjan’ın babası Anup aynı fikirde değildir ve Gunjan’ın hayalinin peşinden koşmasına izin verir.ancak eğitimin yüksek maliyeti endişelere sebep olur ve moral bozukluğu yaşayan Gunjan Hindistan hava kuvvetleriyle ilgili bir gazete ilanı bulur ve bunu bir fırsat olarak görür. İlana baş vurup kabul edilirama boy ve kiloda sorun yaşar. Babasının da desteğiyle kilo vermek için sıkı bir diyete başlar. Eğitimlere başlar ve Kargil savaşı yüzünden tüm hava kuvveleri pilotlarına ihtiyaç vardır. Anshuman buna ne kadar karşı çıksa da Gunjan savaşa katılmaya kararlıdır.
 • 2020
 • India
 • 720P
 • IMDb 5.2
 • 99
 • 0
C U Soon izle Türkçe Dublaj (2020)
Tüm Bilgiler
C U Soon izle Türkçe Dublaj (2020) 2020 Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
C U Soon filmi izle, 2020 yılında pandemiye rağmen yapıla bu filmde bir arkadaşlık sitesinde Anu ile tanışan Jimmy kısa süre sonra evlenme kararı alır. Dram ve gerilim olan filmin IMDB puanı 8,2’dir. C U Soon filmini heyecanla Full HD izleyebilirsiniz.Babası çocukken ölen Jimmy annesiyle yaşamaktadır. İnternet sitesinde Anu ile konuşmaya başlar. Gün be gün arkadaşlıklarını ilerletirler, birbirlerinin arkadaşlarıyla, aileleriyle tanıştırırlar. Kamera haricinde görüşemediği bu kız ile evlenme hayalleri kursa da annesi bu işe razı olmaz. Jimmy’nin annesi, kızı araştırması için kuzeninden yardım ister.Anu babasıyla yaşamaktadır. Bir gün babası Anu’ya şiddet uygular, fena bir şekilde dövmüştür. Jimmy’den yardım ister, Jimmy Anu’yu gidip alır ve bir süre Jimmy’nin evinde kalır. Ama Jimmy babasının Anu'yu dövmesini kabullenemez. Babasıyla konuşmak ister ve babasının yanına gider. Babası Anu’yla arasındaki problemi çözeceğini belirtir ve telefon numarasını ister. Anu görüşmelerine ne kadar karşı çıksa da Jimmy onu dinlemez ve eve geldiğinde onun ortadan kaybolduğunu gören Jimmy polislerin de Anu’yu sormasıyla iyice panikler. Anu gitmeden önce ağlayarak bir mesaj bırakır. Jimmy onun intihar edeceğinden korkar. Kuzeninden yardım ister. Kuzen araştırmaya başlar, kamera kayıtlarına baktığında babasının eve geldiğini fakat Anu’nun babasıyla gitmediğini fakat babasının ardından Anu’nun evi terk ettiğini görür. Kuzeni Anu’yu araştırmaya kaktığında polisler gelir ve Jimmy’yi götürürler.
 • 2020
 • India
 • 720P
 • IMDb 8.2
 • 90
 • 0
Recep İvedik 6 Sansürsüz izle (Kenya)
Tüm Bilgiler
Recep İvedik 6 Sansürsüz izle (Kenya) 2020 Filmleri izle, Netflix Filmleri izle 
Yerli Film
Recep İvedi 6 Afrika filmi full hd izlemenin keyifli adresi maksatfilm'den geçmektedir. 1080P kaliteli komedi senaryosu ile recep ivedik 6 tek parça izlemenin keyfini yaşayın.Türk sinemasının en sevilen komedi filmi serilerinden biri de Recep İvedik serisidir. İlk filminden beri gişe rekorları kıran seri, izleyicilerin severek izlediği serilerin başında gelmektedir. 2017 yılında Recep İvedik 5 isimli filmin yayınlanmasından ve büyük ilgi görmesinden sonra yeni filmin ne zaman vizyona gireceği merak konusu olmuştur. Serinin son filmi 2019 yılının sonlarına doğru vizyona girmiştir. Şahan Gökbakar tarafından canlandırılan Recep İvedik karakteri, birçok sinemasever tarafından beğeniyle takip edilmiştir. İzleyiciler, yeni çıkan Recep İvedik 6 konusu hakkında araştırmalar yapmaktadır.Film serisinin yönetmenliğini Togan Gökbakar üstlenmiştir. Her filminde Şahan Gökbakar dışında farklı ünlü oyuncuların oynadığı serinin son filminde de ünlü isimler bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika süren film, komedi türünün en önemli yapımlarından biri olarak dikkat çekmektedir. Serinin son filminde Recep karakteri, Konya şehrine gitme amacıyla çıktığı yolda Afrika’ya gidecektir. Kenya’ya giden Recep, komedi dolu maceralar yaşayacaktır. Kuru fasulye festivali daveti alan Recep, Nurullah ile birlikte Kenya’ya giderler. Kenya’ya gittiklerinde savaş halinde olan iki kabilenin arasında kalırlar ve komedi dolu olaylar başlar.Recep İvedik 6 OyuncularıUzun zamandır Türk sinemasında komedi türünün liderlerinden olan Recep İvedik serisinin son filminin vizyona girmesinin ardından çeşitli eleştiriler ve yorumlar yapılmaya başlamıştır. Kimi izleyiciler, serinin son filmini geride kalan filmler kadar güzel bulmasa da filmi beğenerek izleyen birçok kişi de bulunmaktadır. Recep İvedik 6 oyuncuları söz konusu olduğunda akla ilk gelen isim tabii ki serinin her filminde başrol oynayan Şahan Gökbakar’dır. Türkiye’nin sevilen komedyenlerinden olan Gökbakar, serinin son filminde de Recep karakterini canlandırmıştır. Arkadaşıyla gittikleri Kenya macerasında yaşadıkları komik olaylarla seyircileri güldürmüştür.Serinin tüm filmlerinde Recep karakterine eşlik eden önemli karakterler bulunmaktadır. Bu karakterleri canlandıran farklı oyuncular, sinemaseverler tarafından ilgi görmüştür. Serinin son filminin oyuncuları arasında birçok filmde Recep karakterine eşlik eden Nurullah karakterini canlandıran Nurullah Çelebi bulunmaktadır. Yabancı oyuncuların da rol aldığı filmdeki yerli oyunculardan biri de Somer Karvan’dır. Filmde rol alan yabancı oyuncular arasında Chidi Benjamin John, Mbaye Diengg, Kepsin Misodi Teke ve Martin Strecker gibi isimler bulunmaktadır. Birçok kişi Recep İvedik film izle konusunda araştırmalar yapmaktadır. Vizyon Tarihi: 08 Kasım 2019 TR Dağıtım: CJ Entertainment Turkey Şirket: Çamaşırhane Film Filmin Türü: Komedi Yapım Yılı: 2019 Süre: 110 dakika3.986.620 seyirci67.716.572,00 TL hasılatRecep ivedik gişesi vb bilgileri BoxofficeTurkiye sitesinden daha detaylı öğrenebilirsiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 4.4
 • 1.618
 • 9
Eltilerin Savaşı izle 2020 (BKM Komedi Filmi)
Tüm Bilgiler
Eltilerin Savaşı izle 2020 (BKM Komedi Filmi) 2020 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Eltilerin Savaşı izle, çocuk doğurma yarışına giren eltilerin komedi dolu mücadelesini Full hd izliyoruz. Sultan ve Gizem'in komedi dolu sahneleriyle gülmekten kırılacaksınız. İlk çocuğu doğurup evin sahibi kim olacak hep birlikte izliyoruz.Filmde birbirini çekemeyen iki eltilerin savaşı hikayeleri anlatılıyor. Büyük ve evin ilk gelini, ailenin gözdesi olan Sultan, eve gelecek olan yeni geline sinir olur. Yeni gelinin kendi yerini alacağını düşünür bu yüzden de yeni gelinden nefret etmeye başlar. Tek amacı yeni gelini yıldırmaktır. Yeni gelin olan Gizem sevecen bir kızdır ve en başından beri Sultan’la iyi anlaşmak ister ama Sultan sürekli kötü davrandığı için Gizem’de zamanla Sultana karşı kötü davranır ve aralarındaki rekabet iyice artar.Sultan gösterişi seven, havalı, abartılı şeylere bayılan bir gelindir. Gizem ise sadelikten yana olan, sevecen ve mütevazı bir gelindir. Birbirinden zıt iki karakterde olan eltiler haliyle birbirlerine daha fazla sinir olmuşlardır. Bu gelinlerin çok tatlı bir kayınvalideleri vardır aralarında ki rekabetten dolayı kendilerini daha fazla sevdirmeye çalışırlar, ikisi de gözde gelin olmaya çalışır.Bu eltilerin tek bir amacı vardır. Kayınvalidelerinin yaşadığı büyük eve geçmek. Kayınvalideleri bunu anlar ve bir torunu olmasını çok istediği için, kim önce doğurursa bu evi ona vereceğim der ve taht kavgaları başlar… Yönetmenliğini Onur Bilgetay yapmıştır, senaryosunu Gupse Özay yazmıştır aynı zamanda başrol oyuncularındandır. Eltilerin Savaşı filmin kadrosunda Gupse Özay’a, Merve Dizdar,Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu eşlik ediyor. 1 saat 58 dakika olan film komedi severleri ekran başından ayırmıyor. Kayınvalidelerinin “ilk çocuk doğurana bu evi vereceğim” sözünden sonra hangi gelin ilk çocuğu doğuracak, önce hamile kalmak için ne savaşlar verecekler...
 • 2020
 • Turkey
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 1.768
 • 7
Sihirbazlar Çetesi 3 izle | Türkçe Dublaj 1080p
Tüm Bilgiler
Sihirbazlar Çetesi 3 izle | Türkçe Dublaj 1080p 2020 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Sihirbazlar Çetesi 3 izle, 2013 yılında vizyona giren ABD filminin ilk bölümü Netyork'ta ve pek çok farklı şehirlerde çekilmiştir. Türünün neredeyse ilk örneklerinden olan Sihirbazlar çetesi 3 Türkçe dublaj filmi izleyenlerini oldukça etkilemiştir. Merak uyandırıcı senaryosu kaliteli oyuncu kadrosu ve arka plan ekibi işinin en iyilerinden olmasına rağmen film beklenilenin üzerinde bir karşılık almıştır. İlk zamanlarda tek destekçileri olan zengin bir iş adamı onları sahnelere çıkarmış ve kendilerini gösterme fırsatı sunmuştur. Fakat bu zenginlik insanlardan faiz ile kazanılmış bir varlıktır. Sihirbaz Çetesi ona bir kumpas kuracak ve bankadaki tüm servetini şehrin insanlarına dağıtacaktır.Yaptıkları sihirbazlık numaraları oldukça düşündürücü ve bir o kadar etkileyicidir. Serinin 3. bölümü 2020 yılının son aylarında karşımıza çıkması beklenmektedir. Sinema salonlarını dolduracak bu senaryo herkesin heycanla beklediği gibi umarız beklentileri karşılayacaktır. 4 kişiden oluşan bu ekip 3 erkek ve bir kadından oluşmakta ve herkes kendi üzerine düşen görevi yapmakla yükümlüdür. Sihirbazlar Çetesi 3 izle filmi için iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7,9
 • 177
 • 0
Tenet izle Full HD Tek Parça (2020)
Tüm Bilgiler
Tenet izle Full HD Tek Parça (2020) 2020 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
TENET 2020 Full izleFull aksiyon, gerilim, zamanda evirtme, (zamanı ters çevirme, zamanda geri gitme) anlayacağınız beyin yakan süper bir film. Pandemi dolayısıyla biraz geciken bu film 26 Ağustos’ta vizyona giren, gerçekten beklemeye değen bir film olmuş.Başrollerini John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki’ nin oynadığı; Christopher Nolan’ın yönettiği bu filmde kahramanımız John dünyayı kurtarmaya çalışan bir adamı canlandırıyor. Tabii ki birde Dünya’yı yok etmeye çalışan bir adamımız var. Kötü olmazsa iyinin ne anlamı olur değil mi?Kenneth Branagh’ın oyunculuğu ile şahlandırdığı Andrei Sator ; rus zengin bir iş adamı olmasının yanı sıra sadece çocuğu için yaşayan karısını zorla yanında tutan, ona şiddet uygulayan ve tehdit eden bir adam.Ayrıca adam kanser, ve; ben öleceksem dünya da benimle gelecek, diyor. Adam bileğine bir bileklik yapmış ve bu bileklik sayesinde kendisinin nabzı atmayı bıraktığında dünyayı patlatacak bir bomba ateşlenecektir.John yani asıl ajanımız da bunlarla, bizim gibi, ilk defa karşılaştığı için şaşkınlık yaşıyor. Filmimizin de ismini aldığı bir grupla ve buradaki ajanlarla tanışıyor John. Bir laboratuvarda evirtilmiş eşyalar buluyor ve bunlarla kendini geliştiriyor.Christopher Nolan’ın mantığı ise bir obje veya bir insanGelecekte bulunmuyorsa geçmişte de bulunamıyor. Asıl kafamızı karıştıran ve ne kolayca anlayabildiğimiz ne de kolayca anlatabildiğimiz kısım tam da bu nokta.İntihar etmeden hemen önce bulduğu tehlikeli formülü parçalayarak geçmişte saklayan bilim insanının formülünü bulup tamamlamaya çalışıyor Andrei.Ajanların asıl amacı Andrei’nin dünyanın sonunu getirmesini engellemek ve onu hayatta tutmak.Anlayabilirseniz izlemeye değer bir film ve hayal gücünüzün sınırlarını zorluyor…
 • 2020
 • ABD,Estonia,United Kingdom
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 505
 • 0
Şimdi Hep Birlikte izle (2020)
Tüm Bilgiler
Şimdi Hep Birlikte izle (2020) 2020 Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
Şimdi Hep beraber izle (2020),  Özel yaşamı dışarıdan göründüğü kadar istikrarlı olmayan Amber Appleton (Auli’i Cravalho) hayata pozitif yönde bakmaya devam eder. Amber, Carnegie Mellon'a gitme hayalleri kuran müzikal açıdan yetenekli bir lise öğrencisidir. Bir yandan Bay Franks (Fred Armisen) tarafınca yönetilen çok sevmiş olduği lise tiyatro kulübüne giderken diğer yandan kendisini ve talihsiz bekâr annesini (Justina Machado) desteklemek için bir donut dükkânında uzun saatler süresince çalışır. Ayrıca Amber, yakınlardaki bir huzurevinde vakit geçirerek buradaki en sevmiş olduği karamsar sakinin (Carol Burnett) bakımını özenli bir halde gerçekleştirir. Hayallerini tehdit eden yeni engellerle karşılaştığında Amber, ilerlemek için arkadaşlığın gücüne güvenmeyi öğrenmek zorunda kalır.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 246
 • 0
After 2 (After We Collided) Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
After 2 (After We Collided) Türkçe Dublaj izle 2020 Filmleri izle, Romantik Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
After 22019 yılı yapımı olan After filminin devamı niteliğinde yer alan After 2, müthiş öyküsüyle izleyiciyi kendisine çekebileceğe benziyor. Roger Kumble’nin yönettiği filmin, konusu ise yetişkin bilim kurgu tarzındadır. Filmin tam olarak bir Amerikan romantik drama türünde bir film olduğunu ifade etmek mümkün olmaktadır. Temelde 2014 yılından yayınlanan yen bir yetişkin kurgu romanına dayanan bu güzel film, iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.Henüz vizyona çıkmayan After 2’nin 2 Ekim 2020 tarihi itibariyle vizyona çıkması bekleniliyor. Vod’da yayınlanması planlanan bu filmin, geniş bir izleyici kitlesine ulaşması da amaçlanıyor. Başrollerinde Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin oynarken onlara Tessa Young da eşlik ediyor. Ayrıca filmde Hardin Scott da rol alıyor. Esasında 4 Ağustos tarihi itibariyle filmin çekimlerine başlandığı da biliniyor. Daha sonraki süreçte filmin tamamlanarak; vizyona giriş yapması amaçlanıyor. Çekimlerine tam olarak Ağustos 2019 yılında başlanan bu filmin, başarılı filmler arasında yer alacağı da tahmin ediliyor.After 2 KonusuBir kitaptan uyarlanan After filminin devamı niteliğinde olan After 2, etkileyici bir senaryoya sahip. Filmin birinci serisi geniş bir izleyici kitlesine de ulaşmayı başarmış durumda. Birinci filmin gişede büyük bir başarı elde etmiş olması, ikinci filmin de çekilmesini mümkün kılıyor. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği bu film, aşk ve tutku dolu sahneleriyle ilgiyi kendine çekiyor. Yine heyecanlı bir öyküye sahip olan bu yeni filmin, apayrı bir konusunun bulunduğu da biliniyor.Temelde bir aşk öyküsü bulunan After 2’de Hardin adındaki birine aşık olan Tessa’nın yaşadıkları konu olarak işleniyor. Tesla genç bir kızdır ve Hardin’e aşık olmuştur. Ancak Hardin kötü bir karaktere sahiptir. Üstelik zengin birisi olan Hardin, kendisine aşık olan genç kıza da kötü davranmaktadır. Olaylar genelde bu aşkın etrafında şekillenmektedir.After 2 Filminin OyuncularıOldukça iddialı bir film olarak karşımıza çıkan After 2 geniş bir oyuncu kadrosuna sahip bir yapımdır. Bu kapsamda filmde Josephine Langford ie Hero Fiennes başrolde oynamaktadır. Yine Tiffin ve Dylan Sprouse de filmin başrollerinde görev almaktadır. 
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.8
 • 1.078
 • 13
Baba Parası (2020) Full Hd Tek Parça izle
Tüm Bilgiler
Baba Parası (2020) Full Hd Tek Parça izle 2020 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
Türkçe Dublaj
BABA PARASI FİLMİ İZLEBaba parası izle full hd, zengin babanın ölümünün ardından kalan mirası paylaşmak için yarışa giren kardeşlerin hilayesini 1080p tek parça izleyin. Baba parası filminin konusu, ülkenin en zengin insanın öleceği günlerin yaklaşması sonucu gayrimeşru çocukları büyük bir servete sahip olan babalarının mirasına konmayı kafaya koyar. Ama bir mirası paylaşacak çok fazla kardeş bulunmaktadır, hepsinin yasam tarzları, yetiştirilme tarzları, karakterleri farklıdır. Hepsinin düşündüğü tek bir şey vardır o da babalarının mirasına konmak. Babalarının ölümünün yaklaştığı her geçen gün daha da babalarına düşkünmüş gibi görünmeye kendi paylarına düşen mirası almaya çalışırlar. Ama mirasa konmak isteyen herkes beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır.Kardeşler yasal varis olmalarına rağmen mirasın tamamına sadece içlerinden biri sahip olacaktır. İşin en kötü yanı ise, babalarının büyük mirasının bulunduğu kasanın şifresini bulan tüm mirasın sahibi olacaktır. Şifre ancak ölen milyarder gibi, aç gözlü, düzenbaz, acımasız ve zeki biri tarafından bulunabilecektir. Kasayı açmak için büyük bir savaşa giren kardeşlerin gözü hiçbir şey görmez birbirlerine düşman olmuşlardır ve bu süreçte kendilerini beklemedikleri olayların içerisinde bulurlar. Baba parasının oyuncu kadrosunda; Ailecek Şaşkınız, Düğün Dernek , Çalgı Çengi , İşler Güçler gibi yapımlarda birlikte rol alarak ayrılmaz hale gelen ve “Bitirim İkili" lafının onlar için kurulduğu Ahmet Kural ve Murat Cemcir başrol oyuncularındandır.Bunun yanı sıra Hareket Sekiz, Düğün Dernek, Aile Arasında gibi yapımların usta oyuncusu Devrim Yakut, Mandıra Filozofu, Geniş Aile, Seksenler, Gelecekten Bir Gün usta sinema ve tiyatro oyuncusu Rasim Gültekin, İki yalancı, Mayıs Kraliçesi, Güneşi Beklerken gibi yapımlardan tanıdığımız genç oyuncumuz Yağmur Tanrısevsin, Ölümlü Dünya, Aşkın Gören Gözlere İhtiyaç Yok, Arif V 216, İkimizin Yerine gibi yapımların parlayan yıldızı olan Özgür Emre Yıldırım, Komedi filmlerinin aranan yüzleri olan Deniz Barut ve Ayhan Taş yer alıyor. Film komedi severlerden büyük bir ilgi görmüştür 1 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmiş olan Baba Parası film süresi 1 saat 56 dakikadır. Filmin yönetmenliğini Selçuk Aydemir üstlenmiştir. Film komedi severler tarafından büyük bir ilgiyle izlenmistir. Ahmet Kural: 10 Kasım 1982 doğumludur, 37 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi ve Selçuklu Üniversitesi mezunudur. Selçuk üniversitesinde Radyo Televizyon ve sinema okumuştur. Bilkent üniversitesinde master yapmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır.Murat Cemcir: 30 Kasım 1976 yılında doğmuştur 43 yaşındadır. Hatay Mustafa Kemal üniversitesi mezunudur.
 • 2020
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 5.4
 • 875
 • 0
The Complex: Lockdown Full izle (2020)
Tüm Bilgiler
The Complex: Lockdown Full izle (2020) 2020 Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle 
Türkçe Altyazı
The Complex: Lockdown izle, Londra'ya yapılan bilolojik bir saldırı sonucu araştırma yapan bilim adamları teroristi bulacaklardır.Siyasi nedenlerde Londra şehrine yapılan saldırıda biyolojik silah kullanılmış ve şehrin bir kısmı tahrip edilmiştir. İşi araştırmak işi yola koyulan iki bilim adamı saldırıyı gerçekleştiren kişiyi bulmak için uzun uğraşlar verecektir. Sonuç olarak terorist avuçlarının içine alan bilim adamları onu öldürüp öldürmeme arasında kararsız kalacaklardır. The Complex: Lockdown film yönetmenliğini Paul Raschid üstlenmekte olup 27 Temmuz 2020 tarihinde vizyona girmiştir.
 • 2020
 • 720P
 • IMDb 3.1
 • 236
 • 0
12
Hangi filmi izlesem? 2020 filmleri izle sizlere sinema çekimi olmak üzere en güncel filmleri Türkçe dublaj hd formatında izlemenize olanak sağlar.