2.0
Toplamda 2 oy verildi.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 izle (2014)

-

How to Train Your Dragon 2

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 izle (2014)
IMDB : 7.8
Yapım :
İzlenme : 477
Süre : 125 Dakika
Ülke :
Web Sitesi: : http://www.howtotrainyourdragon.com/
Film Özeti : Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 (2014) Film izle

2014 yapımı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 fantastik ve özel sahneleri ile izleyicilerin beğenisini toplamayı başarmıştır. Yetişkin ve çocukların tercihi olan bu yapıt Türkçe dublaj ile seslendirilmiştir. Aile ve aksiyon filmleri arasında yer almaktadır. Fantastik sahneleri ile sıra dışı bir heyecan katacaktır. Dean Beblois tarafından ele alınan film oldukça popülerdir.

Birçok serisi bulunan film 2.nci serisi ile beyaz perdede yer almaktadır. Filmde yer alan Dişsiz özel ejderhası ile serüvenlere devam ediyor. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 filminin ilk serisinin devamı olan film bir adada canlandırılmıştır. Ejderha ve vikingler barış yaparak, adada yaşamaya devam ederler. Astrid ve arkadaşları burada Ejderha yarışları yapmaktadır. Sürekli olarak keşif gezileri yapan ekip buzdan bir mağara keşfi yaparlar.
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Filmi Konusu Ve Oyuncuları
Astrid ve arkadaşları buzdan mağara keşifleri sırasında birçok vahşi ejderha ile karşı karşıya gelecektir. Esrarengiz sahneleri ve fantastik sahneleri ile oldukça özel bir yapıttır. 2010 yılında beyaz perdeye sunulan yapıt ejderha ve Hiccup arasında geçen özel serüveni ele almıştır. Romandan uyarlanan bu yapıt herkesin beğenisini kazanmıştır.

Animasyon özellikli film özel uçuş ve ejderha sahneleri ile gerçek üstü bir görünüm sunmaktadır. Oyunculuğunu Jay Barukel başrolde yapmaktadır. Hiccup rölü ile karşımıza çıkmaktadır. Valka rolü ile Cate Blanchett eşlik etmektedir. Özel serüveni ile Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 filmi herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır.
Yorum Alanı