5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Dokunulmazlar Türkçe Dublaj izle (The Untouchables) 1987

-

The Untouchables

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Dokunulmazlar Türkçe Dublaj izle (The Untouchables) 1987
IMDB : 7.9
Yapım :
İzlenme : 771
Süre : 119 Dakika
Ülke :
Film Özeti : Dokunulmazlar izle, Polisiye bir baş yapıt olan 1987’lerde çekilen bu film 6 yıl sonra da bir televizyon dizisi olarak da yayınlanmıştır. Film kısa zamanda büyük etki yaratmış ve 3 akademi ödülüne aday gösterilmiştir. Dokunulmazlar filmini Full HD izleyebilirsiniz.Amerika’daki içki yasağı yüzünden ülkede suç oranı baya artmıştır. Çeteler kaçakçıkılka istedikleri fahiş fiyatlara el altından içki satmaktadır. Şiddet, rüşvet ve hırsızlığın arttığı ülkede bir düzen getirme çabasına giren Eliot Negs suç imparatorluğuna karşı mücadele ekibinin başına getirilir. Ness bu suç örgütünü bitirmeye kararlıdır ama rüşvet alan polis memurları yüzünden planı suya düşer ve Ness yeni ve güvenilir bir ekip kurmaya karar verir.

Amerikalı polis memuru Jim Malone’den yardım alır. Malone vs Ness suç örgütünü bitirmek için rüşvet almayan, ihanet etmeyen sırtlarını dayayabilecekleri güvenilir bir ekip kurarlar. Ekibe George Stone, Oscar Wallace ile birlikte başlarlar. Suç imparatorluğunu bitirmek için Capone’a karşı korkusuzca bir savaşın içine girerler. Yönetmenliğini Brian De Palma yaptığı filmde Kevin Costner, Sean Connery, Robert De Niro, Andy Garcia, Charles Martin Smith ve daha birçok birbirinden ünlü oyuncular rol almaktadır.
Yorum Alanı