1. Hannibal Dizi izle (Türkçe Altyazı)

  Hannibal Dizi izle (Türkçe Altyazı)

  IMDb : 8.1 5 Sezon 21 Bölüm

  Hannibal Dizisi Konusu

  Psikoloji, suç, gerilim ve polisiye tarzını sevenler için uygun olan bu dizide son zamanların kitap uyarlamalarındandır. Red Dragon kitabından uyarlanan dizi, kitapta bulunan karakterleri birebir aynı biçimde ele almaktadır. Olaylar zinciri olağan gibi gözükse de gitgide anlaşılmaz ve beklenmedik bir hal almaya başlayacaktır demeyi de es geçmeyelim. Dizi Hannibal Lecter adında bir psikiyatrist etrafında gelişmeye başlıyor. Dizi 3 sezon sürmüş ve 3. Sezonun sonunda bir finalle sona ermiştir. NBC ‘de yayınlanan dizi ilk çıktığı dönemde de beğeni toplamıştır. Gelelim Hannibal dizisinin özetine.

  Hannibal Dizi Özeti

  Psikoloji, suç ve gerilim tarzından hoşlananlar için psikiyatrist Hannibal Lecter oldukça biçilmiş kaftan olarak karşımıza çıkıyor. Hannibal Lecter psikiyatristtir ve olaylara yaklaşımı ise çok mantıklıdır. Bir gün kapısını FBI ajanı Will Graham çalar. Will Graham sıra dışı bir ajandır. Kendine ait farklı düşünme yöntemleri ile katilleri rahatlık ve kolaylıkla yakalayabilmektedir. Bunun nedeni ise katil gibi düşünmesidir. Ancak en son peşinde olduğu katil kendisini zorlayınca soluğu Hannibal Lecter’ın yanında alır. Katili yakalamak için birlikte çalışmaya başlarlar. Ancak zaman ilerledikçe garip gerçeklere ulaşması an meselesidir. Bunlardan biri de Hannibal Lecter aslında bir seri katil ve yamyam olmasıdır.

  Hannibal Dizisi Oyuncuları

  Hannibal Lecter rolünde karşımıza Danimarka asıllı başarılı aktör Mads Mikkelsen çıkıyor. Yakalayamadığı katili yakalamak için uğraşan Will Graham rolüne ise Hugh Dancy hayat veriyor. Caroline Dhavernas ise Will Graham’ın eski psikiyatristi olarak dizide kendisine yer buluyor. Gillian Leigh Anderson ise karşımıza hastası tarafından saldırıya uğramış aynı zamanda da Hannibal Lecter’ın psikoterapisti olarak karşımıza çıkıyor. Unutmadan ekleyelim dizinin yaratıcısı koltuğunda Bryan Fuller oturuyor. Dizi konusu ile  tekrar izlenmeyi hak ediyor.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.1   723

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram Dizileri izle , Netflix Dizi izle
  •  Orjinal Adı: Hannibal
  •  İlk Yayın Tarihi: 04.04.2013
  •  Bölüm Süresi: 43 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.nbc.com/hannibal/
  •  Kanal: NBC
Background
 1. Hannibal 1. sezon izle Türkçe Altyazı Full
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Hannibal 2. sezon izle Türkçe Altyazı Full
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Hannibal 3. sezon izle Türkçe Altyazı Full
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı