10.0
Toplamda 1 oy verildi.

Dikkat Şehvet izle (Lust Caution) 2007 Türkçe Dublaj

-

色‧戒

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Dikkat Şehvet izle (Lust Caution) 2007 Türkçe Dublaj
IMDB : 7.5
Yapım :
İzlenme : 1.504
Süre : 156 Dakika
Ülke : , ,
Web Sitesi: : http://www.bvi.com.tw/movies/lust_caution/main.html
Film Özeti : Dikkat şehvet izle, full HD Türkçe dublajını izleyin. Asya sinemasının baş tacı olarak kabul edilen Tony Leung oynadığı filmi buradan bulabilirsiniz. ABD, Çin ve Taylan ortak yapımı olan film Avrasya film festivalinde açılış filmi olarak gösterilmiştir. Türkçeye “Dikkat, Şehvet” diye geçen Anglee’nin yönettiği bir filmdir. Aşk, ihanet, entrika, şehvet, şiddet, savaş gibi içinde pek çok şey barındıran film, Şangay’da 1942 yılında dünya savaşında Japon işgali altında geçer.

Mr. Yee karısının seksi arkadaşına âşık olur. Güçlü bir iş adamı olan mr. Yee, 2. Dünya savaşında zor zamanlar geçirir fakat tabii ki de aşkını da unutmaz. Hatta aşkı için cinayete bile bulaşır. Bakalım daha neler gelişecek ya da daha çok karışacaktır Dikkat, Şehvet’ te? Usta yönetmenlerden olan Anglee’ nin yönettiği filmimizde Tong Wei, Tony Leung, Joon Chen, Leehom Wang, Tou Chunghua, Kao Ying Hsuan, Jhonson Yuen, Lawrence Ko Chin Kalok, He Safei, Yan Su gibi isimler oyuncu kadrosunda bulunmaktadır.
Yorum Alanı