10.0
Toplamda 1 oy verildi.

Cinayet Süsü izle Yerli Film 2019

-

Cinayet Süsü

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Cinayet Süsü izle Yerli Film 2019
IMDB : 7.3
Yapım :
İzlenme : 1.122
Süre : 112 Dakika
Ülke :
Web Sitesi: : https://taffpics.com/filmler/cinayet-susu
Film Özeti : Cinayet süsü izle, gizemli bir ölüm vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin yaşamış oldukları olayları konu alıyor. Baş komiser Emin, komiser Asuman, komiser Salih ve komiser yardımcısı Alaattin’den ulaşan cinayet büro ekibi hiçbir iz bulanamayan ilginç bir vakayla karşı karşıya kalırlar, Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip bu vakada hiçbir delil ve ipucu elde edemezler. Cinayetlerin her geçen gün artması ve halkın korkup bu olayla daha fazla ilgilenmesi, cinayet olaylarının sürekli basına yansıma baş komiser Emin ve diğer cinayet büro ekibinin üzerinde daha fazla baskı oluşmasına sebep olur.

O kadar uğraşılmasına rağmen hiçbir sonuca varılmadığını gören Emniyet Genel Müdürü, davanın daha hızlı bir şekilde görülmesi için suç uzmanı Dizdar Koşu’yu bu ekibe dahil eder. Üzerlerindeki baskıdan dolayı ezilen Emin ve ekibi, bu zamana kadar karşılaştıkları en tuhaf seri cinayet zincirini çözebilmek için ellerinden geleni yaparlar. 25 Ekim 2019 da vizyona giren Cinayet Süsü filminin yönetmenliğini Ali Atay yapmıştır. Başrol oyuncu kadrosunda; Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit Çakmak ve Mert Denizmen yer almaktadır.
Yorum Alanı