8.9
Toplamda 22 oy verildi.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Full HD izle

-

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Full HD izle
IMDB : 8.7
Yapım :
İzlenme : 4.388
Süre : 141 Dakika
Ülke :
Web Sitesi: : https://dijitalsanatlar.com/film/naim
Film Özeti : Naim Süleymanoğlu

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle, en iyi sporcu ödülüne layık görülen ve halter sporunda oldukça başarılı olan Naim beyin hayatını konu almıştır. Dünya halter sporunda en iyi sporcu seçilen ve uzun yıllar kırılamayacak rekorlara adını yazdıran Naim Süleymanoğlu’nun gerçek hayat öyküsünü özetleyen kendisi ile aynı adı taşıyan film, gençlik yıllarından başlayan ve zaferlerle dolu yükselişle noktalanan görkemli hikayeyi bir kez daha bizlere yaşatacak. Özer Feyzioğlu imzasıu taşıyan yerli biyografi filmi, gişe rekorları kırarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Filmimizde Naim Süleymanoğlu görevinde Türk asıllı Hollandalı oyuncu hayat Van Eck'i izliyoruz.

2019’un son döneminde vizyona giren ve gişede büyük başarı elde eden Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Türkiye’nin en büyük sporcularından birinin hayatına ışık tutuyor. Naim çocukluk ve gençlik yıllarında çok parlak bir halterci olacağını herkese göstermişti. Ancak Bulgaristan’da yaşayan her Türk gibi Naim’de ayrımcılığa maruz kalıyordu. Zamanla spor müsabakalarına katılıp bilinirliği arttıkça Bulgarların baskıları da arttı. Bu baskılar Naim’in adının değiştirilip Bulgarca yapılması ile doruğa ulaştı. Baskılara dayanamayan Naim bir müsabaka sonrasında Türk istihbaratı tarafından otelinden kaçırılarak ana vatanına getirildi. Bu noktadan sonra tam olarak spora odaklanan Naim kariyeri boyunca kırılması zor rekorlara imza attı. Dünyanın en güçlü adamı olarak bilinen Naim’e kısa boylu olmasından dolayı ona Cep Herkülü ismi verildi.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan Özer Feyzioğlu’nun ilk uzun metrajlı film deneyimi olan Naim hem eleştirmenlerden hem de seyircilerden tam not almayı başardı. Filmde Naim’i canlandıran Hayat Van Eck genç yaşına rağmen bu zorlu rolün altından kalkmayı başarıyor. Kariyerindeki ikinci film projesinde yakaladığı başarı ile adından söz ettirmeyi başardı. Filmin başrollerinde Hayat’ın yanı sıra Yetkin Dikinciler ve Gürkan Uygun gibi Türk televizyonlarının ve sinemasının tecrübeli isimleri yer alıyor.  Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu son yıllarda pek çok örneğini gördüğümüz önemli kişilerin hayatlarının sinemaya aktarılması akımının en güzel örneklerinden biri olarak görülüyor.
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    cep herkülü 26 Ağustos 2020 13:31:13

  keşke bütün ecdadımız böyle olsaysadı ne güzel olurdu gerçkten cep herkülü naim süleymanoğlu hepimize örnek olsun

 2. avatar
    Meryem 27 Ağustos 2020 08:21:21

  Filmi full hd izledim Cep herkülü naim meğer neler yapmış hiç haberimiz yoktu teşekkürler.

 3. avatar
    Herkül 26 Eylül 2020 11:43:33

  Filmi full hd izledim çok teşekkür ederim yerli film izle keyfi gerçekten bu sitede sunulmuş.

 4. avatar
    Mehmet 28 Eylül 2020 11:58:59

  Naim izle filmini tek parça donmadan sonunda izledim teşekkürler

 5. avatar
    naim izle 30 Eylül 2020 19:28:35

  naim izledim gerçekten çok güzel olmuş teşekkürler.