8.0
Toplamda 1 oy verildi.

BoBoiBoy Filmi izle (Animasyon Full)

-

BoBoiBoy

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
BoBoiBoy Filmi izle (Animasyon Full)
IMDB : 8.2
Yapım :
İzlenme : 1.061
Süre : 102 Dakika
Ülke :
Web Sitesi: : http://www.boboiboymovie.com/
Film Özeti : BoBoiBoy

Son dönemin en çok dikkat çeken animasyon filmlerinden olan BoBoiBoy sizleri ailece bir maceraya çıkartmaya hazırlanıyor. Malezya yapımı olan film doğu dünyasının hikâyelerinin tüm dünyaya yansıtılması için çaba gösteriyor. Filmin konusunda ise hazine avcıları ve BoBo arasında yaşanan bir kovalamacayı konu ediyor. Dünyaya gelen uzaylı bir hazine avcısı grubu yeryüzünde bulunan güç küresinin peşinde olan bu uzaylı hazine avcısı grubu bu küreye ulaşmak için karakterimizin arkadaşı Ochobot’u kaçırır. Bunun üzere kahramanımız arkadaşını ve dünyayı kurtarmak için hazine avcılarının peşinden bir maceraya atılır.

BoBoiBoy’un animasyon dalında çocuklar tarafından beğenilerek izlendiğini görmekteyiz. Ailece izlenebilecek ve çocukların gelişimi için faydalı olan bu yapımlar özellikle hayal gücünü genişletmeleri bakımından uzmanlar tarafından çocuklar için öneriliyor. Bu yapımın yönetmenliğini yapan Nizam Razak’ın sinema dünyasına olan ilk adımı oldukça başarılı eleştiriler aldı. Seslendirme ve oyuncu kadrosu ise Malezya’nın ünlü oyuncuları olan Nur Sarah Alisya ve Anas Abdul Aziz gibi ünlü yıldızlardan kurulu. Ülkemizde de başarılı bir seslendirme kadrosu tarafından dublajı yapılan filmin hedef kitlesi çocuk izleyiciler olsa da yetişkinlerinde eğlenerek izleyebileceği bir yapıya sahip. Bu noktada arkadaşlar veya ailecek toplanılan günlerde ortamı neşelendirmek için tercih edebilirsiniz. Evlerimize doğu dünyasının hayal gücünü taşıyan BoBoiBoy özellikle heyecan ve macerayı ön plana çıkaran yapısı ile izleyicilerinin beğenisini kazanmayı başarıyor.
Yorum Alanı