5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Bir Numaralı Şüpheli izle

-

Bir Numaralı Şüpheli

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bir Numaralı Şüpheli izle
IMDB : 6.0
İzlenme : 562
Film Özeti : Bir Numaralı Şüpheli İzle 

Bir yardım kuruluşu ile konuşma yapan muhabir canlı yayında ona 2 çocuğun ölümünü sorar ve yardım kuruluşunun sahibi canlı yayını terkeder. Ormanda çalışan genç ailesinden borç para ister ailesi uyuşturucu alacağını düşünüp vermez çocuk uyuşturucuyu bırakalı 6 ay olsada bir ortamda yeniden başlar. Haber spikeri uyuşturucu olaylarının üstüne gitmek ister ve polisle iş birliği yapar ama bir sonuç elde edemez. Ormanda çalışan çocuğa sahip çıkan uyuşturucu satıcısı çocuğa onun bir emaneti alması gerektiğini söyler ve kendisini havalimanına bıraktırır izini kaybettirmek için. Haber spikeri bir hapishanedeki suçlu ile görüşmek ister ama hapishane görevlileri izin vermez ve haber spikeri elçiliği arayarak izin almayı dener ama tekrardan izin alamaz. Ormanda çalışan çocuğa emanet edilen malı içer ve satıcı kızla ilişkiye girer teknede ve o sıra telefon çalar telefondaki patronudur yarın geleceğini ve havaalanından kendisini almasını ister. Haber spikeri hapishanedeki adamla konuşmak için daha üst seviyedeki dostlarıyla konuşur ama yine başarısız olur. Patronun malını çalan genç kendince bir oyun oynar arkadaşına emanet ettiğini ama arkadaşının soyulduğunu söyler patronda arkadaşının bin dolar getirmesini söyler. Genç adam motorunu satar ve borcu ödemeye çalışır 350 doları patrona veren genç dayak yer ve patronu ona bir iş verir eğer yapabilirse tüm borcu silinecektir. Haber spikeri bu sefer hapishaneye tekrar girmeye çalışır ve başarılı olur. Ormancı çocuğa patronu tarafından verilen iş hapisi boylamasını sağlar bu sırada haber spikeri bu adam ile konuşma sağlar. Çocuk başından geçen tüm olayı anlatır çocuğu patron olarak gösterirler patronu ve federal polisler tarafından ve çocuk tayland da tutuklanır uyuşturucu baronu olarak. Haber spikerinin evine 2 adam girer içeride karısı ve çocuğu vardır bu haberi yapmamasını isteyenler tarafından saldırıya uğrarlar. Hapishanedeki çocuk para kazanmaya çalışır içeride ama 2 kişi karşısına çıkarak onları şişler ve dayak yer. Daniel nasıl bir işin içine düştüğünü anlayamaz ve hayatı kaymak üzeredir. Haber spikeri bu çocuğa yardım etmek ister çalıştığı haber ajanslarından kovulan bu adam bir destek görür ve onlarla konuşmaya gider. En başından beri polisler yanlış uyuşturucu baronuyla iş yapmaktadır Daniel'de bunların kurbanı olur. Polis operasyonda yanlışlıkla oğlunu vurur ve ölür. Daniel mahkemede tüm doğruları anlatır ve herşeyin tuzak olduğunu belirtir bunun yanında haber spikeri Victor da aynı açıklamayı yapar kendisine ve ailesine saldırı yapıldığını açıklar. Daniele hapiste mektup gelir ve eve geri döneceğini cezasının affedildiğini öğrenir. Victor Daniel için uğraşmıştır ve başarılı olmuştur Daniel çıkınca onunla röportaj yapar.

Gerçek kamu şikayetleri raporu hasıraltı edildi. Federal polisin suçlarının örtbas edildiği yumuşatılmış bir versiyonu yayınlandı. Olay 1990'da polis şefinin istifasına neden oldu. Gerçek bir hikayeden esinlenmiş olsa da filmdeki bazı olaylar dramatik etki için kurgusallaştırılmıştır. Polisin resmi ifadesi o polisin kafa travmasından öldüğü ve tutuklama sırasında hiç ateş edilmediğiydi. GLEN PICKER'ın son 40.000 dolarlık çeki Nova Scotıa'da bozduruldu. Ardından hiçbir dedektif ondan hiç bir iz bulamadı. Victor Malarek, normal bir hayat yaşamak amacıyla Politika haberleri yapmaya başladı. Bir yıl sonra ailesinin izniyle CTV'deki W5 programı için suçları soruşturmaya geri döndü. Daniel Leger'in ilham aldığı kişi hayatının Malarek'in davaya dahiline borçlu olduğunu söyledi. Bir daha eroine elini sürmedi. Bir Numaralı Şüpheli  izle , Bir Numaralı Şüpheli  hd izle, Bir Numaralı Şüpheli  full izle. Bir Numaralı Şüpheli  filminin konusu
Yorum Alanı