10.0
Toplamda 4 oy verildi.

Baba Parası (2020) Full Hd Tek Parça izle

-

Baba Parası

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Baba Parası (2020) Full Hd Tek Parça izle
IMDB : 5.4
Yapım :
İzlenme : 2.173
Süre : 116 Dakika
Ülke :
Film Özeti :

BABA PARASI FİLMİ İZLE


Baba parası izle full hd, zengin babanın ölümünün ardından kalan mirası paylaşmak için yarışa giren kardeşlerin hilayesini 1080p tek parça izleyin. Baba parası filminin konusu, ülkenin en zengin insanın öleceği günlerin yaklaşması sonucu gayrimeşru çocukları büyük bir servete sahip olan babalarının mirasına konmayı kafaya koyar. Ama bir mirası paylaşacak çok fazla kardeş bulunmaktadır, hepsinin yasam tarzları, yetiştirilme tarzları, karakterleri farklıdır. Hepsinin düşündüğü tek bir şey vardır o da babalarının mirasına konmak. Babalarının ölümünün yaklaştığı her geçen gün daha da babalarına düşkünmüş gibi görünmeye kendi paylarına düşen mirası almaya çalışırlar. Ama mirasa konmak isteyen herkes beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır.

Kardeşler yasal varis olmalarına rağmen mirasın tamamına sadece içlerinden biri sahip olacaktır. İşin en kötü yanı ise, babalarının büyük mirasının bulunduğu kasanın şifresini bulan tüm mirasın sahibi olacaktır. Şifre ancak ölen milyarder gibi, aç gözlü, düzenbaz, acımasız ve zeki biri tarafından bulunabilecektir. Kasayı açmak için büyük bir savaşa giren kardeşlerin gözü hiçbir şey görmez birbirlerine düşman olmuşlardır ve bu süreçte kendilerini beklemedikleri olayların içerisinde bulurlar. Baba parasının oyuncu kadrosunda; Ailecek Şaşkınız, Düğün Dernek , Çalgı Çengi , İşler Güçler gibi yapımlarda birlikte rol alarak ayrılmaz hale gelen ve “Bitirim İkili" lafının onlar için kurulduğu Ahmet Kural ve Murat Cemcir başrol oyuncularındandır.

Bunun yanı sıra Hareket Sekiz, Düğün Dernek, Aile Arasında gibi yapımların usta oyuncusu Devrim Yakut, Mandıra Filozofu, Geniş Aile, Seksenler, Gelecekten Bir Gün usta sinema ve tiyatro oyuncusu Rasim Gültekin, İki yalancı, Mayıs Kraliçesi, Güneşi Beklerken gibi yapımlardan tanıdığımız genç oyuncumuz Yağmur Tanrısevsin, Ölümlü Dünya, Aşkın Gören Gözlere İhtiyaç Yok, Arif V 216, İkimizin Yerine gibi yapımların parlayan yıldızı olan Özgür Emre Yıldırım, Komedi filmlerinin aranan yüzleri olan Deniz Barut ve Ayhan Taş yer alıyor. Film komedi severlerden büyük bir ilgi görmüştür 1 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmiş olan Baba Parası film süresi 1 saat 56 dakikadır. Filmin yönetmenliğini Selçuk Aydemir üstlenmiştir. Film komedi severler tarafından büyük bir ilgiyle izlenmistir.

Ahmet Kural: 10 Kasım 1982 doğumludur, 37 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi ve Selçuklu Üniversitesi mezunudur. Selçuk üniversitesinde Radyo Televizyon ve sinema okumuştur. Bilkent üniversitesinde master yapmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır.

Murat Cemcir: 30 Kasım 1976 yılında doğmuştur 43 yaşındadır. Hatay Mustafa Kemal üniversitesi mezunudur.
Yorum Alanı