5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Automata Türkçe Dublaj izle – 2014 – 1080p

-

Autómata

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Automata Türkçe Dublaj izle – 2014 – 1080p
IMDB : 6.1
Yapım :
İzlenme : 736
Süre : 110 Dakika
Ülke :
Web Sitesi: : http://www.automata-movie.com/
Film Özeti : AUTOMATA

Automata filmi izle, Antonio Banderas’ın başrolünü üstlendiği bu filmde insanlar ve robotların arasındaki yarışta robotların bir adım öne geçtiği yapay zekânın kendi kurallarını yaratmaya başladığı ilginç bir konuyu ele alan Automata filmini Full HD izleyebilirsiniz.

Yıi 2044, dünya üzerinde yaşayan az sayıda insan ve insanlara yardımetmesi için geliştirilen robotlar, dünyayı yeniden inşa etmeye çalışan ROC Corp. Adlı bir robot şirketi Automata Pilgrim 7000’i iki güvenlik protokolüyle yaratır. Bir robot insanlara zarar veremez, iki bir robot kendini veya başka bir robotu değiştiremez. Ancak bu durum polis memuru Sean Wallace’ın (Dylan McDermott) kendisini değiştirdiğini söyleyerek bir robotu yok etmesiyle değişir. Şirket bu olayı kimse duymadan kapanması, aceleyle araştırılması için Jacq Vaucan’ı (Antonio Banderas) göreve atar. Vaucan gizli bir şekilde araştırmalarına başlar ve robotların ikinci protokolü değiştirdiğini fark eder. Bu olayı bildirmek için ROC başkanıyla görüşme ayarlar.

İspanya – Bulgaristan ortak yapımı filmde Gabe Ibáñez yönetmenliğinde Antonio Banderas, Birgitte Hjort Sørensen, Dylan McDermott, Robert Forster, Tim McInnerny, Melanie Griffith rol almaktadırlar. Aksiyon, dram bilim kurgu türündeki Automata’nın IMDB puanı : 6,1 dir.
Yorum Alanı