5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Ali Kundilli 2 izle

-

Ali Kundilli 2

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Ali Kundilli 2 izle
IMDB : 4.4
İzlenme : 636
Film Özeti : Ali Kundilli 2 Hd Film İzle

İlknur ile sonunda evlenen Ali hamile olan eşinin aşerme isteklerini yerine getirmek için herşeyi yapmaktadır. İlknur'un bitmek bilmeyen istekleri, daha çocuk doğmadan Ali Kundilli'yi baba olmaya hazırlama testleri Ali'yi deli etmektedir. Kuzeni olan kadın doğum doktoruna giden Ali dertlerini anlatsada, kuzeninden ne isterse onu yapmalısın cevabını almıştır. İlknur'un her gece sürekli gördüğü rüyada o seçilmiş çocuk sesini duyar ama sonrası gelmez. Eve giden Ali rüyanın devamınıda gören eşinin heyecanlı bakışlarıyla karşı karşıya kalır. Rüyanın devamı ise Ali Kundilli'nin hiç isteyeceği türden değildir. O seçilmiş çocuğu Ali'nin Babannesinin köyünde doğurmalısın. Bunu duyan Ali her ne kadar istemese de, İlknur çoktan planları yapmış Vedat ile eşinide bu seyahate dahil etmiştir. Vedat'ın cinsel problemlerinin de bu köyde aşılacağı ümit edilmektedir. Vedat bu konunun gizli kalmasını istese de daha gitmeden tüm köy cami minaresinden onun cinsel problemlerini duymuş hep bir koldan desteğe başlamıştır bile. İlknur'un makasete mantarı aşermesi üzerine mafya babasının evine gidip mantar isteyen Ali Kundilli ise yediği dayakla beraber olay örgüleri başlar. Başlarına büyük bela alırlar.  Yolda karşılarına çıkan komik olaylar yaşadıkları gülmekten ağlatacak cinsten. Ali Kundilli 2 hd film izle seçeneği ile maksatfilm.com'da sizlerle.

Ali Kundilli 2 Hd Film Maksatfilm.com’da

Hd film izlemenin keyfine varın. En güzel film önerileride siz değerli üyelerimizin hizmetinde. Bir çok film kategorisinde en başı çeken en güzel filmleri sizlerle buluşturmak için uğraşıyoruz. Türkçe alt yazılı filmler izle, Türkçe dublaj izle, 1080p hd film izle, yabancı film izle, Tek part film izle.
Yorum Alanı