5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Aile Arasında izle (Demet Evgar) 2017

-

Aile Arasında

8 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Aile Arasında izle (Demet Evgar) 2017
IMDB : 6.9
Tür: : Film izle
Yapım :
İzlenme : 737
Süre : 124 Dakika
Ülke :
Web Sitesi: : https://www.bkmonline.net/tr/filmler/aile-arasinda
Film Özeti : Aile Arasında

2017 yılında seyirci ile buluşan Aile Arasında seyircilerden ve eleştirmenlerden büyük övgüler aldı. Özellikle hikâyesi ve oyunculuklar ile öne çıkan film son yılların en beğenilen komedi yapımları arasında yerini aldı. Filmde plansız durumlardan fazlaca kaygılanan Fikret’in tesadüf eseri Solmaz ile tanışması sonucunda yaşanan komik olaylar konu alınıyor. Solmaz’ın kızını evlendirmek istemesi üzerine Fikret aileye baba figürü olarak girmek zorunda kalır. Sadece iki ailenin bulunacağı bir nikâh kararlaştırılmış olsa da erkek tarafının istekleri doğrultusunda hiç durmadan büyüyen davetli listesi Fikret’in kaygılanmasına sebep olacaktır. Nikâha kadar Fikret ve Solmaz’ın başından eğlenceli olduğu kadar stresli olaylar da geçecektir.

Filmin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan otururken başrolleri ise ünlü oyuncular Demet Evgar ve Engin Günaydın yer alıyor. Yapımın senaryosu ise Avrupa Yakası dizisinde hem senarist hem de başrol olarak yer alan Gülse Birsel imzası taşıyor. Son yıllarda komedi alanında senaryo yazıcılığı ve oyuncu olarak büyük işlere imza atan Birsel’e yine komedi alanında uzman oyuncular eşlik ediyor. Özellikle Bir Kadın Bir Erkek dizisi ile büyük bir üne kavuşan Demet Evgar, Solmaz rolü ile izleyicilerin beğenisini kazandı. Engin Günaydın ise Avrupa Yakası dizisinde yarattığı Burhan karakteri ile bir fenomen haline gelmişti. Devam eden süreçte pek çok dizi ve filmde rol alan Günaydın, takıntılı bir dedektifi canlandırdığı Galip Derviş ile seyirciyi etkilemeyi başardı. Genellikle komedi dizilerinde rol alsa da oynadığı filmler ile dram oyunculuğu konusunda çok yetenekli olduğunu gösteren Engin Günaydın bu noktada Vavien filmi ile büyük başarı yakaladı. Aile Arasında yapımında Günaydın ve Evgar’a Türk Sinemasına damga vuran pek çok yapımda yer alan ve son yıllarda televizyon dizilerinde oynayan usta oyuncu Erdal Özyağcılar eşlik ediyor.
Yorum Alanı